.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 29 mar 2024, o 02:51

Nowości Nowości dla Luźne Polaków rozmowy

Mapa strony Luźne Polaków rozmowy » Dział : Luźne Polaków rozmowy

Rozmowy o wszystkim i o niczym

Re: Witam

Cześć!


Witamy serdecznie !

Bardzo miło,że na forum przybywa coraz więcej osób ;) Jeśli chodzi o obsadę to może pójdziesz w ślady Osamy ? (Ellioti i zbrojniki).Mieszkasz we Wrocławiu,więc z kupnem młodych od Łukasza nie miałbyś większych problemów.Na nadmiar zbrojników też narzeka,więc z pewnością się dogadacie :v:
Czytaj więcej : Re: Witam | Wyświetlone : 903 | Odpowiedzi : 0


Sklepy zoologicze - Wrocław

Zakładam ten temat z myślą o ludziach, którzy lubią pochodzić po zoologicznych (np. ja :evil: ) i gdy potrzebują coś kupić by wiedzieli gdzie są owe sklepy, kontakt do nich itd :)
Proponuję by każdy dopisał sklep zoologiczny, który zna i wie gdzie jest, do listy, co ułatwi nam być może zakupy a i zawsze można z ciekawości zajrzeć ...
Czytaj więcej : Sklepy zoologicze - Wrocław | Wyświetlone : 11623 | Odpowiedzi : 39


Nabijanie butli CO2

Być może komuś się przyda więc napiszę gdzie można nabić butle dwutlenkiem węgla.
Więc tak:

Wrocław

Firma Supon - artykuły p.poż.
ul. Pułaskiego 69/71 (przy skrzyżowaniu z ul. Kościuszki, 7minut od PKP)
Czynne od poniedziałku do piątku
4,08zł/1kg (cena na dzień 12 marca 2010)

Zakład Konserwacji i Remontu Sprzętu Gaśniczego
ul.Starograniczna 32
3,80zł/1kg
tel. (71) 350-09-42
tel. 0502-34-39-49

Zakład Konserwacji I Remontu Sprzętu P.poż.
ul.Samborska 28/30
Czynne od poniedziałku do piątku 7-15
3,80zł/1kg

Zielona Góra ...
Czytaj więcej : Nabijanie butli CO2 | Wyświetlone : 16745 | Odpowiedzi : 30


Profesjonalna Hodowla

Wkrótce, zmienią mi się warunki mieszkaniowe i prawdopodobnie będę miał możliwość założenia profesjonalnej hodowli, do tego dotacja 40 tysięcy,czy uważacie, że za tą kwotę jestem w stanie coś zdziałać? Osobiście uważam, że minimum 20 zbiorników, wraz z obsadą spokojnie urządzę. Oczywiście hodowla, jako źródło dodatkowego zarobku.
Czytaj więcej : Profesjonalna Hodowla | Wyświetlone : 2469 | Odpowiedzi : 10


IV Ogólnopolski Zlot Hodowców Krewetek - 5.06.2010, Warszaw

ja już się zapisałem, może zebralibyśmy ekipę i wyruszylibyśmy razem?

zapisywać trzeba się tutaj:

http://akwaria.pl/forum/viewtopic.php?p=59682&sid=63d99a017b7a6acdc03d454bd41faa1c#59682

Pozdrawiam
Czytaj więcej : IV Ogólnopolski Zlot Hodowców Krewetek - 5.06.2010, Warszaw | Wyświetlone : 959 | Odpowiedzi : 1


Zaszczepianie akwarium i filtra bakteriami.

Witam,
chciałbym rozpocząć wątek nt. środków dostępnych na naszym rynku, które służą nam by akwarium szybciej dojrzało, szybciej rozwinęła się flora bakteryjna.
Czy warto kupować środki tego typu, czy lepiej odczekać te 2 tygodnie? Czy odczekać i wspomóc?
Które środki polecacie? Jest ich dosyć dużo na naszym rynku, np Bactozym, Nitrivec.
Pozdrawiam :v:
Czytaj więcej : Zaszczepianie akwarium i filtra bakteriami. | Wyświetlone : 1147 | Odpowiedzi : 1


Szybki wypad ! ! !

Witam, ponieważ nikt nie zechciał mnie zabrać do poznania, a pociągiem mi się nie chce. Zdecydowałem, że jeśli znajdę chętnych na wyjazd z okolic Środy Śląskiej / Wrocławia / Legnicy / Wołowa.... To możemy się złożyć na paliwo i ja pojadę swoim autem. Jeśli ktoś reflektuje na ten wyjazd to zapraszam na GG 3036723 lub tel. 663-179-414 (plus)
Oczywiście mile widziana składka na paliwo :)
Czytaj więcej : Szybki wypad ! ! ! | Wyświetlone : 910 | Odpowiedzi : 0


Targi akwarystyczne w Poznaniu

Hej :)
Wybiera się ktoś z Was na te targi w ten weekend? Ja z bólem serca odpadam :/ a szkoda :/ sesja w ten weekend :/
Czytaj więcej : Targi akwarystyczne w Poznaniu | Wyświetlone : 1155 | Odpowiedzi : 7


Zakładamy krewetkarium - spotkanie WTA luty 2010

Hej :)

Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Wrocławskiego Tow. Akwarystycznego, które odbędzie się w poniedziałek 01 lutego 2010 w sali konferencyjnej Wrocławskiego Zoo. Zbiórka o godz. 18:00 przy bramie wjazdowej do Zoo (brama na prawo od kas).

W czasie spotkania będzie prelekcja o zakładaniu krewetkarium :)
Czytaj więcej : Zakładamy krewetkarium - spotkanie WTA luty 2010 | Wyświetlone : 842 | Odpowiedzi : 0


Identyfikacja rośliny

witam,
może banalne ale nie wiem co to jest:
Obrazek

swoją drogą proponował bym założyć w dziale rośliny grupę z baza roślin i identyfikacją ... łatwiej by nam było :)
Czytaj więcej : Identyfikacja rośliny | Wyświetlone : 1288 | Odpowiedzi : 6


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890