.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 28 mar 2024, o 21:04

Nowości Nowości dla Akwaria słodkowodne

Mapa strony Akwaria słodkowodne » Dział : Akwaria słodkowodne

Galeria naszych zbiorników

[~345l] Roślinne trzciniakowo

Pozwolę sobie wrzucić to samo, co na innym forum:
Moje akwarium czeka od dłuższego czasu na remont, ten dłuższy czas to już jakieś pół roku, ale powolutku wszystko co trzeba się zbiera - brakuje już tylko kamieni, które się... obtaczają :D Nastąpi małe przemeblowanie i dodanie czarnego tła, ale uznałam, że może pora pokazać jak wygląda przed zmianami. Ku pamięci. Dzieło sztuki to nie jest, trochę ...
Czytaj więcej : [~345l] Roślinne trzciniakowo | Wyświetlone : 6380 | Odpowiedzi : 18


Oświetlenie dla roślin

Witam i mam pytanie jakie pasmo światła czyli ile lum najlepiej zainstalować dodatkowo w akwarium ażeby rośliny pięknie rosły i proszę o wyrozumiałość lecz jak czytam to co chwila ktoś coś dodaje do oświetlenia zamiast zainstalować od razu a ja właśnie zastanawiam się nad światłem do krewetkarium o pojemności około 25 litrów wody.Z góry dziękuję za poradę i pozdrawiam Agnieszka.
Czytaj więcej : Oświetlenie dla roślin | Wyświetlone : 4261 | Odpowiedzi : 3


Re: Może mnie wspomożecie

Jakieś info nt. pomocy? Czego Ci trzeba? Bo póki co pojęcia nie mam czy zbierasz na sprzęt , rośliny, rybki czy klocki hamulcowe do auta
Czytaj więcej : Re: Może mnie wspomożecie | Wyświetlone : 4295 | Odpowiedzi : 1


Moja mała odskocznia !!!

Witam wszystkich forumowiczów !

Mam 17 lat moją pasją jest akwarystyka.
Pragnę podzielić się z wami moimi zbiornikami po przeprowadzce z pokoju ;-)
Zamieszczę tylko zdjęcia o obsady zbiorników bez opisywania stanu technicznego ( za dużo pisania)
1Akwarium 200l:
Obsada :
4x kirysnik czarnoplamy
3x zbrojnik niebieski
5x młoda mekka
5x akara pomaranoczowopletwna
2x bocja
Rośliny:zabienice , kryptokorny , nurzaniec olbrzymi ,pistia,

2 Akwarium 112l
Obsada ...
Czytaj więcej : Moja mała odskocznia !!! | Wyświetlone : 4132 | Odpowiedzi : 0


300l zieleniny Joanny ;)

Do historii przeszły moje 2 akwaria (112 i 40l)
Nowe szkło:
120x50x50 OW
oświetlenie 4X54W (nie chce mi się zaglądać jakie)
filtry: Eheim 2426 i 2075
CO2 24/24
grzałki nie mam bo temperatura 25-26st
podłoże 27l nowej Amazonii + ok. 20l z 112l (używana około 7miesięcy)

Fauna bez zmian: otosy, kosiarki, gupiki, espeiki, kubotki, 5 helmetów, 4 amano i niepoliczalna ilość red sakur
Flora - przeniesiona z 112l (z 40 wyrzuciłam ze względu na nitki-bałam ...
Czytaj więcej : 300l zieleniny Joanny ;) | Wyświetlone : 13005 | Odpowiedzi : 65


A Simple Magic For Zobacz Co Znalazłem Revealed

Sincere Madrid star Cristiano Ronaldo is a heartthrob to tons in return his staunch run in, true soccer adeptness coupled with a alluring beam and youthful personality. The Portuguese nationalistic is also well known for his unbelievable interest and lightning footwork with a bunch of awards such as the FIFPro Actress of the Year, Humanity Soccer Performer of the Year, Onze d'Or, and the FIFA The human race Thespian of the Year. At any rate, ...
Czytaj więcej : A Simple Magic For Zobacz Co Znalazłem Revealed | Wyświetlone : 15424 | Odpowiedzi : 0


Ja wyłapać Helenki?

Witam.

Robię restart mojego 112l i chciałbym wyłapać Helenki przez noc bez grzebania w podłożu.

Macie jakieś pewne i sprawdzone metody?


Pozd Gan
Czytaj więcej : Ja wyłapać Helenki? | Wyświetlone : 4904 | Odpowiedzi : 4


Eksperymentalne prawie 40l

To trzecie z moich szkiełek (kosteczka pominięta ale nadrobię).
Szkło nietypowe OW 50x30x25 - niestety 25 wysokości to stanowczo za mało jeśli się kocha roślinki.
filtracja - eheim 2213
podłoże - eksperyment CAL Black Earth Normal
światło 4x14 W T5
flora:
Ammania Bonsai
Limnophilia Vietnam
Tonina sp. Belem (chwilowo mieszkają jej miniaturki)
Pogostemon sp.Kimberley
Ludwigia Ovalis Pink
Ludwigia Arquata
Rotala Mancandra Mini typ 2
Staurogyne porto Velho
Pogestemon Erectus
Hygrophilia Araguaia

Fauna:
3 x otosek ...
Czytaj więcej : Eksperymentalne prawie 40l | Wyświetlone : 5146 | Odpowiedzi : 6


[102] swiejko

Cześć :)
6 tygodni temu zachorowałam na akwarium. Nie wiem jakim cudem, bo nigdy mnie to nie interesowało. Nigdy nie miałam nawet bojownika w kuli!
Nie wiem nawet od kogo się zaraziłam... akwaria zaczęły mi się śnić po nocy. Żeby się już nie męczyć pojechałam do jakiegoś Zoologa "tylko pooglądać". Mąż wiedział co się święci, więc się nawet nie zdziwił jak wyszliśmy z zestawem Aquael4family, jakimś zwariowanym ...
Czytaj więcej : [102] swiejko | Wyświetlone : 5668 | Odpowiedzi : 13


Molinezje

Witam , mam do was pytanie co do molinezji mam zamiar trzymac tylko srebrne oraz blackmolly i 2 glonojady czytalem gdzies ze słona woda sprzyja welona czy nie pozabija mi to glonojadow oraz gałeziatek kulistych ? chce srednio miec gdzies po 10 -12 szt zz kazdego z wyzej podanych ,w akwarium 112 l . Nastepne pytanie dotyczy wyzywienia w tym momecie sypie im suchy pokarm w płatkach mieszam wysokobiałkowy oraz wieloskładnikowy , wiem ze lubia ...
Czytaj więcej : Molinezje | Wyświetlone : 5362 | Odpowiedzi : 5


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890

cron