.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 27 kwi 2024, o 07:08

Nowości Nowości dla Giełda

Mapa strony Giełda » Dział : Giełda

[wroclaw] [kupie] ps. saulosi

czesc, kupie saulosy najlepiej jakby dalo sie juz odroznic plec ok. 9/12 szt. stadko. w aktualnej sytuacji moge odebrac we wroclawiu. jesli ktos ma to zglaszac sie :D
Czytaj więcej : [wroclaw] [kupie] ps. saulosi | Wyświetlone : 2931 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Kupię


Kupię rośliny do akwarium.

Witam zakładam akwarium roślinne 120x50 jak ktoś ma do sprzedania rośliny na trzy plany to chętnie kupię . Proszę o priv na meila: przemek819@inteeia.pl
Czytaj więcej : Kupię rośliny do akwarium. | Wyświetlone : 2676 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Kupię


[Wrocław] Rogatek oddam

Witam,
Do oddania jest miska rogatka. Rośliny z przycinki jak na zdjęciach. Możliwość odbioru na Krzykach we Wrocławiu albo gdzieś w centrum. Możliwość wysyłki paczkomatem.

Obrazek
Czytaj więcej : [Wrocław] Rogatek oddam | Wyświetlone : 3508 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię


NASIONA Do Akwarium, Teraz TANIEJ, nowy import - 30%

Nasiona na moich aukcjach są zawsze z najnowszej partii. Nie stare jak u innych sprzedawców, które mogą być tańsze lecz nie wykiełkują. Partia 2020
Jakie są zalety hodowania roślin z nasion?

https://allegro.pl/uzytkownik/DarkAmbie ... i-1-1-0306

Są TAŃSZE, paczka nasion wystarczy na akwarium 112L, podczas gdy te same rośliny z sadzonek będą kosztowały 120zł
Wyhodowana roślina jest sterylnie czysta, bez chorób.
Nie zawiera ślimaków.
Możemy już od młodości ją ...
Czytaj więcej : NASIONA Do Akwarium, Teraz TANIEJ, nowy import - 30% | Wyświetlone : 4174 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Sprzedam


[Wrocław] Przyjme red cherry

Witam
Swojego czasu gdy forum tętniło życiem obdarowałem krewetkami za free ze 20 forumowiczów.
Dziś przyszedł czas że sam potrzebuje. Nie ma ktoś kilku red cherry na wydaniu?
Czytaj więcej : [Wrocław] Przyjme red cherry | Wyświetlone : 3691 | Odpowiedzi : 10 | Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię


[Wrocław] Harem Prętnika karłowatego + Brzanki Titteya

Witam,
Sprzedam za drobne harem Prętnika Karłowatego (samiec + 2 samice), 4x Brzanka Titeya.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Czytaj więcej : [Wrocław] Harem Prętnika karłowatego + Brzanki Titteya | Wyświetlone : 3606 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Sprzedam


kupie pyszczaki

czesc, poszukuje nastepujacych gatunkow pysi:
cynotilapia sp. 'hara' Gallireya Reef
Labidochromis sp. 'mbamba
Metriaclima estherae red red

z wysylka albo odbior we wroclawiu.
potrzebuje mlodych ryb lub juz dobranych haremow
Czytaj więcej : kupie pyszczaki | Wyświetlone : 2777 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Kupię


Gurami mazaikowe

Jak w temacie poszukuj kilku sztuk tych rybek
Sklepy w mojej okolicy nie dysponują takowymi
Może ktoś ma na sprzedaż
Czytaj więcej : Gurami mazaikowe | Wyświetlone : 2923 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Kupię


Przyjmę Rośliny

Przyjmę rośliny z przycinki jeśli ktoś ma nadwyżkę, najlepiej z wysyłką , chyba ze jest ktoś z okolic Opola, Brzegu, Niemodlina.
Przyjmę także krewetki z nadwyżki.
Czytaj więcej : Przyjmę Rośliny | Wyświetlone : 3487 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię


Sprzedam regał na krewetkaria - olcha

Obrazek
Sprzedam regał na akwaria o wymiarach zewnętrznych wys 200cm szer.109,5cm gł. 53,5cm. Kolor to chyba olcha.
5 półek - wymiary półki 100x50cm . Oczywiście bez akwariów.
4 półki mają specjalne spawane wzmocnienia z kształtowników.
Ja na każdej półce trzymałem 3 akwaria 35l czyli 105l na jednej półce.
Tylko najwyższa półka nie ma wzmocnienia ponieważ nigdy nie planowałem trzymać tam akwariów.
Z regałem jest oświetlenie DIY ledowe 3szt 34W - 34ledy na jednej belce.
W ...
Czytaj więcej : Sprzedam regał na krewetkaria - olcha | Wyświetlone : 3858 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Sprzedam


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890