.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 19 kwi 2024, o 13:59

Nowości Nowości dla Forum ogólne

Mapa strony Forum ogólne » Dział : Forum ogólne

Ogólne dyskusje

Pytania odnośnie Cambarellus patzcuarensis "Schoko"

Z uwagi na to, iż w sprawach bechavioralnych raków nie jestem obeznany a moim nowym i bardzo ciekawym nabytkiem jest Cambarellus patzcuarensis "Schoko" mam kilka pytań odnośnie tego gatunku.

1. Jakim żywym pokarmem karmić najlepiej
2. Jak wygląda agresja wewnątrzgatunkowa
3. Rozród, czas inkubacji
4. Jak powinno wychowywać się młode? (chodzi tutaj o to czy mogą być z rodzicami w jednym zbiorniku)
5. Mam 6 szt. na 42litry i są samice i samce (pewnie za ...
Czytaj więcej : Pytania odnośnie Cambarellus patzcuarensis "Schoko" | Wyświetlone : 1603 | Odpowiedzi : 2


Nowe odmiany Neocaridina heteropoda

Yo !

Jakiś czas temu w Azji 'znalazła się' nowa Neocaridina o czarnym/brązowym zabarwieniu.

Obrazek

Obrazek
Neocaridina var. black/brown Chocolate

Właścicielem zdjęć jest apistoworld*

*Zdjęcia pochodzą z http://www.shrimpnow.com, jeśli ktoś ma coś przeciwko zamieszczeniu tutaj tych zdjęć, proszę o kontakt.

Czytaj więcej : Nowe odmiany Neocaridina heteropoda | Wyświetlone : 1276 | Odpowiedzi : 0


Przeźroczysta złota rybka

Obrazek

Japońscy badacze wyhodowali złotą rybkę, która dzięki brakowi pigmentu ma tak przejrzystą skórę i łuski, że można obserwować jej organy wewnętrzne. To kolejne "przezroczyste" zwierzę, wyhodowane po to, by unikać przeprowadzania sekcji, zwłaszcza na lekcjach szkolnych.


Więcej: http://fakty.interia.pl/ciekawostki/new ... co,1417490


Przypadkowo wczoraj usłyszałem tą wiadomość w RadiuZet we wieczornych wiadomościach koło 22:00. Chciałem się podzielić z wami tym "sukcesem" japońskich naukowców. Nie wiem jak wy, ale uważam, ...
Czytaj więcej : Przeźroczysta złota rybka | Wyświetlone : 1511 | Odpowiedzi : 9


Gradacja Caridina cf. cant. "Biene" i "Crystal Red" C - SSS

Obrazek

Jeżeli ktoś nie wyraża zgody na prezentacje tej tabelki na tym forum proszę o informacje
Czytaj więcej : Gradacja Caridina cf. cant. "Biene" i "Crystal Red" C - SSS | Wyświetlone : 1555 | Odpowiedzi : 0


Gradacja Caridina cf. cant. "Biene" i "Crystal Red" K0 - K14

Obrazek
Tabelka znaleziona na innym forum, jeśli ktoś nie wyraża zgody na zamieszczenie jej tutaj proszę o kontakt.
Czytaj więcej : Gradacja Caridina cf. cant. "Biene" i "Crystal Red" K0 - K14 | Wyświetlone : 1826 | Odpowiedzi : 0


Jak powstała Caridina cf. cant. "Golden Eye Tiger"

Posiadam Caridina cf. cant. "Tiger" od ponad roku. Do niedawna nie miałem pojęcia skąd wzięły się złote oczy u tej krewetki, a no bo ktoś pewnie sobie znalazł w kałuży krewetke o takich oczach i skrzyżował ze zwykłym Tigerem i tyle. Ale skąd w naturze wzięły się u tej krewetki takie oczy?

Obrazek

Niecały tydzień temu fotografując krewetki w zbiorniku z Caridina cf. cant. "Tiger" (mam akwaria jednogatunkowe) zauważyłem złote oczka u jednej z młodych, ...
Czytaj więcej : Jak powstała Caridina cf. cant. "Golden Eye Tiger" | Wyświetlone : 1418 | Odpowiedzi : 0


Wariacje kolorystyczne Caridina cf. cant."Tiger"

Barwy standardowe:

Obrazek
Caridina cf. cant. "Tiger"

Obrazek
Caridina cf. cant. "Golden Eye Tiger"

Obrazek
Caridina cf. cant. "LT Blue Tiger"

Obrazek
Caridina cf. cant. "Dark Blue Tiger"

Obrazek
Caridina cf. cant. "Deep Blue Tiger"

Obrazek
Caridina cf. cant. " Black Tiger"

Obrazek
Caridina cf. cant. "Red Tiger"

Barwy niestandardowe:

Obrazek

CDN
Czytaj więcej : Wariacje kolorystyczne Caridina cf. cant."Tiger" | Wyświetlone : 1484 | Odpowiedzi : 1


Odbarwienie Paracaridiny sp "Blue Bee"

Obrazek
Fotka zrobiona po ok 8h od zgaszenia światła.
Czytaj więcej : Odbarwienie Paracaridiny sp "Blue Bee" | Wyświetlone : 1385 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890