.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


[Wrocław]Danio malabarskie i neolamprologus multifasciatus

[ Komentarze Facebooka]

Moderator: Grupa DFA

[Wrocław]Danio malabarskie i neolamprologus multifasciatus

Postprzez Alart » 28 paź 2013, o 13:30

Oddam 3 wyrośnięte danio malabarskie.
Mam też na zbyciu młode neolamprologus multifasciatus.

Danio sprzedam za darmo ;) o ile ktoś sam odbierze.
Neolamprologusy są małe (1,5-3 cm) i dobrze odchowane. Oceniam je 2zł/szt na piwo dla mnie i pokarm dla rybek. To tak żeby nie dawać jakimś ludziom co biorą, bo darmo.

Ile mam neolamprologusów, to szczerze, też chciałbym wiedzieć. Myślę, że z 10 młodych do oddania będzie, o ile je tylko złapię. Tutaj plik o neolamprologusach, jaki kiedyś przygotowałem dla kogoś. To tak, żeby nie grzebać po Internecie i nie znajdować może niezbyt wartościowych informacji.

Najlepiej kontaktować się prywatną wiadomością przez forum. Można też pisać na alartatrala a_w_kółku interia.pl.

Przyjmę otocinclusy i bystrzyki czerwonouste (Hemigrammus rhodostomus lub bleheri). Byle to nie była czerwonogłówka (Petitella georgiae). Ich cena w sklepie jest niewysoka, więc raczej nie chciałbym płacić.

Tak BTW. to mam na sprzedaż też Popielice afrykańskie, ale póki co bez szczegółów, bo to nie moje. Jak jakiś akwarysta chce mieć gryzonia to można próbować.
Avatar użytkownika
Alart
Stały bywalec
 
Posty: 296
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 17:49
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław]Danio malabarskie i neolamprologus multifasciat

Postprzez Alart » 12 lis 2013, o 14:01

Aktualnie muszlowce zarezerwowane/sprzedane. Może za jakiś czas będzie więcej, albo ktoś zrezygnuje.
Avatar użytkownika
Alart
Stały bywalec
 
Posty: 296
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 17:49
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław]Danio malabarskie i neolamprologus multifasciat

Postprzez Alart » 3 sty 2014, o 18:02

Znów mam trochę muszlowców do oddania-sprzedaży, jak wcześniej 2zł/szt. Jak ktoś zainteresowany, to pisać.
W tej chwili takich większych 1,5-3cm mam do oddania jakoś z 12, a małych, które będą dostępne za miesiąc-dwa nie wiem ile.

Aha, jakby ktoś chciał mi coś napisać typu "słabe ryby, zdechły mi po dwóch dniach", albo "super odchowane, normalnie jak F0", to zapraszam. Jestem ciekaw, bo to zawsze jakaś informacja, u mnie dojrzałe młode nie różnią się od starych, więc nic nie poprawiam, jak się dowiem że są jakieś problemy, to spróbuję coś zaradzić w ramach dostępnych środków, np. będę oddawał jeszcze centymetr większe.

Danio też można wziąć. To naprawdę piękne ryby, dziwi mnie :lol: , że nikt nie chce poświęcić 240l zbiornika na stadko tych rybek.
Avatar użytkownika
Alart
Stały bywalec
 
Posty: 296
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 17:49
Lokalizacja: Wrocław

Zostaw komentarz


Powrót do Oddam/Przyjmę/Zamienię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron