.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


[Warszawa] Anubiasy Afzelii

[ Komentarze Facebooka]

Moderator: Grupa DFA

[Warszawa] Anubiasy Afzelii

Postprzez cenia1 » 2 lut 2015, o 16:53

Witam, mam na imię Krzysztof chciałbym przedstawić kilka ofert z moich hobbystycznych Akwariów. Są to nadwyżki roślin prezentowane na zdjęciach (zdjęcia przedstawiają to co mam w ofercie w danej chwili, nie jest to żadne uniwersalne zdjęcie), a same rośliny łatwo się przyjmują. Wszystkie rośliny są profesjonalnie zabezpieczone do transportu, a sam transport wysyłam wyłącznie listami lub paczkami w formie priorytetowej od poniedziałku do środy tak aby najszybciej i najbezpieczniej trafiły do domowego akwarium . Mieszkam w Warszawie (Włochy) i również nie widzę żadnego kłopotu aby umówić się na odbiór osobisty. Wystawiam swoje rośliny na poczet zwrotu kosztów z ich utrzymania.

Anubias Afezelii pochodzi z tropikalnych lasów, bagien, małych stawów i rzek. Wysoki na 20 cm i szeroki na 10 cm. Długie korzenie łatwo przyczepiają się do kamieni i korzeni akwariowych. Roślina średnio posiada do 8 liści nie więcej, u Mnie akurat reprezentuje się około 10 liści. Łatwa w hodowli. Bez problemu rośnie w temperaturze 18-28 °C. Woda miękko-twarda, małe wymagania oświetleniowe.

Anubias Afzelii III.jpg
- Zdjęcie 1
Anubias Afzelii II - 1.jpg
- Zdjęcie 2
Anubias Afzelii III - 1.jpg
- Zdjęcie 3
Anubias Afzelii IV - 1.jpg
- Zdjęcie 4

Każdą roślinę wyceniam 15zł/ szt. ( za wszystkie cztery cenie sobie 50zł) + koszty transportu jedna roślina paczka pocztowa priorytetowa to 15-16zł i podejrzewam, że podobnie policzą wszystkie.

Uwielbiam piękne wybarwione i rozkwitające akwaria w rośliny i zwierzęta słodkowodne. W domu posiadam 6 zbiorników, do których przykładam ogromną wagę aby były piękne, a każdy kto mnie odwiedza nie potrafił oderwać od nich swojego wzroku. Chcielibyście zobaczyć bardziej szczegółowe zdjęcia przedstawionych roślin proszę pisać.

Dziękuje za zainteresowanie się moją ofertą. Pozdrawiam Krzysztof.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
cenia1
Nowicjusz
 
Posty: 8
Dołączył(a): 7 sty 2015, o 22:50

Re: [Warszawa] Anubiasy Afzelii

Postprzez Szymijohn » 2 lut 2015, o 18:08

Chętnie się do Ciebie uśmiechnę, gdy temperatura otoczenia będzie stale na plusie :)
Avatar użytkownika
Szymijohn
Donator
 
Posty: 1025
Dołączył(a): 26 gru 2013, o 19:42
Lokalizacja: Nowogrodziec/Wrocław-Strzeganowice

Zostaw komentarz


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość