.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 18 kwi 2024, o 12:36

Nowości Nowości dla Kupię

Mapa strony Kupię » Dział : Kupię

[Wrocław i okolice] Kupie akwarium 500-800L

Kupię akwarium, może być samo szkło wielkości pomiędzy 500 i 800L. Wartości oczywiście przybliżone ale ważne aby akwarium było proporcjonalne, tzn. nie było np. 100x70x70 czy 250x30x60. Dobrze by szkło było w stanie na 4 / 4+. Czasem może komuś gdzieś zalega, lub ktoś może coś wie nt. dużego taniego, np. używane kilka miesięcy lub kupił ale z różnych powodów go nie odpalił i mu leży.
Kontakt pw
gg 6284957
tel. 505 420 540
Paweł
Czytaj więcej : [Wrocław i okolice] Kupie akwarium 500-800L | Wyświetlone : 860 | Odpowiedzi : 1


Kupię od kogoś z (Wrocławia) małe pielęgnice Pawio okie

Jak w temacie jestem zainteresowany kupnem tych rybek sztuk 4 (Młode Osobniki)
Czytaj więcej : Kupię od kogoś z (Wrocławia) małe pielęgnice Pawio okie | Wyświetlone : 759 | Odpowiedzi : 0


Pielęgnice PAwiookie kupię

Pielęgnice pawiookie najlepiej powyżej 20 cm
Czytaj więcej : Pielęgnice PAwiookie kupię | Wyświetlone : 998 | Odpowiedzi : 3


[Szczepanów/ wysyłka] Kupię Ośkę do filtra Eheim 2213/2215

Witam jak w temacie. Mam taki filterek i jedynie ośki brakuje do jego odpalenia. Może komuś zalega w szafie taka nawet używana?
Czytaj więcej : [Szczepanów/ wysyłka] Kupię Ośkę do filtra Eheim 2213/2215 | Wyświetlone : 781 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Kupię krewetki

Witam.
Tak jak w temacie kupię spore stadko krewetek.
Mogą być Sakury , Red Cherry lub jakieś inne łatwe w hodowli.
Interesuje mnie 20 -30 sztuk. Jako że jestem zmotoryzowany mogę odebrac osobiście.
Pozdrawiam
Czytaj więcej : [Wrocław] Kupię krewetki | Wyświetlone : 870 | Odpowiedzi : 2


[Wrocław/Legnica] Red Cherry/ Sakura

Kupię 20-30 szt Red Cherry ewentualnie Sakury celem dodania świeżej krwi.
Czytaj więcej : [Wrocław/Legnica] Red Cherry/ Sakura | Wyświetlone : 860 | Odpowiedzi : 1


[Wrocław] kupię parę Farlowell gracilis

Witam. Poszukuję parę ryb Farlowella gracilis. kontakt przez forum lub na maila. foto.pioro@interia.pl
Czytaj więcej : [Wrocław] kupię parę Farlowell gracilis | Wyświetlone : 944 | Odpowiedzi : 5


[Wrocław/Złotoryja/Legnica] Poszukuję Pterophyllum scalare

Witam serdecznie,
poszukuję Pterophyllum scalare, najchętniej młodych do nowego zbiornika. Preferowane ubarwienie:Obrazek

Pozdrawiam serdecznie
Piotr
Czytaj więcej : [Wrocław/Złotoryja/Legnica] Poszukuję Pterophyllum scalare | Wyświetlone : 830 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław/Oborniki Śl.] kupię/przyjmę pogostemon helferi

Jak w temacie :-)
Odbiór osobisty lub wysyłka
Czytaj więcej : [Wrocław/Oborniki Śl.] kupię/przyjmę pogostemon helferi | Wyświetlone : 788 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław/Środa Śląska]Kupię/przyjmę młode pielęgnice miodowe

Witam,

kupię lub przyjmę 6-8 młodych pielęgnic miodowych, ewentualnie 2 dobrane już pary.
Rybcie mogę odebrać osobiście na terenie Środy Ślaskiej, Wrocławia, Lubina, Legnicy i okolic.
Czytaj więcej : [Wrocław/Środa Śląska]Kupię/przyjmę młode pielęgnice miodowe | Wyświetlone : 836 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890