.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 27 kwi 2024, o 20:28

Nowości Nowości dla Aukcja charytatywna

Mapa strony Aukcja charytatywna » Dział : Aukcja charytatywna

[Rzeszów/Wysyłka] Krewetki Hybrydy F2/F3

Przedmiotem aukcji jest:
15 sztuk krewetek Hybryd F2/F3

Obrazek

Krewetki są młode i urodzone u mnie w zbiornikach, trzymane są na wodzie o parametrach ph 6 kh 0-1 gh 5 przewodność ok. 270uS oraz są karmione pokarmami najlepszych renomowanych firm.

Wyglądem przypominają Crystal Black/Red gradacji A/S/SS lub Snow White/Golden krewetki wyławiane są losowo.

1 komplet to zestaw 15 sztuk krewetek
Wielkość krewetek 0,7 - 1,7cm



Cenę wywoławczą ustalam na kwotę 1 zł.

Możliwa jest także ...
Czytaj więcej : [Rzeszów/Wysyłka] Krewetki Hybrydy F2/F3 | Wyświetlone : 1258 | Odpowiedzi : 4


[Żmigród] Akwarium 60x30x30 - licytacja

Witam
Przedmiotem licytacji jest akwarium profilowane o wymiarach 60x30x30 wraz z pokrywą i żwirowym podłożem.
Stan szkła i pokrywy oceniam na b.d.
Odbiór osobisty,lub mogę podwieźć na trasie Żmigród - Wrocław,zarówno przez Trzebnicę jak i Oborniki Śląskie.

Poniższy tekst pozwoliłam sobie skopiować od kolegów.

Cenę wywoławczą ustalam na 40zł.


Licytujemy minimum do końca stycznia ale od ostatniej oferty za każdym razem doliczane będą 24 godziny, tzn jeśli ostatnia oferta padnie w ostatni dzień miesiąca ...
Czytaj więcej : [Żmigród] Akwarium 60x30x30 - licytacja | Wyświetlone : 912 | Odpowiedzi : 0


[Szczepanów/wysyłka]Zestaw 3 książek akwarystycznych

Przedmiotem aukcji jest Zestaw/komplet 3 książek akwarystycznych..
Polecam z racji wielu cennych wskazówek w nich zawartych. Dla mnie okazały się bardzo przydatne więc gorąco zachęcam do licytacji.
Resztę pozwoliłem sobie skopiować od kolegi "wisłok" ponieważ bardzo spodobał mi się sposób licytacji.
Cenę wywoławczą ustalam na kwotę 10 zł. Licytujemy minimum do końca
stycznia ale od ostatniej oferty za każdym razem doliczane będą 24
godziny, tzn jeśli ostatnia oferta padnie w ostatni dzień miesiąca to
automatycznie ...
Czytaj więcej : [Szczepanów/wysyłka]Zestaw 3 książek akwarystycznych | Wyświetlone : 2065 | Odpowiedzi : 6


[Szczepanów/wysyłka]Wspaniały atlas ryb. Aukcja

Przedmiotem aukcji jest Atlas ryb z opisami i zdjęciami 750 gatunków ryb.
Polecam gorąco, bo nawet doświadczony akwarysta z pewnością znajdzie ciekawe informacje na temat danego gatunku.
Resztę pozwoliłem sobie skopiować od kolegi "wisłok" ponieważ bardzo spodobał mi się sposób licytacji.
Cenę wywoławczą ustalam na kwotę 10 zł. Licytujemy minimum do końca
stycznia ale od ostatniej oferty za każdym razem doliczane będą 24
godziny, tzn jeśli ostatnia oferta padnie w ostatni dzień miesiąca to
automatycznie ...
Czytaj więcej : [Szczepanów/wysyłka]Wspaniały atlas ryb. Aukcja | Wyświetlone : 2189 | Odpowiedzi : 9


akwarium 126 l z pokrywą --licytacja dla KAROLKA

witam, przedmiotem aukcji dla KAROLKA jest moje akwarium które można zobaczyć na OLX
http://olx.pl/oferta/okazja-akwarium-pr ... 863wx.html
proponuję licytację od 100 zł, za akwarium wraz z pokrywą całość zostanie przekazana na konto KAROLKA, deklaruję też przekazanie
1% wraz z małżonką ,zapraszam do licytacji , wierzę głęboko że opaczność nad tobą czuwa ,KAROLKU

Licytujemy minimum do końca stycznia ale od ostatniej oferty za każdym razem doliczane będą 24 godziny, ...
Czytaj więcej : akwarium 126 l z pokrywą --licytacja dla KAROLKA | Wyświetlone : 2135 | Odpowiedzi : 3


[Wrocław/Żórawina/wysyłka] groty dla zbrojników - licytacja

Przedmiotem aukcji są 3 groty ceramiczne dla zbrojników w kolorze ciemnobrązowym o długości około 12cm.
Cenę wywoławczą ustalam na kwotę 15zł za komplet 3 sztuk.
Licytujemy minimum do końca stycznia ale od ostatniej oferty za każdym razem doliczane będą 24 godziny, tzn jeśli ostatnia oferta padnie w ostatni dzień miesiąca to automatycznie doliczane będą 24 godziny od niej.
Cały dochód zostanie przekazany na wsparcie Karolka.
Czytaj więcej : [Wrocław/Żórawina/wysyłka] groty dla zbrojników - licytacja | Wyświetlone : 890 | Odpowiedzi : 1


[Wrocław/Żórawina] kokosy - licytacja dla Karolka

Przedmiotem aukcji są 3 kokosy pełne z wydrążoną dziurą i 2 połówki
Cenę wywoławczą ustalam na kwotę 5zł.
Licytujemy minimum do końca stycznia ale od ostatniej oferty za każdym razem doliczane będą 24 godziny, tzn jeśli ostatnia oferta padnie w ostatni dzień miesiąca to automatycznie doliczane będą 24 godziny od niej.
Cały dochód zostanie przekazany na wsparcie Karolka.
Czytaj więcej : [Wrocław/Żórawina] kokosy - licytacja dla Karolka | Wyświetlone : 856 | Odpowiedzi : 1


[Końskie-Kielce-Warszawa/wysyłka] Pompa do oczka/akwarium

Przedmiotem aukcji jest nowa pompa do oczka wodnego Aquael JET 5500 PFN . Z powodzeniem używam takich w akwariach więc do tego celu też się nadaje.
Cenę wywoławczą ustalam na kwotę 100 zł. Licytujemy minimum do końca
stycznia ale od ostatniej oferty za każdym razem doliczane będą 24
godziny, tzn jeśli ostatnia oferta padnie w ostatni dzień miesiąca to
automatycznie doliczane będą 24 godziny od niej.
Licytacja ta będzie prowadzona tutaj, jak ktoś chce to ...
Czytaj więcej : [Końskie-Kielce-Warszawa/wysyłka] Pompa do oczka/akwarium | Wyświetlone : 1091 | Odpowiedzi : 1


[Szczepanów/wysyłka]- 1 litr Carbo w płynie 24% Aukcja

Przedmiotem aukcji jest litr węgla w płynie o stężeniu 24%.
Resztę pozwoliłem sobie skopiować od kolegi "wisłok" ponieważ bardzo spodobał mi się sposób licytacji.
Cenę wywoławczą ustalam na kwotę 10 zł. Licytujemy minimum do końca
stycznia ale od ostatniej oferty za każdym razem doliczane będą 24
godziny, tzn jeśli ostatnia oferta padnie w ostatni dzień miesiąca to
automatycznie doliczane będą 24 godziny od niej.
Licytacja ta będzie prowadzona jednocześnie tu i na Podforaku, w
miarę ...
Czytaj więcej : [Szczepanów/wysyłka]- 1 litr Carbo w płynie 24% Aukcja | Wyświetlone : 2285 | Odpowiedzi : 6


[Szczepanów/wysyłka]Pompa filtra Aquael Mini-Kani 120 Aukcja

Przedmiotem aukcji jest zewnętrzna Pompa filtra Aquael Mini-Kani 120.
Samego kubła używam jako reaktora Co2 i pompa jest praktycznie nowa ponieważ użyłem jej tylko na próbę przepływu wody(nigdy nie podłączana do filtra, co można stwierdzić po otwarciu pokrywy wirnika).
Resztę pozwoliłem sobie skopiować od kolegi "wisłok" ponieważ bardzo spodobał mi się sposób licytacji.
Cenę wywoławczą ustalam na kwotę 10 zł. Licytujemy minimum do końca
stycznia ale od ostatniej oferty za każdym razem doliczane będą 24 ...
Czytaj więcej : [Szczepanów/wysyłka]Pompa filtra Aquael Mini-Kani 120 Aukcja | Wyświetlone : 2514 | Odpowiedzi : 15


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890