.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 19 kwi 2024, o 02:01

Nowości Nowości dla Kupię

Mapa strony Kupię » Dział : Kupię

Korzenie RM

Witam
Poszukuję korzeni RM podobnych do tych z załączonego zdjęcia.
Chodzi mi o te cienkie powyginane korzenie z dolnych partii zbiornika.

Obrazek
Czytaj więcej : Korzenie RM | Wyświetlone : 883 | Odpowiedzi : 0


Nannacara anomala - AKARKA PASKOWANA

Poszukuję najlepiej pary tych pielęgniczek. Fajnie jakby udało dostać się je we Wrocławiu jeśli nie to wysyłka. Proszę o kontakt PW lub mail pawel060@interia.eu
Czytaj więcej : Nannacara anomala - AKARKA PASKOWANA | Wyświetlone : 1120 | Odpowiedzi : 4


Filtr kubełek

Witam
Jak w temacie poszukuję niedrogiego a dobrego filtra zewnętrznego do mojego akwa 200L
Może ma ktoś coś na sprzedaż w promocyjnej cenie ;)
Czytaj więcej : Filtr kubełek | Wyświetlone : 1363 | Odpowiedzi : 12


[Wrocław] Filtr do 30L.

Witam, tak jak w temacie, kupię filtr ( używany lub nowy ) do akwarium 10-60l.
Pozdrawiam.
Czytaj więcej : [Wrocław] Filtr do 30L. | Wyświetlone : 924 | Odpowiedzi : 2


[Kupię]JBL Manado 10-30l

Witam, poszukuję podłoża JBL Manado od 10 do 30l, potrzebne jest mi do uzupełnienia w mojej 300l, Najlepiej w okolicy Wrocławia, ew. przesyłka. Proszę o rozsądne ceny ;) Kontakt PW.
Czytaj więcej : [Kupię]JBL Manado 10-30l | Wyświetlone : 787 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Kupię bystrzyki, neony, rozbory

Tak jak w temacie, poszukuję bystrzyków amandy, neonków innesa, rozborek klinowych.
Czytaj więcej : [Wrocław] Kupię bystrzyki, neony, rozbory | Wyświetlone : 898 | Odpowiedzi : 3


[Wrocław] Kupię pojeminiki na wodę

Witam wszystkich.
Mam akwarium 220 litrów (180 litrów netto) do podmian co tydzień potrzebuję około 70-80 litrów wody.
Problem w tym że przez filtr RO mi ta woda leci praktycznie cały dzień (RO3 -75).Zaczynam zabawę ze zmiękczaniem wody kwasem solnym.
Czy ktoć ma na sprzedaż 2-3 pojemniki, wiadra lub coś podobnego w czym będę mógł przetrzymywać wodę 24. Najlepiej takie 20-30 litrów.
NA terenie Wrocławia (+ bliskie okolice) jestem w stanie dojechać i odebrać sam ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Kupię pojeminiki na wodę | Wyświetlone : 773 | Odpowiedzi : 0


[Łódź]Bucephalandry

Jak w temacie kupię różne odmiany Bucephalandr.
Czytaj więcej : [Łódź]Bucephalandry | Wyświetlone : 829 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Kupię/przyjmę jakiekolwiek mchy i inne zielsko

Witam,

Jak w temacie, kupię lub przyjmę nawet niewielkie ilości dowolnych mchów. Na miejscu we Wrocławiu. Może być nawet pospolity jawajski. Potrzebuję je do przetestowania jak się sprawują w emersyjnych warunkach :)

Jakby ktoś chciał się pozbyć jakiegoś innego zielska to też proszę o info, zamiast wyrzucać, może mi się ewentualnie przydać do eksperymentów :)

Wgłębkę też chętnie przyjmę!
Czytaj więcej : [Wrocław] Kupię/przyjmę jakiekolwiek mchy i inne zielsko | Wyświetlone : 863 | Odpowiedzi : 4


[Zielona Góra i okolice] Rośliny

Witam!
Przyjmę każdą ilość roślin na start zbiornika za nie wielką opłata. ;)


Odbiór osobisty Zielona Góra,Gorzów Wlkp., Głogów,Szprotawa, Żary,Żagań :v:

Pozdrawiam!
Czytaj więcej : [Zielona Góra i okolice] Rośliny | Wyświetlone : 929 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890