.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 28 mar 2024, o 12:59

Nowości Nowości dla Giełda

Mapa strony Giełda » Dział : Giełda

Zestaw co2

Witam.
Na sprzedaż zestaw co2 z elektrozaworem i zaworkiem precyzyjnym.
Do zestawu dołożę przewód i dyfuzor(do wyczyszczenia).
Butla 2l Aqua Nova do napełnienia.
Cena 250 zł
https://ibb.co/9GRMf7C
Nie wysyłam.
Możliwa wymiana na zestaw RO4 z dużymi prefiltrami lub falownik sterowalny.
Czytaj więcej : Zestaw co2 | Wyświetlone : 3890 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Sprzedam


[Środa Śląska/Wrocław] Roślinki do małego akwarium

Będzie ktoś z was miał jakieś roślinki z przycinki? Potrzebuję czegoś małego do kostki 27l, a więc kupiłbym mchy, paprocie i "nano" roślinki. Dzięki i pozdrawiam
Czytaj więcej : [Środa Śląska/Wrocław] Roślinki do małego akwarium | Wyświetlone : 3605 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Kupię


[Wrocław] Akwarium 112l z osprzętem

Link: https://www.olx.pl/d/oferta/akwarium-112-opti-filtry-co2-CID103-IDKCHqV.html

W skład zestawu (rocznik 2014) wchodzą:
* akwarium 112l (szer x wys x głęb: 80x40x35), szyby 8mm full optiwhite, w dobrym stanie, bez jakiś widocznych rys, trochę przybrudzone w narożnikach;
* pokrywa Wromak z 2 świetlówkami 18W (sprawne) i dołożonymi ledami (te niestety nie działają), w pokrywie wywierciłem trochę dziur głównie z tyłu;
* filtr zewnętrzny Eheim 2213 (440l/h, 8W), wirnik wymieniony ze 2 lata temu na nowy oryginalny. Sprawny, jednak trzymają tylko ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Akwarium 112l z osprzętem | Wyświetlone : 3337 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Sprzedam


Kostka z szafką

Cześć wszystkim,
Na ktoś może do sprzedania kostkę (max 40cm) lub/i szafkę pod takie szkło. Osprzęt nie jest wymagany, chociaż jakby się trafiło to bym nie narzekał. Oczywiście odbiorę osobiście :) pozdrawiam
Czytaj więcej : Kostka z szafką | Wyświetlone : 2858 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Kupię


Laetacara dorsigera

Kupię , przyjmę pare akara wiśniowych (dobrana parę)
Czytaj więcej : Laetacara dorsigera | Wyświetlone : 3417 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Kupię


[Wrocław] Limnobium, phyllanthus, salvinia, pistia

Sprzedam nadwyżkę roślin pływających z moich akwariów.

Limnobium/pistia - 1zł = 1 sadzonka
Phyllanthus/salvinia - 1zł = zestaw 10 sztuk

Rośliny pochodzą z małych zbiorników, więc ilość ograniczona - w razie pytań zapraszam na priv.
Czytaj więcej : [Wrocław] Limnobium, phyllanthus, salvinia, pistia | Wyświetlone : 3426 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Sprzedam


Sprzedam krewetki PRL

Witam sprzedam krewetki PRL z własnej hodowli zdjęcia podeślę zainteresowanym.
Czytaj więcej : Sprzedam krewetki PRL | Wyświetlone : 4509 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Sprzedam


Kupię krewetki wrocław

Witam kupię krewetki z genem BOA i red fancy tiger poszukuje pewnych krewetek nie interesują mnie krewety z mixu.
Czytaj więcej : Kupię krewetki wrocław | Wyświetlone : 2358 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Kupię


Gupiki endlera - Campoma, Cumana

Kupię dzikie linie gupika endlera, jakby ktoś miał, to również dzikie zwykłe gupiki (reticulata), z oznaczonym miejscem odłowu. Mogę również zamienić na posiadane przeze mnie dzikie żyworódki
Czytaj więcej : Gupiki endlera - Campoma, Cumana | Wyświetlone : 3399 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Kupię


[Wrocław] Bojownik samica

W związku ze zmianą obsady w mniejszym baniaku mam do sprzedania ok. półroczną samicę bojownika hm koi. Tylko w dobre ręce, oczywiście nie do żadnej kuli i najlepiej nie do akwarium mniejszego niż 20l. Cena 20zł. Po więcej informacji i zdjęcia zapraszam na priv.
Tylko odbiór osobisty.
Czytaj więcej : [Wrocław] Bojownik samica | Wyświetlone : 3674 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Sprzedam


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890