.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 18 kwi 2024, o 21:54

Nowości Nowości dla Aukcja charytatywna

Mapa strony Aukcja charytatywna » Dział : Aukcja charytatywna

NAPOWIETRZACZ HAILEA ACO-2201

Przedmiotem aukcji jest NAPOWIETRZACZ HAILEA ACO-2201 - nowy nieużywany przekazany do licytacji od IKOLA z Orzechwej 35.
Cenę wywoławczą ustalam na kwotę 5zł.
Licytujemy minimum do 30 stycznia, ale od ostatniej oferty za każdym razem doliczane będą 24 godziny, tzn jeśli ostatnia oferta padnie w ostatni dzień licytacji to automatycznie doliczane będą 24 godziny od niej.

Cały dochód zostanie przekazany na wsparcie mojego syna Karolka - Lolka.


NAPOWIETRZACZ HAILEA ACO-2201
Przeznaczona do zbiorników o pojemności ...
Czytaj więcej : NAPOWIETRZACZ HAILEA ACO-2201 | Wyświetlone : 1693 | Odpowiedzi : 2




Microsorium, phoenix i christmas moss

Mam na licytację roślinki takie jak w temacie :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg


Odbiór w Wołowie lub mogę wysłać paczką ( koszty wysyłki pokrywa kupujący ) ----> licytacja trwa do 13.01.2015 <----
Cała kwota zostanie przekazana dla Karolka...
Cena wywoławcza 10 zl .... :) ...
Czytaj więcej : Microsorium, phoenix i christmas moss | Wyświetlone : 1310 | Odpowiedzi : 0




Roślinki... AUKCJA DLA KAROLKA

Witam serdecznie.Ponieważ jest co przycinać to ten Nowy Rok roślinki z mojego baniaczka trafiają na AUKCJE DLA KAROLKA.
Będzie 5 zestawów,każdy zawiera ok 30szt.roślin który każdy może skorygować wedle życzenia.
Cena minimalna za zestaw to 20zł.
Aukcja trwa do wyczerpania zapasów

Zestaw zawiera:
Rotala Rotundifolia - 25 szt.
Alternanthera rosaefolia - 5szt.
Mech Spiky moss - 10gałązek
Ludwigia Mini Red - 2szt.
Hygrophila Pinnatifida -2szt


Myślę że jest to fajny zestawik który może upięknić każdy ...
Czytaj więcej : Roślinki... AUKCJA DLA KAROLKA | Wyświetlone : 2118 | Odpowiedzi : 7


Forum Superakwarium.pl wspiera Karolka.

Dzięki użytkownikowi Sławek121 z forum superakwarium.pl, kolega o wielkim sercu postanowił wesprzeć akcję, która mamy nadzieję potrwa dłużej niż zaplanowane aukcje.
http://forum.superakwarium.pl/topic/46205-dla-karolka/
Podobnie jak kolega z forum miedziowego, wystawił na forum swoją ofertę i również na allegro, dochód ze sprzedaży oczywiście w wiadomym celu. 8)
Link do aukcji.
http://allegro.pl/zestaw-roslin-auckja- ... 01686.html ...
Czytaj więcej : Forum Superakwarium.pl wspiera Karolka. | Wyświetlone : 1266 | Odpowiedzi : 2


"akwarystyka-miedziowa.pl" dołączyła do akcji charytatywnej

Na wstępie chciał bym jeszcze raz gorąco podziękować wszystkim zaangażowanym w ten szczytny cel.
Koleżanka "winiusia" z Forum Akwarystycznego Zagłębia Miedziowego oprócz informacji na swojej stronie postanowił dodatkowo wesprzeć Karolka w postaci wystawienia aukcji w serwisie allegro.
Poniżej zamieszczam link i zachęcam do licytowania.
http://allegro.pl/show_item.php?item=4968701686
Czytaj więcej : "akwarystyka-miedziowa.pl" dołączyła do akcji charytatywnej | Wyświetlone : 1045 | Odpowiedzi : 1


[Wrocław] Shirakura Ebi Dama 30g, aukcja

Zamiast prezentu dla krewetek będzie prezent dla dzieciaka.

Przedmiotem jest nowe opakowanie karmy dla krewetek Ebi Dama firmy Shirakura identyczne jak na zdjęciu. Krewetki podobno rzucają się na to jakby były przegłodzone przez dwa tygodnie. Kupione ok. 2 tygodnie temu, ważne do czerwca 2016. Nie otwierane, leży na półce i nawet go nie dotykam. Jego cena sklepowa (ma nawet metkę) to 36zł. Proponowana cena wywoławcza to 30zł. Niestety nie wysyłam (nie pokrywam kosztów wysyłki ani ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Shirakura Ebi Dama 30g, aukcja | Wyświetlone : 2091 | Odpowiedzi : 4


[Wrocław/wysyłka] CR+Biene+SW - licytacja dla Karolka

Jak wspominałem prawie dwa tygodnie temu, wystawiam kilka kreweci na sprzedaż.

Licytujemy:
5x Biene A-S
5x Crystal Red A-S
3x Biene SS
3x Crystal Red SS
1x Biene SSS
1x Crystal Red SSS
1x Biene SSSS
1x Crystal Red SSSS
3x Snow White

Możliwość trafienia wśród krewetek hybryd - u mnie jednak od dobrego pół roku nie trafił się żaden taiwan z baniaczka CR+Biene+SW.
Gwarantuję osobniki młode od 0,5cm do 2cm. Wszystkie krewetki urodzone w ...
Czytaj więcej : [Wrocław/wysyłka] CR+Biene+SW - licytacja dla Karolka | Wyświetlone : 2027 | Odpowiedzi : 6


10 L Anubiasa

Szybka licytacja 10 L anubiasa. Mam na zbyciu i nie bardzo mam co z nim zrobić. Niektóre liście zaglonione, większość bez glonów.
Licytację rozpoczynamy od 10 PLN. Licytacja trwa do 11.01.
Pokrywam koszty przesyłki.
Cała kwota zostanie przekazana dla Lolka.

Obrazek
Czytaj więcej : 10 L Anubiasa | Wyświetlone : 2148 | Odpowiedzi : 21


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890