.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Darmowe pokarmy ACTI do testowania

[ Komentarze Facebooka]

Testy, testy i jeszcze raz testy sprzętu i akcesoriów akwarystycznych

Moderator: Grupa DFA

Darmowe pokarmy ACTI do testowania

Postprzez AQUAEL » 17 paź 2013, o 11:11

Czy chcesz sprawić, aby Twoje ryby były odporniejsze, zdrowsze i ładniejsze? I to w dodatku zupełnie ZA DARMO? A do tego wygrać fantastyczną nagrodę? Niemożliwe? A jednak!
Firma AQUAEL – producent markowych pokarmów ACTI z unikalną formułą VITAL POWER – zaprasza wszystkich chętnych akwarystów do bezpłatnego testowania swoich pokarmów. Wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem maila (acti@aquael.pl), podać swój adres pocztowy (do wysyłki pokarmu) oraz rodzaj pokarmu ACTI, który chcielibyście przetestować. W zamian otrzymacie puszkę wybranego pokarmu do przetestowania (UWAGA! Liczba puszek pokarmów przeznaczonych do testowania jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń). Jesteśmy przekonani, że przypadnie on Waszym rybom do gustu. To nie wszystko! Zachęcamy do przygotowania relacji z przeprowadzonego testowania, zamieszczenia jej w sieci na dowolnie wybranym forum lub serwisie akwarystycznym i przesłanie nam linka do niej. Na zgłoszenia czekamy do końca stycznia 2014 r. Uwaga! Autor najciekawszej relacji otrzyma wyjątkową nagrodę – dwuosobowy wyjazd do Berlina połączony ze zwiedzaniem tamtejszego Akwarium zawierającego jedną z najbogatszych kolekcji zwierząt wodnych w Europie. Firma AQUAEL pokryje wszystkie koszty tego wyjazdu. O szczegółach naszej akcji można przeczytać na stronie www.aquael.pl. Nie czekaj! Zgłoś się już dziś. Dzięki pokarmom ACTI zapewnij swoim rybom zdrowie i pojedź do Berlińskiego Akwarium!
AQUAEL
Nowicjusz
 
Posty: 15
Dołączył(a): 26 paź 2012, o 07:43

Re: Darmowe pokarmy ACTI do testowania

Postprzez AQUAEL » 21 paź 2013, o 14:40

Szanowni Państwo!
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zgłosili się do testowania pokarmów ACTI. Zainteresowanie tą akcją przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkich, którzy nadesłali swe kandydatury uprzejmie informujemy, że pokarmy do zakwalifikowanych osób zostaną przesłane w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Zachęcamy do przygotowania fotorelacji z ich testowania i zamieszczania ich w sieci. Przypominamy, że osoby, które prześlą nam link do sporządzonej przez siebie relacji wezmą udział w losowaniu atrakcyjnej, dwuosobowej wycieczki do akwarium w Berlinie!
AQUAEL
Nowicjusz
 
Posty: 15
Dołączył(a): 26 paź 2012, o 07:43

Zostaw komentarz


Powrót do Testownia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość