.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 26 kwi 2024, o 12:53

Nowości Nowości dla Giełda

Mapa strony Giełda » Dział : Giełda

[Wrocław] Oddam bojownika + 2 samice

Oddam czerwonego bojownika + 2 samice (duża i mała).
Samiec i 1 samica po 2 tarłach. Tarło bezproblemowe, cieszy :)
Oddaję bo kupiłem 20 neonków, z czego 1 po 2 godzinach nie miał ogonka. :(
Bojowniki żyją bezproblemowo z rybkami gabarytowo zbliżonymi do nich. Mniejsze mieszczące się w paszczy są skrzętnie zjadane :) ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Oddam bojownika + 2 samice | Wyświetlone : 824 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię


oddam/zamienie hydrocotyle sp. japan i kryptokorynę brązową

Tak jak w temacie, oddam lub zamienię hydrocotyle japan duuuuużą ilość oraz kilka sadzonek brązowej zwartki. Odbiór u mnie we Wrocku ( krzyki) Rośliny w misce, im szybciej tym lepiej! kontakt: gg: 3882848 lub PW Pozdrawiam
Czytaj więcej : oddam/zamienie hydrocotyle sp. japan i kryptokorynę brązową | Wyświetlone : 749 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię


[Wrocław] Oddam roślinki

Mam do oddania (za czekoladę lub fajnego ślimaka lub coś innego) w poniedziałek 23 stycznia po 17.00 lub we wtorek do południa roślinki z przemeblowania:
2 sztuki hygrophila corymbosa
4 kryptokoryny (zielona i brązowa)
ok. 10 gałązek rotali rotundifolii - mierny wygląd - w dobrych warunkach będzie ładniejsza:)
2 sztuki hygrophila difformis
trawka brazyliska - matka i 3 małe
5 pistii około 2cm
Proszę o kontakt PW
Roślinki wyjęłam przed chwilą, czy wytrzymają do wtorku ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Oddam roślinki | Wyświetlone : 846 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię


[Jelenia Góra] wymienię bio-balls na zeolit lub węgiel

Wymienię nowe bio-balls Filtus o średnicy 4cm na zeolit lub węgiel aktywny. Kupione za 16,50zł. Pisz na priv.
Czytaj więcej : [Jelenia Góra] wymienię bio-balls na zeolit lub węgiel | Wyświetlone : 707 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię


[Wrocław - okolice] Sprzedam akwarium 300l pełne wyposażenie

Akwarium.
Wymiary 120x50x50 - 300litrów
Pokrywa 120x50, 2x świetlówka Osram Flora 30W + 2x świetlówka standardowa 30W (w pokrywie wywiercone są małe otwory z poprzedniego dodatniego oświetlenia)
Filtr zewnętrzny HW-302 1000L/h wkłady: gąbka i keramzyt (cała paczka gratis) Wszystkie jego końcówki w zestawie.
Grzałka 100W Elitle
Piasek kwarcowy około 20kg.
Dwa bardzo duże korzenie
Bardzo duża ilość nurzańców, długość około 120cm. oraz "Duże Zwartki"długość około 100cm.
Odmulacz firmy Tetra Tec GC 50
Testy akwarystyczne Zoolek ...
Czytaj więcej : [Wrocław - okolice] Sprzedam akwarium 300l pełne wyposażenie | Wyświetlone : 1955 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Sprzedam


[Wrocław] Kiryśnik czarnoplamy

Witam
Poszukuję około 4 sztuk Kiryśnika czarnoplamego, wielkość minimum 5 cm.
Jak ktoś ma proszę o info, ewentualnie gdzie można we Wrocławiu dostać podrośnięte sztuki?
Czytaj więcej : [Wrocław] Kiryśnik czarnoplamy | Wyświetlone : 957 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Kupię


statecznik do świetlówki 15W t8

jak w temacie. może być wszystko poza świetlówką.
kontakt:
frikfighter@gmail.com
gg: 7467427
Dostosuj temat do regulaminu.
Czytaj więcej : statecznik do świetlówki 15W t8 | Wyświetlone : 865 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Kupię


[Głubczyce/wysyłka] Pojemnik filtra EHEIM Professionel 2228.

Jak w temacie, kupię pojemnik do w.w. filtra, z koszami lub bez.
Jak na razie w grę wchodzi tylko wysyłka, mam nadzieję, że to żaden kłopot.
Może akurat ktoś ma taki niepotrzebny pojemnik, lub zna kogoś kto ma :P
Mogę też zamienić się za pojemnik z wersji 2226.

Jestem też chętny na helenki ok. 10 sztuk (wysyłka).
Czytaj więcej : [Głubczyce/wysyłka] Pojemnik filtra EHEIM Professionel 2228. | Wyświetlone : 994 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Kupię


Zamienię rośliny i helenki na krewetki :) - Wrocław

Witam

Tym razem do zamiany na krewetki Crystal Red, Black, Snow White, Yellow lub na sprzedaż mam kilka helenek różnej wielkości oraz rurki bambusowe o średnicy wewnętrznej min. 16mm - mieszczą sie spokonie w środku pomarańczowe raczki - obsadzone niedawno mchami:
- Phoeenix moss - 1 szt.
Obrazek
- Flame moss - 2 szt. - po prawej stronie a po lewej chyba round pelia - rurek jest wiecej ale są trochę węższe i w środku ...
Czytaj więcej : Zamienię rośliny i helenki na krewetki :) - Wrocław | Wyświetlone : 970 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię


[ Złotoryja ] Paletki

Witam

Mam do sprzedania 3 paletki:
1x CHECKERBOARD TURKUS
2x PIGEON BLOOD
3x Trudno określić

Wszystkie ryby mają ponad 10cm długości, pobierają chetnie pokarm zarówno granulowany jak i serca wołowe, trzymane w wodzie 6,8pH są zdrowe i pięknie wybarwione - ryby sprzedaję ponieważ chciałbym wymienić całkowicie obsadę akwarium.
Zainteresowanym osobą mogę przesłać zdjęcia tych okazów :)

Co do ceny to napewno się dogadamy - przewidziane są gratisy. ...
Czytaj więcej : [ Złotoryja ] Paletki | Wyświetlone : 901 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Sprzedam


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890