.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 28 mar 2024, o 17:21

Nowości Nowości dla DFA Forum Akwarystyczne

Mapa strony DFA Forum Akwarystyczne » Dział : DFA Forum Akwarystyczne

Blad przy dodawaniu tematu/ odpowiedzi

Jest jakiś błąd przy wystawianiu tematu i komentowaniu już założonych. Po odświeżeniu pojawiają się dwa tematy lub dwie odpowiedzi.

BŁĄD:
Błąd ogólny
SQL ERROR

Table 'dfa.phpbb_tapatalk_users' doesn't exist

Wystąpił błąd bazy danych podczas pobierania tej strony. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z administratorem.
Czytaj więcej : Blad przy dodawaniu tematu/ odpowiedzi | Wyświetlone : 20 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Sprawy forum


Niebezpieczne połączenie?

Od jakiegoś czasu przy logowaniu na stronę DFA wyświetla mi sie komunikat o tym, że połącznie jest niezabezpieczone i 'wprowadzane dane mogą zostać przechwycone'. Nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałam na tej stronie, zawsze logowałam się bez problemu. Mozilla twierdzi, że wystarczy przed adresem wpisać https://, ale jak to robię to w ogóle żadna strona się nie wyświetla :/ Czy to jest coś czym trzeba ...
Czytaj więcej : Niebezpieczne połączenie? | Wyświetlone : 48 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Sprawy forum


Wystawa Oceanika

Witam serdecznie chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić na wystawę Akwarystyczną która odbędzie się 24-26marca w Oceanice w Chrustach k.Kielc

W Programie są ciekawe prelekcje autorytetów z branży zoologicznej.
Pokazy zbiorników:
- biotopowych
-krewetek
-dyskowców
-Dzikich i hodowlanych skalarów

Dla uczestników wystawy przewidziane są nagrody oraz moc atrakcji podczas 3 dni wystawy i nie tylko:P
Chęć udziału w wystawię proszę zgłaszać na stronie FB
https://www.facebook.com/Wystawa-Kielce ... ts&fref=ts
lub
Tel. ...
Czytaj więcej : Wystawa Oceanika | Wyświetlone : 36 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Sprawy forum


Jak dodać zdjęcie do wiadomości prywatnej

Witam ślicznie, podobno dodano funkcje dodawania zdjęć do wysyłanych wiadomości prywatnych, lecz wybaczcie " blondynce " ja nadal tego zrobić nie umiem może ktoś mi napisze jak to się robi. pozdrawiam Agnieszka
Czytaj więcej : Jak dodać zdjęcie do wiadomości prywatnej | Wyświetlone : 102 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Sprawy forum


Zoo-Botanica 2016

Witam wszystkich.
Jak wiadomo co roku odbywają się targi i wystawa w Hali Stulecia. W tym roku planujemy wziąć udział w Targach.
Chcielibyśmy na tą okazję zrobić dwie belki na Power Led na dwa akwaria. I tu ogromna prośba do wszystkich o wsparcie finansowe na zakup materiałów na belki. Jestem w stanie wykonać takie belki i już mam profile aluminiowe lecz nie stać mnie na wyłożenie pieniędzy na resztę materiałów. Potrzebne byłoby jeszcze z 500zł. ...
Czytaj więcej : Zoo-Botanica 2016 | Wyświetlone : 759 | Odpowiedzi : 30 | Dział : Sprawy forum


Ankieta do pracy magisterskiej

Dzień dobry,
jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na temat współpracy województwa dolnośląskiego z Czechami za pomocą Europejskiego Ugrupowania Współpracy Terytorialnej Novum.
Pragnę przeprowadzić ankietę z pytaniami dotyczącymi proponowanych działań w ramach tej współpracy.
Bardzo prosiłabym o poświęcenie chwili na wypełnienie tejże ankiety - pomoże mi to zbadać opinie mieszkańców na temat takiej współpracy.
Z góry dziękuję!

http://goo.gl/forms/ZkGmEOepaq
Czytaj więcej : Ankieta do pracy magisterskiej | Wyświetlone : 23596 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Śmietnik


Problem z mailem aktywacyjnym

Mój znajomy postanowił dzisiaj zarejestrować się na forum, jednak spróbował już na 4 maile i wciąż nie dotarł do niego żaden mail aktywacyjny. Czy wszystko działa dzisiaj jak należy?
Czytaj więcej : Problem z mailem aktywacyjnym | Wyświetlone : 23 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Sprawy forum


Zaproszenie na botanikę.

Pewnie nikt nie zagląda na forumowego maila, więc wrzucam info tutaj:

Witamy serdecznie!

Z przyjemnością przesyłamy Państwu oficjalne zaproszenie do udziału w Jubileuszowej Wystawie Akwarystycznej podczas Targów Zoo-Botanica 2016 we Wrocławiu.

Tegoroczna XV edycja imprezy odbędzie się w dniach 24-25 września.

Chcielibyśmy podpytać czy będą Państwo wspólnie z Nami tworzyć po raz kolejny to wspaniałe wydarzenie i ponownie uda się podjąć współpracę.

Prosimy gorąco o informacje zwrotną z Państwa strony, a my wkrótce doślemy szczegóły ...
Czytaj więcej : Zaproszenie na botanikę. | Wyświetlone : 18 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Pokój administracyjny


Betta fish - hodowca we Wro?

Witam, poszukuje namiarów na jakiegoś hodowce lub sklep gdzie można nabyć tą wspaniałą rybkę niekoniecznie z kubeczka gdzie są typowe odmiany :) Każda wskazówka będzie mile widziana. Pozdrawiam! :)
Czytaj więcej : Betta fish - hodowca we Wro? | Wyświetlone : 2397 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Śmietnik


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890