.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 27 kwi 2024, o 13:25

Nowości Nowości dla Giełda

Mapa strony Giełda » Dział : Giełda

[Wrocław] Sprzedam akwarium z rosiczkami

Witam po latach forumowiczów!
Nadszedł dla mnie czas ostatecznej sprzedaży mojego akwarium, opisanego w dziale słodkowodnych:
Akwarium po mojemu
Przez ostatnie parę lat było to akwarium bez wody, na bazie kwaśnego torfu odpowiedniego dla roślin owadożernych - rosiczek i muchołówki. Całości aranżacji dopełnia okresowo kwitnące dendrobium oraz mchy. Rosiczki namnożyły się u mnie, obecnie jedna ma pęd kwiatostanowy. Dendrobium często kwitnie nadając kolorów całości.
Akwarium jest szczelne, a oświetlenie składa się z 30 odpowiednio ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Sprzedam akwarium z rosiczkami | Wyświetlone : 2994 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Sprzedam


Kupię akwa od 250 do 350 litrów, proste.

Witam. Jak w temacie, kupię akwa proste o litrażu od 250 do 350 litrów, rozmiar najlepiej standardowe, stan jak najlepszy, bez pęknięć i dużych rys, najlepiej cały czas użytkowane. Odbiorę osobiście z terenu województwa dolnośląskiego. Jak coś pisać tutaj.
Pozdrawiam
Czytaj więcej : Kupię akwa od 250 do 350 litrów, proste. | Wyświetlone : 5302 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Kupię


Sprzedam akwa 60L profil razem z wyposażeniem

Jak w temacie sprzedam akwa z wyposażeniem: filtr mechaniczny, grzałka, termometr, pokrywa, plus dodatkowe fanty typu napowietrzacz, druga grzałka, odkurzacz do dna, jakaś gleba pod roślinki. Na obecną chwilę akwa zamieszkują: około 20 neonek innesa, jakiś zbrojnik, 4 x ampularie fioletowe, 4 x helmet, 2 x helenki, sporo krewetek red cherry i sakury. Piękny duży anubias, spore mikrozium na ładnym korzeniu i inne. Akwa zamieszkują jeszcze małe ślimaczki ale nie pamiętam nazwy- są jako pokarm ...
Czytaj więcej : Sprzedam akwa 60L profil razem z wyposażeniem | Wyświetlone : 3898 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Sprzedam


[K] Hypselecara temporalis

Tak jak w temacie kupię 2-4 szt Pielęgnicy szmaragdowej.
Czytaj więcej : [K] Hypselecara temporalis | Wyświetlone : 3074 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Kupię


Pogestemon helferi za free.

Jak w temacie mam do oddania z 10 lub więcej "gwiazdek" pogestemona helferi.
Za darmo, musisz sobie tylko po niego przyjechać na Rakietową.

-- 11 cze 2020, o 18:44 --

Widzę, że fotka Wam się przyda. Tależ jest spory.

-- 11 cze 2020, o 18:44 --

Widzę, że fotka Wam się przyda. Talerz jest spory.
Czytaj więcej : Pogestemon helferi za free. | Wyświetlone : 3058 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię


[Wrocław] Sprzedam żabienica amazonska

Witam,
Chciałbym sprzedać żabienicę amazońską, bo niestety wychodzi już z akwarium 240L :)
Wyglądała niepozornie, ale po wyjęciu okazało się, że liście mające na oko 40cm mają tak naprawdę 40-60cm
Wydaje mi się, że będzie pasować do baniaka powyżej 300L
Nie mam pojęcia ile taki okaz może kosztować :/ (byłbym zadowolony z 80zł proszę nie denerwować się tylko ewentualnie zaproponować swoją kwotę)
Na terenie Wrocławia mogę gdzieś ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Sprzedam żabienica amazonska | Wyświetlone : 3535 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Sprzedam


Wrocław - Chętnie przyjmę jakieś roślinki

Może ktoś ma do oddania jakieś roślinki to chętnie przyjmę.
Czytaj więcej : Wrocław - Chętnie przyjmę jakieś roślinki | Wyświetlone : 3373 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię


[wroclaw] kirys pstry kupie

witam wszystkich. szukam samice kirysa pstrego okolo 4-5cm. interesuje mnie akwarysta z wroclawia. szukam też kardynałka 3-4cm. pozdrawiam.
Czytaj więcej : [wroclaw] kirys pstry kupie | Wyświetlone : 3054 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Kupię


Skalary

Witam, czy ktoś ma czy zna kogoś kto sprzedaje skalary, ale nie typowe kundelki tylko jakieś ładniejsze odmiany? Pinoy, ghost, platinum blue bądź coś co można by było nie znając sie nazwać manacapuru ;)
Czytaj więcej : Skalary | Wyświetlone : 2827 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Kupię


przygarne chętnie rośliny

witam wszystkich. jeśli ktoś tnie swoje rośliny, i nie ma co z nimi zrobić, to chętnie przygarne. interesują mnie jakieś małe rośliny (moczarka, paprotka trawka itd). z góry dzięki.
Czytaj więcej : przygarne chętnie rośliny | Wyświetlone : 3350 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890