.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 28 mar 2024, o 15:02

Nowości Nowości dla Forum ogólne

Mapa strony Forum ogólne » Dział : Forum ogólne

Ogólne dyskusje

Roślina dziwne coś wypuściła :)

Witam,
Mam taką roślinę co się nazywała żabienica Jaguar. Długi czas nie rosła jakoś mocno, ale ostatnio nie tylko zajęła mi pół akwarium ale jeszcze wypuściła długa łodygę. Początkowo myślałem że to na kwiatek i puściłem tę łodygę przez otwór w pokrywie, ale obecnie wygląda to na kłącze a nie na kwiat, bo na tej łodydze pojawiają się takie niby małe żabienice, a na kwiatek to nie wygląda.
Po pierwsze chciałem się pochwalić tą ciekawostką ...
Czytaj więcej : Roślina dziwne coś wypuściła :) | Wyświetlone : 1996 | Odpowiedzi : 3


Gdzie we Wrocławiu stelaż pod akwarium?

Witam

Czy może ktoś z Wrocławia zlecal wykonanie metalowego stelaża? Szukam firmy która by takowy zrobiła. Proszę o namiary.

Pozdrawiam
Czytaj więcej : Gdzie we Wrocławiu stelaż pod akwarium? | Wyświetlone : 2061 | Odpowiedzi : 1


Akwarium na ziemi

Założyłam akwarium już z jakieś 6 lat temu, zgodnie z jakąś instrukcją na internecie. Wcześniej miałam też akwarium, na żwirku, ale zarastało glonami i rośliny nie chciały dobrze rosnąć, woda strasznie robiła się żółta.
Założyłam więc od nowa. Na bazie ziemi. Na ziemię dałam taką siatkę plastikową, by utrzymać ziemię w ryzach, i na to czarny żwirek. Rośliny (a właściwie jedna, bo akwarium 35l), rosną jak szalone. Problemów z glonami już nie ma, a woda ...
Czytaj więcej : Akwarium na ziemi | Wyświetlone : 2570 | Odpowiedzi : 8


Preparaty firmy Brightwell

www.brightwellaquatics.pl - serdecznie polecam stronę! Produkty są tańsze od kilkunastu do kilkudziesięciu procent od konkurencji a jakość ich jest wyśmienita. Sami używamy kilku preparatów ( Cichlid Code, Garlic Power, Vitamarin-C), a kilka kolejnych testujemy.

Warto.


Robert
Czytaj więcej : Preparaty firmy Brightwell | Wyświetlone : 2449 | Odpowiedzi : 18


Water&Dragon: Warszawskie Targi Egzotyczne - 27 maja 2018r. Water&Dragon: Warszawskie Targi Egzotyczne - 27 maja 2018r.

Zapraszamy na niezwykłą przygodę ze zwierzętami egzotycznymi zarówno wodnymi jak i lądowymi.
Na naszej wystawie będziecie Państwo mogli także nabyć niesamowite egzotyczne rośliny oraz pełen asortyment akwarystyczny i terrarystyczny.
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/367582453757036/

NFORMACJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH:
godziny otwarcia:
Niedziela 10:00-16:00
(9:00 – rusza przedsprzedaż biletów)

Bilet wstępu: 15 zł.
Bilet wstępu dla uczniów za okazaniem ważnej legitymacji : 10 zł.
Bilet wstępu, dla dzieci poniżej 6 roku ...
Czytaj więcej : Water&Dragon: Warszawskie Targi Egzotyczne - 27 maja 2018r. | Wyświetlone : 1595 | Odpowiedzi : 0


[OSTRZEŻENIE!] Sklep Krewecie.pl

Dzień dobry;

Ostrzega wszystkich przed zakupami w sklepie internetowym krewecie.pl

11.04 złożono zamówienie po rozmowie z ich sklepem przez fanpage na FB.
Do tego czasu kontakt fantastyczny nawet do późnych godzin wieczornych.

Po złożeniu zamówienia na Filtr Kubełkowy i opłaceniu przez przelewy24.pl nagle kontakt się urwał.
Wysyłka powinna nastąpić w ciągu 48h zgodnie z opisem, a nawet nie rozpoczęto realizacji zamówienia
Ani Właściciel Krzysztof (młody "łepek" rocznik 92) ani żaden z pracowników nie odpowiada na ...
Czytaj więcej : [OSTRZEŻENIE!] Sklep Krewecie.pl | Wyświetlone : 2735 | Odpowiedzi : 6


Przeprowadzka dobranej pary do nowego akwarium

Witajcie, mam do Was ciekawe pytanie. Mam obecnie 5 akar wiśniowych z czego jedna to dobrana para, która systematycznie się trze. Mam w planach przeprowadzkę do nowego, większego akwarium za kilka mscy i chciałem się Was zapytać czy możliwe jest że po tej przeprowadzce ryby zglupieja i zamiast dobranej pary bd miał piątkę nieznajomych? :)
Planuję redukcję tych rybek, tak aby została tylko parka ale zacząłem się ...
Czytaj więcej : Przeprowadzka dobranej pary do nowego akwarium | Wyświetlone : 1641 | Odpowiedzi : 1


Pielegnice do skalarow

Czesc. Dawno mnie tutaj nie bylo. Pisalem kiedys na temat obsady akwarium 450l. Aktualnie mam 4 dorosle i jeden mlody- skalary manacapuru red shoulder 2 altumy rio nanay kilka skalarow fx z zoologa do przeniesienia do akwarium 240l. W 450l Plywa tez duch amazonski, para akar blekitnych, sum liniowy 2 kirysniki i zbrojniki l200, l075, 3szt l104, 2 szydliki iglaste, lda031 i l204. Do tego 15 tetr cesarskich. Moje pytanie brzmi: czy jak juz przeniose ...
Czytaj więcej : Pielegnice do skalarow | Wyświetlone : 2645 | Odpowiedzi : 5


jeden z blogów o akwarium których już niema w sieci jeden z blogów o akwarium których już niema w sieci

eAkwarium

Blog o akwarystyce. Akwarium, jak zacząć? Początkujący. Pytania i odpowiedzi.

można zobaczyć tutaj:
http://www.eakwarium.eu/

Strona główna
Wstęp
Dlaczego akwarystyka?
Jaką drogę wybrać?

akwarystyka, pytania, dlaczego moja rybka zdechła?
Czytaj więcej : jeden z blogów o akwarium których już niema w sieci | Wyświetlone : 4266 | Odpowiedzi : 7


Witam i proszę o poradę :) Witam i proszę o poradę :)

Witam wszystkich forumowiczów. Jeśli złe miejsce na temat to z góry przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu :) Po kilku latach ponownie zakładam baniaczek, a że wypadłem z obiegu i nie jestem na czasie, pewnie będę miał a raczej mam dużo pytań. Los chciał że baniaczek trafił się za darmo i to Moja mi wypatrzyła :shock: to ...
Czytaj więcej : Witam i proszę o poradę :) | Wyświetlone : 1858 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890

cron