.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 29 mar 2024, o 09:54

Nowości Nowości dla Aukcja charytatywna

Mapa strony Aukcja charytatywna » Dział : Aukcja charytatywna

AquaEl Shrimpset 30

Przedmiotem aukcji jest własność forum DFA a mianowicie zestaw Aquael Shrimpset 30 wersja z lampką Decolight 11W.
Cenę wywoławczą ustalam na kwotę 30zł.
Licytujemy minimum do końca stycznia ale od ostatniej oferty za każdym razem doliczane będą 24 godziny, tzn jeśli ostatnia oferta padnie w ostatni dzień miesiąca to automatycznie doliczane będą 24 godziny od niej.
Cały dochód zostanie przekazany na wsparcie Karolka.
Czytaj więcej : AquaEl Shrimpset 30 | Wyświetlone : 2657 | Odpowiedzi : 20


Rośliny duża ilość.

Witajcie.
Dzięki koledze Tadeusz112, który podarował w/w rośliny mogę wystawić kolejną aukcję.
Jej przedmiotem są mchy, wąkrotka, limnobium i pistia.

Cenę wywoławczą ustalam na kwotę 10 zł. Z uwagi na przedmiot licytacjiLicytujemy do 23
stycznia.

Cały dochód zostanie przekazany na wsparcie Karolka
Real foto:
Czytaj więcej : Rośliny duża ilość. | Wyświetlone : 1419 | Odpowiedzi : 2


Pterophyllum Manacapuru red shoulder albino

Na życzenie użytkowników wstawiam na aukcję Manacapuru albino. Manacapuru to chyba najpiękniejsze z Pterophyllum (przynajmniej dla mnie) Proponuję cenę wywoławczą 20pln za 4 szt. Pokolenie po ok. 23cm samcu F1 i samicy F2. Jeśli ktoś chce miec ryby zarazem majestatycznie pływające i żarłoczne jak piranie to zapraszam do licytacji, która potrwa do ostatniej minuty stycznia. Ryby młode ok. 3-4cm wys. W piątek dodam lepsze foto. Pozdrawiam. Cała kasa dla Karola.
Czytaj więcej : Pterophyllum Manacapuru red shoulder albino | Wyświetlone : 2249 | Odpowiedzi : 9


[Wrocław] Dużo i duże! Bolbitisy Andrzejowe :D

Przedmiotem aukcji są Bolbitisy - duże, wyrośnięte, prosto z baniaczka Andrzeja.

Cenę wywoławczą ustalam na kwotę 10 zł. Licytujemy minimum do końca 18 stycznia ale od ostatniej oferty za każdym razem doliczane będą 24 godziny, tzn jeśli ostatnia oferta padnie w ostatni dzień miesiąca to automatycznie doliczane będą 24 godziny od niej.

Rośliny są u mnie, ktoś miał je odebrać, ale się rozmyślił, więc wystawiam je na licytacje dla Lolka ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Dużo i duże! Bolbitisy Andrzejowe :D | Wyświetlone : 2160 | Odpowiedzi : 10


[Żmigród] barwniak czerwonobrzuchy

Witam
Wystawiam na licytacje 5 samiczek barwniaka czerwonobrzuchego. Rybki zdrowe pięknie wybarwione.
Odbiór osobisty,lub mogę podwieźć na trasie Żmigród - Wrocław, zarówno przez Trzebnicę jak i Oborniki Śląskie.

Poniższy tekst pozwoliłam sobie skopiować od kolegów.

Cenę wywoławczą ustalam na 1zł.

Licytujemy minimum do końca stycznia ale od ostatniej oferty za każdym razem doliczane będą 24 godziny, tzn jeśli ostatnia oferta padnie w ostatni dzień miesiąca to automatycznie doliczane będą 24 godziny od niej.

Pieniażki za ...
Czytaj więcej : [Żmigród] barwniak czerwonobrzuchy | Wyświetlone : 1352 | Odpowiedzi : 0


Korzeń red moor wood

Ostatni jaki mam red moor, wymiary 30x30x25 cm.
Odbiór najlepiej osobisty w okolicach Bolesławca. Możliwa wysyłka.
Cenę tego korzenia ustalam na 10zł.
Dochód z tej aukcji zasili Rodzinę Karolka.
Moje korzenie nie wymagają preparacji, polanie wrzątkiem i namoczenie, to wszystko.
Kontakt pw lub gg 33696364
Obrazek
Zapraszam.
Czytaj więcej : Korzeń red moor wood | Wyświetlone : 2244 | Odpowiedzi : 4


Korzeń red moor wood

Korzeń o wymiarach 33x25x28 cm.
Gotowy do wsadzenia do akwarium po wyparzeniu.
Nie barwi wody, odbiór osobisty w okolicach Bolesławca. Wysyłka, możliwa.
Cena 10zł.
Aukcja do końca lutego do godziny 22.00
Moje korzenie nie potrzebują preparacji, polanie wrzątkiem i namoczenie wystarczy.
Kontakt pw lub gg 33696364
Obrazek
Czytaj więcej : Korzeń red moor wood | Wyświetlone : 2503 | Odpowiedzi : 7


Korzeń red moor wood.

Cenę ustawiam na 30 zł, odbiór najlepiej osobisty w okolicach Bolesławca.
Spreparowany, mało trzymany w akwarium, nie barwi wody, namoczyć i siup do bańki.
Suchy wygląda nijako, po namoczeniu inensywne bordo. Niezły do Ryuboku.
Wymiary: 60x58x38 cm.
Aukcja do końca lutego 2015r do 22.00 zasili konto rodziców Karolka.
Obrazek
Czytaj więcej : Korzeń red moor wood. | Wyświetlone : 2699 | Odpowiedzi : 7


Korzeń 100% dąb.

Korzeń o wymiarach 52x17x20 cm.
Moje korzenie nie potrzebują preparacji, polanie wrzątkiem i namoczenie wystarczy.
Obrazek
Suchy na pieprz i dobrze wyczyszczony przez glonojady, nie barwi wody, spreparowany, zero próchna, ma fajne gniazdo do tarła zbrojników niebieskich co pokażę na tym filmie.
https://www.youtube.com/watch?v=LwGhltEIAhY
Cenę ustalam na 20zł, odbiór najlepiej osobiście, możliwa wysyłka.
Aukcja do końca lutego 2015 do 22.00.
Info pw i gg 33696364
Czytaj więcej : Korzeń 100% dąb. | Wyświetlone : 2364 | Odpowiedzi : 3


Zestaw co2 do nano akwarium.

Zestaw co2 dennerle, a w nim głowica/reduktor z dokładnym zaworkiem precyzyjnym
drabinka do rozpuszczania co2, nie ma wężyków, bo lepiej kupić nowe, można używać tanich silikonowych ( złączki są skręcane, metalowe, nie szybko złączki) zestaw pracował 2 lata w 54 l akwarium i jest w bardzo dobrym stanie, nie ma butli, bo te są do użytku jednorazowego. Wysyłam zdjęcie poglądowe do tego zestawu.
Wyceniam, na start na 20zł, licytacja potrwa do końca lutego 2015r, do ...
Czytaj więcej : Zestaw co2 do nano akwarium. | Wyświetlone : 2261 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890