.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 28 mar 2024, o 23:19

Nowości Nowości dla Forum ogólne

Mapa strony Forum ogólne » Dział : Forum ogólne

Ogólne dyskusje

[Bojownik, Wrocław] Zlituje się ktoś? OLX znowu atakuje :(

Właśnie mi takie ogłoszenie wpadło w oko: https://www.olx.pl/oferta/za-darmo-CID103-IDDhnac.html
Sama bym go wzięła, ale niestety nie mam osobnego szpitalika, a do głównego akwa wolałabym go nie wrzucać, bo biedak wygląda jakby był jedną płetwą w grobie i piernik wie czy nie jest na coś chory (wbrew treści ogłoszenia na pewno nie jest w "dobrym" stanie :x ). A po ...
Czytaj więcej : [Bojownik, Wrocław] Zlituje się ktoś? OLX znowu atakuje :( | Wyświetlone : 4283 | Odpowiedzi : 5


Amano czy nie amano - identyfikacja?

Witam,
Wczoraj kupiłam 5 krewetek amano (podobno;) - z tym że mają one dość "niestandardowe" ubarwienie, i w sumie zaczęłam się zastanawiać czy to aby na pewno amano :?: . Są całe biało-przezroczyste i nie posiadają charakterystycznych dla amanek pasków ani kropek. Wyglądają jak przerośnięte White Pearl; gdyby były nieco mniejsze to byłabym pewna, że to neocaridiny. Jakby się im mocno przyjrzeć to niektóre mają wzdłuż ...
Czytaj więcej : Amano czy nie amano - identyfikacja? | Wyświetlone : 4450 | Odpowiedzi : 0


Współpraca z AQUAVINCI zapraszam

https://i.imgur.com/6SqTIE9l.jpg

Hejka. Jestem jednym z założycieli nowej firmy akwarystycznej o nazwie Aquavinci. Obecnie skromnie zaczynamy z 4 produktami. Znajdziecie opis na stronce lub allegro. Mamy dla was propozycje. Szukamy hobbistów do współpracy. Dziennikarze, Youtuberzy, blogerzy, twórcy na Tik Toku, hobbiści prowadzący fanpage, grupy i publikujący na Instagramie lub Facebooku. Chcielibyśmy dostarczyć wam nasze produkty i prosić o sporządzenie rzetelnej recenzji. Gramy uczciwie, nie wpływamy na treść lub formę. Osoby zainteresowane i ciekawe szczegółów proszę ...
Czytaj więcej : Współpraca z AQUAVINCI zapraszam | Wyświetlone : 4255 | Odpowiedzi : 1


Aquael Turbo 500

Czy ktoś może mi doradzić jak ulepszyć ten filtr?
Jakaś gąbka nie standardowa? Wkład filtracyjny?
Ma ktoś jakieś doświadczenie z tym filtrem? Sprawdza się?

Akwarium, które posiadam ma 64L
Czytaj więcej : Aquael Turbo 500 | Wyświetlone : 4298 | Odpowiedzi : 2


Giełda na giełdowej 12 Wrocław

Cześć, mam kilka pytań związanych z ową giełda. Dzisiaj sobie o niej przypomniałem z innego posta na forum, wiec pytam
1. Jaka jest cena za wjazd?
2. Wiem ze zaczyna się o 9, a jeśli podjade o 19:15 to już wszystko wykupione będzie?
3. Da się tam coś ciekawego kupić?
Dzk za odpowiedzi
Czytaj więcej : Giełda na giełdowej 12 Wrocław | Wyświetlone : 3953 | Odpowiedzi : 1


Zmiana aranżacji i nowa rodzina

Cześć,
Do tej pory nie pokazywałem zbiornika, którym zajmuję się wraz z narzeczoną ale dwa dni temu stało się coś na tyle miłego, że jednak się pochwalimy :)
W akwarium zagościła nowa rodzinka. Po kilku miesiącach od założenia zbiornika parka kakadu najpierw wydrążyła sporą dziurę pod kamieniem a dwa dni później opanowała zarośla z lobelii. Okazało się, że mamy nowych mieszkańców ...
Czytaj więcej : Zmiana aranżacji i nowa rodzina | Wyświetlone : 4828 | Odpowiedzi : 3


Nowa aranżacja.

Hej
Stara aranżacja , a właściwie jej brak ma już prawie pięć lat , i od jakiegoś czasu zbieram się aby postawić zbiornik na nowo. Więc chciałem Was zapytać co myślicie o jednym z wielu układów?
W tej chwili na tapecie mam coś takiego.
Mi osobiście wydaje się trochę przekombinowane.
Kurcze, nie zdawałem sobie sprawy jakie to
15550092189671640610324.jpg
zdjecie jest ciemne
Czytaj więcej : Nowa aranżacja. | Wyświetlone : 5315 | Odpowiedzi : 10


Samica mieczyka Samica mieczyka

Witam. Takie pytanie bo dzisiaj zobaczyłem coś dziwnego. Mianowicie miałem 2 samiczki mieczyka(przynajmniej tak myślałem) i samca. Jeszcze w zeszłym miesiącu jedna z nich (akurat o niej mowa) miała młode. Nie złapałem bo nie zdążyłem. Później młode pochowały się między roślinami. Dzisiaj pływa tylko 2 małe. Ale do rzeczy chodzi o to że odgania samca i zaleca się do drugiej samicy. Poza tym na płetwie ogonowej zaczyna robić się szpic. Czy to jest mozliwe żeby ...
Czytaj więcej : Samica mieczyka | Wyświetlone : 4246 | Odpowiedzi : 7


Prośba o identyfikacje

Bardzo proszę o identyfikacje tej rybki. Jeżeli temat jest w złym dziale to przepraszam i proszę o przeniesienie.
Zdjęcie z netu.
Czytaj więcej : Prośba o identyfikacje | Wyświetlone : 3689 | Odpowiedzi : 2


ZooEgzotyka - 7 kwietnia 2019r.

Zapraszam na kolejne targi egzotyczne (akwarystyka, terrarystyka, botanika) w Warszawie!
Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/2291590057783883/

Obrazek
Czytaj więcej : ZooEgzotyka - 7 kwietnia 2019r. | Wyświetlone : 3818 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890