.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 29 kwi 2024, o 12:42

Nowości Nowości dla Kupię

Mapa strony Kupię » Dział : Kupię

(Wrocław) Kupię ślimaki

Witajcie,
mam takie pytanko, czy ma ktoś jakieś ślimaki na zbyciu? Interesują mnie głównie ampularie ( Pomacea sp.), neritiny (Neritina sp.) oraz inne gatunki, których liczebność w łatwy sposób regulować.
Czytaj więcej : (Wrocław) Kupię ślimaki | Wyświetlone : 958 | Odpowiedzi : 1


[Wrocław] Keramzyt drobny 1-2l

Kupię 1-2 litry drobnego keramzytu.
Czytaj więcej : [Wrocław] Keramzyt drobny 1-2l | Wyświetlone : 924 | Odpowiedzi : 3


Kupię Hoplosternum littorale

Witam

Jak w temacie, kupię Hoplosternum littorale.
jestem z Wrocławia.
Proszę o PW.
Czytaj więcej : Kupię Hoplosternum littorale | Wyświetlone : 682 | Odpowiedzi : 1


[Wrocław] Szybko rosnące rośliny na start / crystal red

Jak w temacie. Potrzebuję roślin na start. Choć start już był chce zagęścić akwa by pokonać glony. Kupię również crystal red.
Czytaj więcej : [Wrocław] Szybko rosnące rośliny na start / crystal red | Wyświetlone : 814 | Odpowiedzi : 3


[WROCŁAW] Kupię mchy

Jak w temacie chciałbym zakupić mchy w rozsądnej cenie. Może posiada ktoś nadmiar i chciałby się podzielić ? ;) Mogę też zamienić na nurzańca bądź podrośnięte kiryski pstre.


NIEAKTUALNE
Czytaj więcej : [WROCŁAW] Kupię mchy | Wyświetlone : 694 | Odpowiedzi : 1


Kupię krewetki yellow.

Jak w temacie, interesuje mnie kilka sztuk w rozsądnej cenie, z odbiorem osobistym we Wrocławiu.
Czytaj więcej : Kupię krewetki yellow. | Wyświetlone : 714 | Odpowiedzi : 2


[WROCŁAW] kupię 2 samice bojownika

NIEAKTUALNE
Czytaj więcej : [WROCŁAW] kupię 2 samice bojownika | Wyświetlone : 706 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Kupię filtr do 60 litrów!

Witam! Z chęcią odkupię od kogoś filtr do 60 litrów. Zależy mi bardziej na zewnętrznych kubełkowych np. Mini Kani 80. Dobrze by również było, aby był on jeszcze na gwarancji. Jednakże proszę pisać o każdej propozycji. Pozdrawiam :)
Czytaj więcej : [Wrocław] Kupię filtr do 60 litrów! | Wyświetlone : 704 | Odpowiedzi : 1


Kupię lub przyjmę roślinki Wrocław,Ząbkowice,Kłodzko

Witam, chętnie przyjmę lub kupię roślinki do akwarium. Interesują mnie roślinki nie wymagające dużo światła (mam 0,5W/l) nie mam CO2 .Wybieram się 21.02 do Wrocławia więc mogę odebrać osobiście z Wrocławia,Ząbkowic,Kłodzka.
Pozdrawiam
krzysiekbeata@wp.pl
Czytaj więcej : Kupię lub przyjmę roślinki Wrocław,Ząbkowice,Kłodzko | Wyświetlone : 710 | Odpowiedzi : 0


chyba już nieaktualne

Kupię nurzańca (Vallisneria L.) w ilości około 13 dużych sztuk i około 4 mniejszych(do 15cm wysokości). Najchętniej od kogoś z okolic Dzierżoniowa, ewentualnie Świdnicy lub z Wrocławia (ale tam jestem tylko co dwa tygodnie na Muchoborze)
Czytaj więcej : chyba już nieaktualne | Wyświetlone : 952 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890