.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 28 mar 2024, o 08:59

Nowości Nowości dla Forum ogólne

Mapa strony Forum ogólne » Dział : Forum ogólne

Ogólne dyskusje

dobry sklep akwarystyczny we Wrocławiu ???

Witam!
Czy możecie polecić jakiś dobry sklep akwarystyczny we Wrocławiu? Te które znam z dzieciństwa już nie istnieją. A te w centrach handlowych są przerażające: przerybione, brudne akwaria, często zdechłe ryby. Bałbym się kupić w takim sklepie czegokolwiek. Pewnie na roślinach też są niespodzianki. Może giełda zoologiczna na karmelkowej? Proszę o radę.

pzdr











Jeśli podobny post istnieje to przepraszam, nie udało mi się go znaleźć.
Czytaj więcej : dobry sklep akwarystyczny we Wrocławiu ??? | Wyświetlone : 2746 | Odpowiedzi : 7


Magazyn Akwarium - archiwalia

Witam serdecznie,
W zeszłym miesiącu informowałem tutaj o tym, że z okazji wydania setnego numeru Magazynu Akwarium udostępniamy
go za darmo w wersji elektronicznej. Teraz chciałbym poinformować o kolejnym prezencie,
jaki Magazyn Akwarium robi swoim czytelnikom. Zamierzamy udostępnić a w zasadzie już zaczęliśmy
udostępniać nasze archiwalia dla użytkowników naszego portalu akwarystycznego.
Już teraz można swobodnie czytać numer 1 MA. Mamy nadzieję codziennie wprowadzać jeden
numer, choć przy ręcznym wprowadzaniu jest to dość ambitne zadanie. Na ...
Czytaj więcej : Magazyn Akwarium - archiwalia | Wyświetlone : 1143 | Odpowiedzi : 0


Co to za rybka?

czy wie ktoś co to za rybka i jakie ma usposobienie?
Czytaj więcej : Co to za rybka? | Wyświetlone : 1242 | Odpowiedzi : 1


Magazyn Akwarium nr 100

Witam,

Z okazji wydania setnego numeru Magazyn Akwarium udostępnia zawartość tego numeru za darmo wszystkim polskim akwarystom pod adresem:

www.issuu.com/magazynakwarium/docs/ma_100_e-kiosk

Można sobie tam przeczytać cały magazyn online lub ściągnąć w formacie pdf i czytać offline za pomocą Adobe Readera.
Zapraszam do lektury.

Zapraszam też na naszą nową stronę:
www.magazynakwarium.pl

Darek Firlej
Redaktor Naczelny
Czytaj więcej : Magazyn Akwarium nr 100 | Wyświetlone : 1055 | Odpowiedzi : 0


Dużo zdjęć z rybkami

Zdjęcia z rybami akwariowymi - Atlas rybek akwariowych
Czytaj więcej : Dużo zdjęć z rybkami | Wyświetlone : 980 | Odpowiedzi : 0


Kurs przetrwania

Witam . Mam pytanie postawiłem ok 10l akwarium na parapecie. Temperatura tam w tej chwili jest 19 stopni. Czy Ampularie i krewetki zniosą takie warunki? Czy ktoś robił taki "kurs przetrwania"? Mam zamiar tam wpuścić narybek np. mieczyka.
Czytaj więcej : Kurs przetrwania | Wyświetlone : 1181 | Odpowiedzi : 4


Skromne początki

Na początku Witam Wszystkich użytkowników forum.

Mam na imię Tomasz.

Mam zamiar dopiero zacząć swoją przygodę z akwarystyką.

Z doborem sprzętu na start raczej nie będę miał problemu (poczytałem trochę forum),ale nie mam pojęcia jak wystartować.

Prosiłbym o rady dotyczące na razie głównie podłoża,jak zacząć stosunkowo tanio (sprzęt pochłonie większość pieniążków) ,a dobrze je wykonać.

Sprzęt:

-akwa 112l z pokrywą i oświetleniem (boxowym)
-filtr tetra ex 700 lub fluval 205 ,w zależności co zastanę w ...
Czytaj więcej : Skromne początki | Wyświetlone : 1038 | Odpowiedzi : 3


[Wrocław] Gdzie kupię lignit ?

Poszukuję we Wrocławiu lignitu. Czy ktoś ma większą ilość na sprzedaż lub zna jakąś hurtownię lub sklep. Bumat oferuje wiele żwirów i kamieni do akwariów ale czy są tam lignity ? Proszę o szybką odpowiedź ponieważ restartuje akwarium i robie je na ziemi chce dać do podłoża trochę lignitu bo jak wiadomo to naturalne źrodło węgla które rośliny będą ciągnąć korzeniami :)
Czytaj więcej : [Wrocław] Gdzie kupię lignit ? | Wyświetlone : 1823 | Odpowiedzi : 3


[Wrocław] Gdzie kupię "Rośliny w akwarium" Diany Walstad ?

Tak jak w temacie poszukuję książki Diany Walstad pt."Rośliny w akwarium".Czy ktoś z Was wie w której księgarni można ją nabyć i w jakiej cenie ?
Czytaj więcej : [Wrocław] Gdzie kupię "Rośliny w akwarium" Diany Walstad ? | Wyświetlone : 1849 | Odpowiedzi : 9


Układ korzeni

A więc wreszcie nabyłem odpowiednie korzenie.Teraz rodzi się pytanie dotyczące najlepszego układu.Mam tutaj kilka możliwości,które wam przedstawię:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Czytaj więcej : Układ korzeni | Wyświetlone : 1424 | Odpowiedzi : 4


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890