.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 19 mar 2024, o 06:06

Nowości Nowości dla Aukcja charytatywna

Mapa strony Aukcja charytatywna » Dział : Aukcja charytatywna

KALENDARZ 2019

Witajcie kochani.
Jak niektórzy wiedzą od półtora roku walczymy z białaczką naszego synka Wojtusia. Dzięki grupie z facebooka: Akwarystyczny Rock&Roll i sponsorowi Jackowi Skwiecińskiemu zostały wydrukowane kalendarze, a cały dochód zostanie przekazany na leczenie naszego synka. Cena za kalendarz to 38zł (plus ewentualna przesyłka płatna przy odbiorze).
Kalendarze zawierają zdjęcia związane z akwarystyką wyłonione w konkursie w w/w grupie.
Darowizny z przeznaczeniem na leczenie Wojtusia wpłacamy z dopiskiem : Pomoc dla Wojtka Antczaka - kalendarz ...
Czytaj więcej : KALENDARZ 2019 | Wyświetlone : 22223 | Odpowiedzi : 0


Bocja wspaniała - licytacja dla Wojtusia

Bocja wspaniała (Chromobotia macracanthus ).
Fajne, pożeracze ślimaków w ilości czterech sztuk.
Mam je od maluszków, teraz mają ok 10 cm. Moje są bardzo towarzyskie, pierwsze siedzą przy szybie i sępią jedzenie. Regulują populację świderków w moim akwarium. Wszystkie dzieciaki mówią że to duże Nemo :D .

Mogę dowieźć do Wrocławia lub przekazać na trasie Żmigród - Wrocław.

Pieniążki w całości zostaną przekazane dla taty Wojtusia, ...
Czytaj więcej : Bocja wspaniała - licytacja dla Wojtusia | Wyświetlone : 1861 | Odpowiedzi : 0


Metynnis hypsauchen - licytacja dla Wojtusia

Cztery dorodne, wyrośnięte plaskoboki. Ulubione ryby mojej rodziny :) Cały czas w ruchu, od lewej do prawej. Wnoszą bardzo dużo życia do akwarium.

Mogę dowieźć do Wrocławia lub przekazać na trasie Żmigród - Wrocław.

Pieniążki w całości zostaną przekazane dla taty Wojtusia, naszego forumowego kolegi Antek1981.

Licytację kończymy 19 maja.
Cena wywoławcza 5zł za wszystkie a warte są o wiele więcej.
Czytaj więcej : Metynnis hypsauchen - licytacja dla Wojtusia | Wyświetlone : 1692 | Odpowiedzi : 0


Thorichthys meeki F2 - licytacja dla Wojtka

Czas na redukcję obsady, w związku z czym dwie pary meek F2 szukają domu.
Ryby przepiękne, zdrowe z charakterem, naprawdę warte uwagi.

Mogę dowieźć do Wrocławia lub przekazać na trasie Żmigród - Wrocław.

Pieniążki w całości zostaną przekazane dla taty Wojtusia, naszego forumowego kolegi Antek1981.

Licytację kończymy 19 maja.
Cena wywoławcza: 5zł za wszystkie.
Czytaj więcej : Thorichthys meeki F2 - licytacja dla Wojtka | Wyświetlone : 1793 | Odpowiedzi : 1


Cryptoheros sajica - licytacja dla Wojtusia

Trzy sajice, w tym dobrana para regularnie odbywająca tarło i świetnie opiekująca się dzieciakami. Dodatkowa ryba to dziewczynka ;) . Ryby pięknie wybarwione, zdrowe, kupione z dobrego źródła.
Mogę dowieźć do Wrocławia lub przekazać na trasie Żmigród - Wrocław.

Pieniążki w całości zostaną przekazane dla taty Wojtusia, naszego forumowego kolegi Antek1981.

Licytację kończymy 19 maja.
Cena wywoławcza 5zł za trzy rybki.
Czytaj więcej : Cryptoheros sajica - licytacja dla Wojtusia | Wyświetlone : 1668 | Odpowiedzi : 0


Kompletna aranżacja "dla Wojtka"

Witam. Wczoraj dowiedziałem się o nieszczęściu jakie spotkało rodzinę użytkownika @antek1981 i idąc śladem @slavio chcę zaproponować licytację kompletnej aranżacji akwarium 63l.
W skład w/w wnętrza szkła wchodzą 4 starannie wybrane korzenie red moor , 1 leśny i kilka patyków. Na zdjęciach tak dobrze tego nie widać gdyż wszystko zarosniete.
Nie będę się rozpisywał co jest poza tym tylko podam link. a-la-nature-4-t6447.html
Sporo roślin jest niewidocznych gdyż ...
Czytaj więcej : Kompletna aranżacja "dla Wojtka" | Wyświetlone : 2693 | Odpowiedzi : 4


Zestaw roślin - licytacja dla Wojtusia

Cześć

Nie będę się rozpisywał.... Kilka osób wie o tym, że nasz kolega Antek1981 przechodzi ciężkie chwile.

Jeśli ktoś chce wspomóc walkę Wojtusia, to zapraszam do zakupu kilku roślin. Zachęcam jednocześnie innych do akcji charytatywnych.

Na sprzedaż:
- Pelia
- anubias
- fissidens fontanus na korzeniu
- gigantea moss
- moczarka kanadyjska

20170501_152942 (Kopiowanie).jpg


Slavio
Czytaj więcej : Zestaw roślin - licytacja dla Wojtusia | Wyświetlone : 2018 | Odpowiedzi : 2


Zestaw roślin - licytacja dla Karolka

Po dzisiejszej wycince okazało się że mam sporo roślin na zbyciu.
Cześć już komuś obiecałem, więc przedmiotem licytacji jest: połowa zestawu z poniższego zdjęcia, bez kryptokoryn.

Obrazek

W skład zestawu wchodzą:
Limnophilia, Microsorum, 2 rodzaje Rotali, Ludwigia, Staurogene, 3 rodzaje Hygrophili, Heternatera, Alternathera i 2 rodzaje Mchów.

Możliwy odbiór osobisty we Wrocławiu lub w Brzegu Dolnym, ewentualnie wysyłka + 10 PLN.
Ponieważ rośliny już wycięte i długo nie pożyją bez wody, licytacja trwa do jutra ...
Czytaj więcej : Zestaw roślin - licytacja dla Karolka | Wyświetlone : 1802 | Odpowiedzi : 1


Licytacja akwarium 240l na młotek geologiczny!!!

W imieniu MacGyver_74 wystawiam akwarium z szafką na licytację :) .Kaska zasili potrzebę zakupienia młotka geologicznego, niech już będzie marzenie spełnione z bardziej profesjonalnym młotkiem ;) .Cel jest szczytny i myślę że też możemy poczuć się uczestnikami poszukiwań ciekawych kamyków i minerałów razem z Lolkiem.
Myślę że start zaczynamy od 100zł.
Czytaj więcej : Licytacja akwarium 240l na młotek geologiczny!!! | Wyświetlone : 2755 | Odpowiedzi : 16


Marzenie Karolka - pomóżmy je zrealizować!

Witam serdecznie wszystkie koleżanki i kolegów akwarystów.
26 lutego na facebooku, w grupie "Karolek pokonuje białaczkę" pojawił się bardzo pozytywny wpis. Brzmiał tak:
"Czekamy niecierpliwie na wiosnę, bo okazało się ze Lolek ma jednak całkiem fajne marzenie. Jak się uda to pojedziemy w góry i będziemy szukać minerałów. Musimy zaopatrzyć się w młotek geologiczny (prawdziwy odpada bo to jakiś dramat z cenami ale jakiś mały w Castoramie pewnie się znajdzie ...
Czytaj więcej : Marzenie Karolka - pomóżmy je zrealizować! | Wyświetlone : 4481 | Odpowiedzi : 42


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2889

cron