.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Konkurs wiedzy o akwarystyce – zgłoszenia tylko do 15 paździ

[ Komentarze Facebooka]

Rozmowy o wszystkim i o niczym

Moderator: Grupa DFA

Konkurs wiedzy o akwarystyce – zgłoszenia tylko do 15 paździ

Postprzez kocan1 » 19 wrz 2010, o 18:52

Obrazek
Przypominamy, że już tylko do 15 października można zgłaszać swój udział w II edycji Konkursu Wiedzy Akwarystycznej „PRIMUS INTER PARES” organizowanego przez AQUAEL. Konkurs jest otwarty dla wszystkich akwarystów. Podobnie jak w ubiegłym roku będzie dotyczył wiedzy z zakresu szeroko pojętej akwarystyki. Zasady Konkursu są podobne jak w roku ubiegłym, formuła zgłoszeń została jednak uproszczona. Uczestnik w terminie od 20 marca do 15 października 2010 musi nadesłać swoje zgłoszenie mailowe na adres konkurs@aquael.pl wraz z podaniem nazwiska, imienia i telefonu kontaktowego. W sobotę 23 października 2010 r. o godz. 12.00 każdy z uczestników otrzyma drogą mailową test z zakresu ogólnie pojętej wiedzy akwarystycznej, na którego wypełnienie i odesłanie będzie miał dokładnie godzinę. Pięćdziesięciu uczestników, którzy najlepiej poradzą sobie z testem eliminacyjnym zostanie zaproszonych na Wielki Finał, który odbędzie się w Warszawie 4 grudnia 2010. Zmierzą się tam z kolejnym, trudniejszym testem. Na podstawie jego wyników zostaną wyłonieni najlepsi, w tym Zwycięzcy Konkursu, którzy otrzymają tytuły akwarystycznego I, II i III PRIMUS INTER PARES 2010 oraz atrakcyjne nagrody. Będą to:
I miejsce – bon o wartości 3 000 zł*
II miejsce – bon o wartości 2 000 zł*
III miejsce – bon o wartości 1 000 zł*
IV miejsce – bon o wartości 500 zł*
V miejsce – bon o wartości 300 zł*
VI-X miejsce – bony o wartości 200 zł*
*bony pieniężne na zakup produktów firmy AQUAEL w dowolnym sklepie zoologicznym na terenie Polski lub na zakup dowolnych produktów w sieci sklepów AQUAEL ZOO (z dodatkowym 5% rabatem)
Ponadto laureaci miejsc od I do V otrzymają roczne prenumeraty czasopisma "NASZE AKWARIUM" ufundowane przez jego Redakcję. Laureat I miejsca otrzyma także roczną prenumeratę czasopisma "MAGAZYN AKWARIUM" oraz "ZESZYTÓW AKWARYSTYCZNYCH", osoby które zajmą II i III miejsce - roczne prenumeraty "MAGAZYNU AKWARIUM", lureaci miejsc IV-VI - półroczną prenumeratę "MAGAZYNU AKWARIUM: zaś miejsc VII-X - kwartalną prenumeratę tego periodyku - wszystkie ufundowane przez jego Redakcję.
Ponadto wszyscy uczestnicy finału otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki od firmy AQUAEL. Szczegółowy regulamin konkursu wraz z terminarzem i listą nagród jest dostępny poniżej. Wszelkie informacje na temat konkursu można również uzyskać wysyłając zapytanie na adres konkurs@aquael.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu 603 03 99 03 begin_of_the_skype_highlighting 603 03 99 03 end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting 603 03 99 03 end_of_the_skype_highlighting.
Patronami medialnymi Konkursu są czasopisma „Magazyn Akwarium” i „Nasze Akwarium” na których łamach zostaną opublikowane wyniki konkursu wraz z sylwetkami jego zwycięzców!
Nad wysokim poziomem merytorycznym i prawidłowym przebiegiem Konkuru czuwać będzie Jury w skład którego wejdą: przedstawiciele AQUAEL Bogumiła Jankiewicz (przewodnicząca Jury), Piotr Jankowski i Paweł Zarzyński, przedstawiciele patronów medialnych Małgorzata Stefko, Dominik Tomaszewski, Przemysław Malkowski (NASZE AKWARIUM) oraz Dariusz Firlej i Hanna Stepnowska (MAGAZYN AKWARIUM), a także niezależne autorytety z dziedziny akwarystyki: Paweł Szewczak (ATOLL ZOO), Andrzej Kociołkowski (http://www.akwa-mania.mud.pl/), Waldemar Jastrzębski (Warszawski Związek Akwarystów), Łukasz Kur (ACROPORA) oraz Marta i Robert Mierzeńscy (TROPHEUS, TANGANIKA MAGAZYN).
Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń. Zostań akwarystycznym
PRIMUS INTER PARES 2010 oraz zdobądź sławę i atrakcyjne nagrody!

-- 4 października 2010, o 11:05 --

Każdy może zostać - PRIMUS INTER PARES 2010 zgłoszenia tylko do 15 października.

Obrazek

Laureatka konkursu - PRIMUS INTER PARES 2009 - zobacz: http://akwa-mania.mud.pl
kocan1
Użytkownik
 
Posty: 165
Dołączył(a): 27 kwi 2010, o 08:10

Zostaw komentarz

Powrót do Luźne Polaków rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość