.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 24 kwi 2024, o 10:25

Nowości Nowości dla Giełda

Mapa strony Giełda » Dział : Giełda

ZooEgzotyka Wrocław 18 LUTEGO 2024r. - bilety za 1 zł dla fo

Witajcie akwaryści!
Jako organizator eventu we Wrocławiu chcę przeznaczyć dla forum kody rabatowe do zakupu biletów po 1 zł na event ZooEgzotyka.
Aby otrzymać kod rabatowy na bilet należy podać swój nick na poniższej liście. Uwaga! Na jednego użytkownika mogą być maxymalnie 2 wejściówki po 1 zł

Link do zakupu biletów z wykorzystaniem kodu rabatującego cenę biletu do 1 zł (+2 zł opłata operatora)
Zgłoszenia przyjmujemy do 14 lutego 2024r. Ilość wejściówek jest ograniczona!
Z ...
Czytaj więcej : ZooEgzotyka Wrocław 18 LUTEGO 2024r. - bilety za 1 zł dla fo | Wyświetlone : 1433 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Wspólne zakupy


[S] Częstochowa Vieja Synspilum Blue Spotted

Sprzedam 4 dorodne samiczki Vieja Synspilum Blue Spotted o długości około 17 do 22 cm, cena 50 zł , odbiór w Częstochowie , nie wysyłam
Czytaj więcej : [S] Częstochowa Vieja Synspilum Blue Spotted | Wyświetlone : 2302 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Sprzedam


[Wrocław] Akwarium 243l komplet + Akwarium 64l komplet + CO2

Witam,

W związku przeprowadzką muszę się pozbyć moich zbiorników.

1) Akwarium 243l: Aktualnie zbiornik black water.

- Zbiornik 243l Opti-white https://opti24.pl/akwarium-optiwhite-90x45x60-10mm-243l/
- Szafka - rama aluminiowa na 6 regulowanych oklejona czarną plexi
- Pokrywa wykonana z tubondu (dwuwarstwowy kompozyt) na ramie aluminiowej, zamontowane 4 odbłyśniki do świetlówek T8
- Filtr kubełkowy JBL 1501 z upgradem do 1502
- Grzałka 400W
- Skrzynka elektryczna (bezpieczniki + wyłączniki czasowe)
- Wlot ze skimmerem i wylot wody z ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Akwarium 243l komplet + Akwarium 64l komplet + CO2 | Wyświetlone : 19202 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Sprzedam


(kupie) Ceratopteris pteroides (paprotka kapustna)

witam. interesuje mnie wroclaw. pozdrawiam.
Czytaj więcej : (kupie) Ceratopteris pteroides (paprotka kapustna) | Wyświetlone : 19960 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Kupię


Nowy sprzęt akwarystyczny [WROCŁAW/WYSYŁKA]

Wyprzedaż sprzętu akwarystycznego widocznego na zdjęciach , nie jest to wszystko co posiadam , będę dodawał nowe pozycje
mierniki ph , tds, ec, refraktometry zasolenia
Odbiór osobisty wrocław lub wysyłkowo przez olx/vinted
kontakt przez forum lub tel.725-642-605

-- 15 lut 2023, o 20:44 --

KASKADA VERSAMAX MINI 39ZŁ
VERSAMAX 1- 90ZŁ
FAN MINI PLUS - 40ZŁ
FAN TURBO 500 - 70ZŁ
FAN TURBO 200- 125ZŁ
FAN 3 - 80ZŁ
skimmer uniwersalny do filtra kubełkowego lub ...
Czytaj więcej : Nowy sprzęt akwarystyczny [WROCŁAW/WYSYŁKA] | Wyświetlone : 6820 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Sprzedam


(wroclaw) para kirysków pstrych zamienie

zamienie dojrzale kiryski na rosliny. interesuje mnie wroclaw.
Czytaj więcej : (wroclaw) para kirysków pstrych zamienie | Wyświetlone : 21421 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię


(Wrocław) pistia

Witam. Wyrzuca ktoś pstie? Chętnie odbiore za browarka.
Czytaj więcej : (Wrocław) pistia | Wyświetlone : 4197 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię


[Wrocław] Sprzedam filtry i inne akcesoria akwarystyczne

Cześć,
skończyłam już jakiś czas temu przygodę z akwarystyką i wystawiłam trochę sprzętu na OLX: filtry, grzałka, odmulacz, korzenie itp.

https://www.olx.pl/d/oferty/uzytkownik/rP5fJ/

Tutaj już się nie loguję, więc jeśli coś potrzeba to proszę przez OLX.
Będę jeszcze wystawiać akwarium 34l z matą podkładową, oświetleniem DIY i tłem czarnym, ale muszę jeszcze dokonać dokładnych oględzin.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Ania
Czytaj więcej : [Wrocław] Sprzedam filtry i inne akcesoria akwarystyczne | Wyświetlone : 4476 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Sprzedam


{wrocław} danio pregowane zamienie

zamienię 5 sztuk danio pręgowanych (mix kolorów) na rosliny szybkorosnące.
interesuje mnie ktoś z wroclawia.
Czytaj więcej : {wrocław} danio pregowane zamienie | Wyświetlone : 4070 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię


[wroclaw] kupie danio pregowane samce (original klasyczne.

witam. kupie jak w tytule od hodowcy z wroclawia.
Czytaj więcej : [wroclaw] kupie danio pregowane samce (original klasyczne. | Wyświetlone : 4655 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Kupię


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890