.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


[kostomłoty] anubias

[ Komentarze Facebooka]

Moderator: Grupa DFA

[kostomłoty] anubias

Postprzez tadeusz0112 » 10 kwi 2014, o 13:35

witam,
mam do sprzedania 5 sadzonek anubiasa nana mini, a przynajmniej pod taka nazwą go kiedyś kupiłem. cena jak mnie interesuje to 10 pln za sadzonkę. roślinki są zdrowe, wesołe, pogodne ;D. wczoraj wycięte z akwarium i nadal w nim przebywają z tym że przymocowane do drewienek i kamyków. jak widać są na prawdę mini, a nie tylko w nazwie. a przynajmniej u mnie tak rosną, że nie przeobrażają się w giganty, aczkolwiek nie wiem jak się zachowają gdy ktoś dowali im pestycydów i nawozów ;P
u mnie w akwarium panują ubogie warunki, głównym nawozem jest woda kranówa - kostomłocianka ;], więc masz pewność że się nie rozpuszczą jak rośliny z żelu, etc. sporadycznie, jak sobie przypomnę to dodaję - macro red i carbo od aqua art'u, oraz easy life profito. anubiasy są chowane w półcieniu. ale wróćmy do tematu. wszystkie pochodzą z rośliny macierzystej ze zdjęcia poniżej, są podobnej jak nie takiej samej wielkości około 5 - 6 cm, 9- 10 listków. mogę podesłać na mail zdjęcia roślinek od boku, a nie jak poniższe do przodu. preferuje odbiór osobisty, aczkolwiek możliwa podwózka do środy śl., kątów wr. oraz wrocławia - oczywiście po uprzednim ustaleniu, bo nie wiem dokładnie kiedy będę, ale nie dłużej niżeli do środy - czwartku w przyszłym tygodniu. pozdrawiam.

a tu roślina matka, i następnie po kolei wszystkie sadzonki:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
tadeusz0112
Użytkownik
 
Posty: 78
Dołączył(a): 11 mar 2014, o 22:30
Lokalizacja: kostomłoty, dolnośląskie

Re: [kostomłoty] anubias

Postprzez Andrzej » 10 kwi 2014, o 14:45

Była by jakaś zniżka gdybym wziął wszystkie?
Obrazek
Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !
I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.
Mail- shrimps.life@gmail.com
GG- 32663094
Pozdrawiam "leszcz25"
Avatar użytkownika
Andrzej
Grupa DFA
 
Posty: 2550
Dołączył(a): 15 gru 2009, o 22:51
Lokalizacja: Szczepanów (Dolnośląskie)

Re: [kostomłoty] anubias

Postprzez tadeusz0112 » 10 kwi 2014, o 15:18

Andrzeju, napisałem Ci PW.
do reszty kolegów: na obecną chwile wszystkie roślinki "zaklepane". czekam na potwierdzenie zakupu. jak tylko coś się zmieni to od razu napiszę. pozdrawiam.

p.s. za jakiś miesiąc czasu być może zdecyduje się odciąć jeszcze kilka sadzonek od podobnej rośliny matecznej. nie wiem ile dokładnie ale myślę tak 3 - 5 sadzonek.
Avatar użytkownika
tadeusz0112
Użytkownik
 
Posty: 78
Dołączył(a): 11 mar 2014, o 22:30
Lokalizacja: kostomłoty, dolnośląskie

Re: [kostomłoty] anubias

Postprzez tadeusz0112 » 10 kwi 2014, o 20:57

Na obecną chwilę wszystkie roślinki znalazły nowych właścicieli. Pozdrawiam, miłego wieczoru ;)
Avatar użytkownika
tadeusz0112
Użytkownik
 
Posty: 78
Dołączył(a): 11 mar 2014, o 22:30
Lokalizacja: kostomłoty, dolnośląskie

Zostaw komentarz


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość