.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 18 kwi 2024, o 05:12

Nowości Nowości dla Giełda

Mapa strony Giełda » Dział : Giełda

[Wrocław] Zamienię Alternanthera reineckii na ryby

Witam zamienię Alternanthera reineckii oraz Mikrozorium na Gupiki lub Mieczyki czerwone w konfiguracji
Szczegóły na GG 439688
Czytaj więcej : [Wrocław] Zamienię Alternanthera reineckii na ryby | Wyświetlone : 710 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię


[wrocław]Sprzedam Aulonocare fire fish

Młode osobniki wielkosc 4 do 5 cm cena 10 zl sztuka
gg 9231515
Czytaj więcej : [wrocław]Sprzedam Aulonocare fire fish | Wyświetlone : 807 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Sprzedam


[wrocław] Sprzedam zbrijnika lamparciego biggiceps 24 cm

Jak w temacie ładny okaz 24 cm sprzedam lub zamienie za akwarium 20 lub 30 litrów cena za rybkę
50 zł gg 9231515
Czytaj więcej : [wrocław] Sprzedam zbrijnika lamparciego biggiceps 24 cm | Wyświetlone : 668 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Sprzedam


[Rzeszów/Wysyłka] Pokarmy dla krewetek

Mogę zrobić małe porcje pokarmów dla krewetek składające się z kilku produktów, zamiast kupować całe opakowanie można zakupić z tą kwotę zestaw np składający się z 5,10 czy nawet więcej produktów.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to posiadam takie pokarmy jak:


1. Mosura Excel
2. Mosura CRS
3. Mosura BioPlus
4. Mosura Gravidas

5. Aqua Tropica Breeder Vital
6. Aqua Tropica Vital Baby
7. Aqua Tropica Caridina Vital
8. Aqua Tropica Neocaridina Vital Adult
9. Aqua ...
Czytaj więcej : [Rzeszów/Wysyłka] Pokarmy dla krewetek | Wyświetlone : 2426 | Odpowiedzi : 8 | Dział : Sprzedam


[Wrocław] Oddam lub zamienię żabienicę, subwassertang...

Witam!
Mam do oddania dużą żabienicę, kulę subwassertanga, jedno limnobium rozłogowe, dużo pistii. Chętnie przyjmę neonki innesa, 2 helenki lub krewetki (nie red cherry i nie krzyżujące się z nimi).
Czytaj więcej : [Wrocław] Oddam lub zamienię żabienicę, subwassertang... | Wyświetlone : 811 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię


sprzedam PALETY -Wrocław

Jak w temacie .Palety
od 14 cm do 18cm zaczynają się do 100 zł
palety-t1146.html
Więcej info na priv.
Czytaj więcej : sprzedam PALETY -Wrocław | Wyświetlone : 806 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Sprzedam


[Wrocław] oddam młode zbrojniki niebieskie

Ponawiam temat, bo nadal mam jeszcze 7 zbrojników szukających nowego właściciela:)
Rybki są wielkości od ok. 1 cm do 3 cm, w tym mogą być odmiany weloniaste, bo młode są od samicy weloniastej.
Rybki są odłowione do małego akwarium, więc nie ukrywam, że zależy mi na szybkim przekazaniu ich nowym właścicielom.
Czytaj więcej : [Wrocław] oddam młode zbrojniki niebieskie | Wyświetlone : 785 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię


[Świdnica] oddam Gupiki małe

jak w temacie. Mam razem z malutkimi ze 35sztuk, więc nie problem dla mnie dać komuś :)
Czytaj więcej : [Świdnica] oddam Gupiki małe | Wyświetlone : 816 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię


(Świdnica) przyjmę jakieś małe akwa na kotnik

witam! Jak w temacie. Może któryś z szanowny kolegów ma na zbyciu jakieś małe akwarium? W zamian mogę dać gupików bądź kilka piwek. Pozdrawiam
Czytaj więcej : (Świdnica) przyjmę jakieś małe akwa na kotnik | Wyświetlone : 736 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię


[Wrocław] Oddam / zamienię rośliny

Mam do oddania / na zamianę ponad pół (dosłownie) wiadra roślin, które trzeba sobie przebrać, przyciąć itp.
W wiadrze pływają:
- rotale czerwona, zielona i okrągłolistna
- gwiezdnik okółkowy
- heternantera paskowana

Chętnie przyjmę w zamian krewetki.

Oferta aktualna do wtorku do wieczora.
Czytaj więcej : [Wrocław] Oddam / zamienię rośliny | Wyświetlone : 973 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890

cron