.

Drodzy akwaryści!

Klub Rotary
Wrocław Centrum wspólnie z Fundacją DKMS organizuje
rejestrację potencjalnych dawców szpiku we Wrocław. Będziemy czekać na chętnych i zainteresowanych w Domu Handlowym Renoma, gdzie wspólnie z wolontariuszami naszego klubu Rotary, pomożemy pomyślnie przejść przez proces rejestracji i odpowiemy na każde pytanie;) Zapraszamy 14-15.10.2017 w godzinach od
10:00 do 20:00 w sobotę i w godzinach od 10:00 do 18:00 w niedzielę. Renoma, Poziom -1


Ogromna prośba do WAS forumowiczów
Wiemy, że w tej chwili prosimy o wiele, ale niestety bardzo trudna sytuacja zdrowotna synka Naszego kolegi Oxyone wymaga ogromnego wsparcia i determinacji z Naszej strony. Szukamy dawcy szpiku dla Karolka. Nie jest to łatwa decyzja, ale im więcej osób podejmie próbę przebadania się, tym większa szansa na powrót do zdrowia i normalności Karolka.... Karolka, którego nie jeden z Nas zna osobiście. Niebawem utworzymy dział, w którym zamieścimy wszystkie potrzebne informacje. Bardzo Was prosimy, nie bądzcie obojętni i pomóżcie Nam w tych trudnych chwilach!!! Trudnych dla małego dziecka i jego rodziców.
Wystarczy proste badanie,aby odmienić los Karolka!


Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Nasze kolejne szkolenie - Zapraszamy!

[ Komentarze Facebooka]

Zdjęcia z imprez i spotkań, informacje o nadchodzących wydarzeniach

Moderator: Grupa DFA

Nasze kolejne szkolenie - Zapraszamy!

Postprzez TNBZ » 18 gru 2015, o 15:41

TNBZ „Animalian” serdecznie wszystkich zaprasza na nasze kolejne szkolenie pt. „Prawidłowe utrzymanie zdrowotności oraz technika hodowli i transport ryb ozdobnych”. Tym razem spotykamy się w sali dydaktycznej Akwarium Gdyńskiego. Szkolenie odbędzie się w dniach 15 - 17 stycznia 2016 roku. W pierwszym dniu (piątek) w godzinach wieczornych zapraszamy na wspólne zwiedzanie z przewodnikiem Akwarium Gdyńskiego. W sobotę rozpocznie się właściwe szkolenie które będzie trwało do niedzieli.

Szczegółowy harmonogram, informacja o szkoleniu, formularz zgłoszeniowy, baza noclegowa i mapka dojazdu znajdują się na naszej stronie www.animalian.org w zakładce „DO POBRANIA”
TNBZ
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 wrz 2015, o 15:18

Zostaw komentarz

Powrót do Fotorelacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości