.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 29 mar 2024, o 05:34

Nowości Nowości dla Kupię

Mapa strony Kupię » Dział : Kupię

Wrocław Kupię krewetki Crystal Red

Cześć
Jak w temacie kupię stadko 5-6 sztuk krewetek Crystal Red w przystępnej cenie .Najlepiej ,żeby były wyrośnięte. Na terenie Wrocławia mogę dojechać osobiście .MAm nadzieję że znajdzie się ktoś kto będzie się chciał nimi podzielić.

Czekam na wiadomości.
Pozdrawiam
Czytaj więcej : Wrocław Kupię krewetki Crystal Red | Wyświetlone : 747 | Odpowiedzi : 1


Kupię lub przyjme blyxie japonice

Jak w temacie przyjme lub kupię bluxie japonice
Czytaj więcej : Kupię lub przyjme blyxie japonice | Wyświetlone : 686 | Odpowiedzi : 0


[WROCŁAW] Kupię raki, krewetki i rośliny

Witam,
jestem zainteresowany zakupem (z domowej hodowli):
raczków z gatunku cambarellus - zarówno orange jak i inne odmiany
krewetek red chery, white perle, yellow, orange, green babaulti, rilli
roślin - rotale, staurogyne, mchy, hygrophilia pinatifida

gg 5185582 lub priv
Czytaj więcej : [WROCŁAW] Kupię raki, krewetki i rośliny | Wyświetlone : 679 | Odpowiedzi : 0


Pogostemon helferi

Jeśli ktoś ma chociaż trochę tej rośliny to chętnie odkupię, może być wysyłka.

pawel060@interia.eu
Czytaj więcej : Pogostemon helferi | Wyświetlone : 716 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Kupię Belke i Świetlówkę 18 W

:)
Czytaj więcej : [Wrocław] Kupię Belke i Świetlówkę 18 W | Wyświetlone : 698 | Odpowiedzi : 1


[Wrocław, Wałbrzych] Kupię krewetki RC

Poszukuję krewetek RC lub innych do zbiornika ozdobnego od doświadczonego hodowcy.
Czytaj więcej : [Wrocław, Wałbrzych] Kupię krewetki RC | Wyświetlone : 682 | Odpowiedzi : 1


[Wrocław] Kupię Akwarium 30 - 40 L

Najlepiej Optiwhite lecz nie jest to warunkiem, masz belke, coś co może przydać się na start - daj znać. Pozdrawiam :)
Czytaj więcej : [Wrocław] Kupię Akwarium 30 - 40 L | Wyświetlone : 728 | Odpowiedzi : 2


[Wrocław] Kupię Akwarium 100 - 200 L i Stelaż

Witam. Jestem zainteresowany zakupem akwarium 100 - 200 L i stelażem jakimś ciekawym. Oczywiście pokrywa też mnie interesuje. Proszę o wrzucanie zdjęć z propozycjami. Korzystając z okazji życzę wszystkim Wesołych Świąt i smacznej Rybki ! :)
Czytaj więcej : [Wrocław] Kupię Akwarium 100 - 200 L i Stelaż | Wyświetlone : 714 | Odpowiedzi : 1


[Środa Śląska] Kupię/Przyjmę Eleocharis parvula

Tak jak w temacie przyjmę lub kupie za tak zwane piwko/czekoladki ;p
Pozdrawiam :)
Czytaj więcej : [Środa Śląska] Kupię/Przyjmę Eleocharis parvula | Wyświetlone : 684 | Odpowiedzi : 2


Kupię Bolbitisa mini

Witam.
Czy ktoś z szanownych forumowiczów posiada na sprzedaż owe zielsko?, lub wie kto ma to proszę o kontakt.
Pozdrawiam.

Wysłane z mojego GT-P3100 przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Kupię Bolbitisa mini | Wyświetlone : 779 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890