.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 29 mar 2024, o 07:57

Nowości Nowości dla Kupię

Mapa strony Kupię » Dział : Kupię

[Wrocław] kupie aksolotla

Cześć, szukam aksolotla do akwarium 120l. we Wrocławiu niestety nie kojarzę żadnego sklepu gdzie by był jakiegoś normalnego rozmiaru (dorosłego szukam). Kojarzy ktoś sklep gdzie można kupić aksolotla? Albo ma ktoś sprzedać /oddać? Widziałem je jedynie w Ikoli, lecz takie 3-4 cm...
Czytaj więcej : [Wrocław] kupie aksolotla | Wyświetlone : 3266 | Odpowiedzi : 4


[Wrocław/Świdnica] Kupię zwartki

Witam,
chętnie kupię od kogoś Zwartkę pontederolistną (pontederiifolia) oraz Zwartkę sercolistną (cordata). Najlepiej z okolic Wrocławia, Świdnicy, Wałbrzycha, Środy Śląskiej, Kątów Wrocławskich.
Czytaj więcej : [Wrocław/Świdnica] Kupię zwartki | Wyświetlone : 2720 | Odpowiedzi : 1


Kubeł eheim

Cześć wszystkim.
Może ktoś z Was ma na zbyciu niepotrzebne, całe , szczelne wiadro do filtrów z serii eco pro 300 , może być z modelu 2032,2034, a najlepiej z 2036 ;)
Pozdrawiam Bartek
Czytaj więcej : Kubeł eheim | Wyświetlone : 2791 | Odpowiedzi : 2


Kupię rośliny do Low Tech 120l

Witam, chętnie kupię rośliny do akwarium typu Low Tech(łatwe w uprawie). Jeszcze lepiej, jak ktoś może sprzedać zestaw takich roślinek. Zacząłem kompletować na allegro jakiś pakiecik, ale stwierdziłem, że najpierw zapytam kolegów akwarystów. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Czytaj więcej : Kupię rośliny do Low Tech 120l | Wyświetlone : 2763 | Odpowiedzi : 5


Kupię/przyjmę kamienie typu scenery stone

Witam,
Kupię/przyjmę kamienie typu scenery stone lub pokrewne typu dragon itp. około 5-7 kg w rozsądnej cenie.
Wszystkie propozycje rozważę.
Pozdrawiam Adam
Czytaj więcej : Kupię/przyjmę kamienie typu scenery stone | Wyświetlone : 2797 | Odpowiedzi : 0


Kupię/przyjme ślimaki ampularie/ampularia

Witam
Tak jak w temacie kupię ampularie najlepiej kolorowe ;)
Czytaj więcej : Kupię/przyjme ślimaki ampularie/ampularia | Wyświetlone : 2794 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] razbora maculata, borneańska, otoski

Witam, kupię razbory, jeden z gatunków podanych w tytule oraz otoski najlepiej Wrocław ale mogą być też okolice Wrocławia.
Czytaj więcej : [Wrocław] razbora maculata, borneańska, otoski | Wyświetlone : 2864 | Odpowiedzi : 0


Przyjmę/Kupię ślimaki, roślinki na pierwszy i drugi plan

Witam
Jak w temacie poszukuję roślinek na 1 i 2 plan mało wymagające, dodatkowo z chęcią ślimaki
Czytaj więcej : Przyjmę/Kupię ślimaki, roślinki na pierwszy i drugi plan | Wyświetlone : 2559 | Odpowiedzi : 0


Kupię Neocardiny

Cześć,

Szukam kreweci do nowo wystartowanego zbiornika 25L, będą tam same Neocardiny ale chcę żeby się mieszały. Interesują mnie redki, blue velvet, snow white. Myślę o 10-15 sztukach z każdego rodzaju.

Pozdrawiam
Adam
Czytaj więcej : Kupię Neocardiny | Wyświetlone : 2597 | Odpowiedzi : 0


Krewetki do 112l

Witam,
Nowy zbiornik mam trochę narybku moli i gupikow brak czegoś łączącego po dnie chętnie odkupie parę sztuk krewetek, mogą być jakieś RC nie mam konkretnych preferencji byle coś lazilo
Uprzedzam że nie jestem z wro ale często bywam w okolicach korony Grunwaldu czy rynku
Czytaj więcej : Krewetki do 112l | Wyświetlone : 2911 | Odpowiedzi : 9


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890