.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 19 kwi 2024, o 19:51

Nowości Nowości dla Kupię

Mapa strony Kupię » Dział : Kupię

Gupiki endlera - Campoma, Cumana

Kupię dzikie linie gupika endlera, jakby ktoś miał, to również dzikie zwykłe gupiki (reticulata), z oznaczonym miejscem odłowu. Mogę również zamienić na posiadane przeze mnie dzikie żyworódki
Czytaj więcej : Gupiki endlera - Campoma, Cumana | Wyświetlone : 3418 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Ampularie kolorowe

Witam,
Jeśli ma ktoś ampularie w innych kolorach niż żółte i brązowe to chętnie przyjmę lub kupię. Jeśli trafiły by się fioletowe lub różowe to już wogóle było by super. Proszę o kontakt i pozdrawiam
Czy naprawdę nikt nie ma? Czy tu już nikt nie zagląda? :shock:

-- 28 mar 2021, o 17:58 --

Viola_07 napisał(a):Witam,
Jeśli ma ktoś ampularie w innych ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Ampularie kolorowe | Wyświetlone : 3636 | Odpowiedzi : 2


[wro] szafka 240x60/stelaz

Szafka pod 240x60
Czesc, przymierzam sie do zrobienia akwarium 240x60x60, czyli jakies 864 litry brutto. Wszystko mam juz wybrane, tylko nie wiem co postawic pod akwarium. Myslalem o jakims stelazu lub szafce, ale ciezko znalezc cos pod taki wymiar. Potrzebuje do srodka wsadzic dwa filtry zewnetrzne, no i zeby wytrzymalo te jedna tone wagi. Znacie kogos sprawdzonego, albo gdzie szukac takiej rzeczy? Ile moze cos takiego kosztowac +-?
Czytaj więcej : [wro] szafka 240x60/stelaz | Wyświetlone : 2358 | Odpowiedzi : 12


Kupię akwa od 250 do 350 litrów, proste.

Witam. Jak w temacie, kupię akwa proste o litrażu od 250 do 350 litrów, rozmiar najlepiej standardowe, stan jak najlepszy, bez pęknięć i dużych rys, najlepiej cały czas użytkowane. Odbiorę osobiście z terenu województwa dolnośląskiego. Jak coś pisać tutaj.
Pozdrawiam
Czytaj więcej : Kupię akwa od 250 do 350 litrów, proste. | Wyświetlone : 5080 | Odpowiedzi : 3


[K] Hypselecara temporalis

Tak jak w temacie kupię 2-4 szt Pielęgnicy szmaragdowej.
Czytaj więcej : [K] Hypselecara temporalis | Wyświetlone : 2903 | Odpowiedzi : 0


[wroclaw] kirys pstry kupie

witam wszystkich. szukam samice kirysa pstrego okolo 4-5cm. interesuje mnie akwarysta z wroclawia. szukam też kardynałka 3-4cm. pozdrawiam.
Czytaj więcej : [wroclaw] kirys pstry kupie | Wyświetlone : 2913 | Odpowiedzi : 0


Skalary

Witam, czy ktoś ma czy zna kogoś kto sprzedaje skalary, ale nie typowe kundelki tylko jakieś ładniejsze odmiany? Pinoy, ghost, platinum blue bądź coś co można by było nie znając sie nazwać manacapuru ;)
Czytaj więcej : Skalary | Wyświetlone : 2687 | Odpowiedzi : 1


[wroclaw] [kupie] ps. saulosi

czesc, kupie saulosy najlepiej jakby dalo sie juz odroznic plec ok. 9/12 szt. stadko. w aktualnej sytuacji moge odebrac we wroclawiu. jesli ktos ma to zglaszac sie :D
Czytaj więcej : [wroclaw] [kupie] ps. saulosi | Wyświetlone : 2798 | Odpowiedzi : 4


Kupię rośliny do akwarium.

Witam zakładam akwarium roślinne 120x50 jak ktoś ma do sprzedania rośliny na trzy plany to chętnie kupię . Proszę o priv na meila: przemek819@inteeia.pl
Czytaj więcej : Kupię rośliny do akwarium. | Wyświetlone : 2551 | Odpowiedzi : 1


kupie pyszczaki

czesc, poszukuje nastepujacych gatunkow pysi:
cynotilapia sp. 'hara' Gallireya Reef
Labidochromis sp. 'mbamba
Metriaclima estherae red red

z wysylka albo odbior we wroclawiu.
potrzebuje mlodych ryb lub juz dobranych haremow
Czytaj więcej : kupie pyszczaki | Wyświetlone : 2675 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890

cron