.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


KONKURS ARANŻACJI NANOAKWARIÓW

[ Komentarze Facebooka]

Zdjęcia z imprez i spotkań, informacje o nadchodzących wydarzeniach

Moderator: Grupa DFA

KONKURS ARANŻACJI NANOAKWARIÓW

Postprzez kocan1 » 21 cze 2010, o 19:55

AQUAEL wraz z organizatorami Międzynarodowych Targów Zoologicznych ZOOMARKET 2010 ma zaszczyt zaprosić wszystkich sympatyków aquascapingu do udziału w

KONKURSIE ARANŻACJI NANOAKWARIÓW
POD HASŁEM „MAŁE JEST PIĘKNE”


Konkurs odbędzie się w dniach 9-12 września 2010 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie podczas trwania IX edycji targów ZOOMARKET (wejście od strony ul. Marszałkowskiej i Placu Defilad). Jest otwarty dla wszystkich akwarystów w tym osób indywidualnych oraz sklepów, hurtowni, stowarzyszeń i innych instytucji akwarystycznych. Aby wziąć w nim udział należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 31 lipca 2010 swoje zgłoszenie zawierające imię, nazwisko i numer telefonu na adres info@aquael.pl. W mailu zwrotnym otrzymają Państwo formularz, który należy wypełnić, podpisać i przesłać pocztą na wskazany adres. W dniu 9 września 2010 o godz. 10.00 (czwartek) uczestnicy Konkursu będą proszeni o stawienie się w wyznaczonej Sali PKiN w celu przygotowania zbiorników konkursowych. Każdy uczestnik otrzyma wskazany wcześniej przez siebie model zestawu akwariowego AQUAEL SHRIMP SET (o pojemności 10, 20 i 30 l) lub – w przypadku zbiornika morskiego – AQUAEL NANO REEF (20 lub 30 l) i jego zadaniem będzie jego aranżacja przy użyciu materiałów własnych (podłoże, tło, dekoracje, rośliny, zwierzęta). Jeden uczestnik może zgłosić chęć aranżacji maksymalnie dwóch zbiorników. Aranżację zbiorników konkursowych należy zakończyć do godz. 20.00 9 września 2010. W dniach następnych (10-12 września) zbiorniki konkursowe będą oceniane przez niezależne Jury które wyłoni zwycięzców. Dodatkowo odbędzie się konkurs publiczności (rozgrywany w dwóch kategoriach: akwarystyki roślinnej i akwarystyki morskiej) w którym wyłonione zostanie najpiękniejsze wg zwiedzających akwarium konkursowe. Zwycięzcy Konkursu, otrzymają atrakcyjne nagrody. Będą to:

I miejsce – bon o wartości 1 000 zł *
II miejsce – bon o wartości 500 zł *
III miejsce – bon o wartości 300 zł *

Dodatkowo nagrodami w konkursie publiczności w każdej kategorii będą:
I miejsce – zestaw BRILLUX 60
II miejsce – zestaw NANO REEF 20
III miejsce – zestaw SHRIMP SET 30

Dodatkowo połowa zbiorników konkursowych ocenionych jako najlepsze w rankingu publiczności przejdzie na własność osób lub instytucji które je aranżowały. Ponadto wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki od firmy AQUAEL. Szczegółowy regulamin konkursu wraz z terminarzem i listą nagród dostępny jest na stronie internetowej http://www.aquael.com. Wszelkie informacje na temat konkursu można również uzyskać wysyłając zapytanie na adres info@aquael.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu 603 03 99 03 begin_of_the_skype_highlighting 603 03 99 03 end_of_the_skype_highlighting.

Uwaga! Z przyczyn technicznych ilość zbiorników konkursowych jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń! Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do rezygnacji z jego przeprowadzenia w nieprzekraczalnym terminie do 31 lipca 2010.

Patronem medialnym Konkursu jest czasopismo „Magazyn Akwarium” na łamach którego zostaną opublikowane wyniki konkursu wraz z sylwetkami jego zwycięzców!

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń. Zostań mistrzem aquascapingu oraz zdobądź sławę i atrakcyjne nagrody!

* Bony mogą być zrealizowane wyłącznie na zakup produktów firmy AQUAEL w dowolnym sklepie zoologicznym na terenie Polski (za porozumieniem z AQUAEL JANUSZ JANKIEWICZ SP. Z O.O) lub na zakup dowolnych produktów w sieci sklepów AQUAEL ZOO (z dodatkowym 5% rabatem).
kocan1
Użytkownik
 
Posty: 165
Dołączył(a): 27 kwi 2010, o 08:10

Zostaw komentarz

Powrót do Fotorelacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron