.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 29 mar 2024, o 13:05

Nowości Nowości dla Kupię

Mapa strony Kupię » Dział : Kupię

kasacja

kasacja
Czytaj więcej : kasacja | Wyświetlone : 731 | Odpowiedzi : 0


Kupię paletki i krewetki [Bolesławiec/Wrocław]

witam,
poszukuję paletek na trasie bolesławiec wrocław, jest to moje pierwsze akwarium z paletkami, obecna obsada w 200L to 10 neonów, 6 kirysów i 4 piskorki. Planuję zakup ok 10 maluchów ok 5-7 cm, jestem amatorem, więc nie zależy mi jakoś szczególnie na konkretnych odmianach barwnych. Przy okazji napiszę, że poszukuję również krewetek, najlepiej red cherry, jednak rozważe też inne propozycje ;) proszę pisac na priv ...
Czytaj więcej : Kupię paletki i krewetki [Bolesławiec/Wrocław] | Wyświetlone : 773 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław]Apisto. Borelli

Kupię samca i samiczkę pielęgniczki Borelli (pielęgniczka żółta).
Ewentualnie jeżeli ktoś wie, gdzie we Wrocławiu można dostać je w sklepie, poproszę o informację.
Czytaj więcej : [Wrocław]Apisto. Borelli | Wyświetlone : 1599 | Odpowiedzi : 23


kasacja

kasacja
Czytaj więcej : kasacja | Wyświetlone : 846 | Odpowiedzi : 2


[Bolesławiec/Wrocław] Bucephalandra

Kupię bucephalandry - wyłącznie małe odmiany takie jak: Lamandau Purple, Brownie Brown, Kedagang, Cooper, Copi Susu, Kanovit lub ew. odmiany niebieskie (Super Blue, Blue Green, Solid blue, Achilles i inne) i odmianę black. Oferty proszę składać na pw.
Czytaj więcej : [Bolesławiec/Wrocław] Bucephalandra | Wyświetlone : 899 | Odpowiedzi : 0


kupię dorosła samice mekki !!!

Witam !!!
Jestem z okolic kłodzka i poszukuje dorosłej zdrowej i dorodnej samicy mekki jestem wstanie odebrać osobiście rybę w odległości 40km od kłodzka a jeśli odległości jest większą mogę zapłacić za koszt przesyłki !!!
Z góry dziękuje !!!
Czytaj więcej : kupię dorosła samice mekki !!! | Wyświetlone : 768 | Odpowiedzi : 0


Kupie krewetki

Witam, potrzebuje stadko krewetek
moga byc redki albo jakies inne łatwe w hodowli
oczywiscie wysylka chyba ze bedzie dosyc blisko to dojade
30-40szt
Czytaj więcej : Kupie krewetki | Wyświetlone : 863 | Odpowiedzi : 1


[wysyłka] Kupię Bolbitis Heudelotii

Witam jak w temacie. Potrzebuję tą roślinkę do nowej aranżacji i może akurat ktoś ma na zbyciu w rozsądnej cenie.
Odbiór osobisty lub wysyłka.
Kontakt w temacie, bądź GG
Czytaj więcej : [wysyłka] Kupię Bolbitis Heudelotii | Wyświetlone : 771 | Odpowiedzi : 1


Kupię mech Wepping Moss i inne

Witam jak w temacie. Może ktoś akurat ma i będzie przycinał ten mech.
Poszukuję również mchów:
- Christmass
- Brazil
- China
- Peacock
Oraz mini pelię
Osoby, zainteresowane proszę o kontakt w temacie bądź GG 32663094
Czytaj więcej : Kupię mech Wepping Moss i inne | Wyświetlone : 843 | Odpowiedzi : 1


Kupię pokarmy dla krewetek.

Witam.
Jak w temacie odkupię niewielkie ilości pokarmów dla krewetek. Z doświadczenia wiem, że całe opakowanie pokarmów dedykowanych wystarcza na bardzo długo i czasami pokarmy tracą przydatność do spożycia. Dlatego też chętnie odkupię w rozsądnej cenie niewielką ilość pokarmów.
Kontakt tutaj w temacie bądź pod nr. GG znajdującym się w moim podpisie.

Pozdrawiam
Czytaj więcej : Kupię pokarmy dla krewetek. | Wyświetlone : 779 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890