.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 28 mar 2024, o 18:24

Nowości Nowości dla Luźne Polaków rozmowy

Mapa strony Luźne Polaków rozmowy » Dział : Luźne Polaków rozmowy

Rozmowy o wszystkim i o niczym

Szkolenie „Nowoczesne metody hodowli ryb ozdobnych”

Towarzystwo Naukowe Branży zoologicznej „Animalian” organizuje szkolenie „Nowoczesne metody hodowli ryb ozdobnych”. Planowane jest ono w dniach 21-22 listopada 2015 w budynku Muzeum Przyrodniczego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Główna tematyka szkolenia to genetyka i oparte o nią metody hodowli. Ale to nie wszystko gdyż tematyka obejmuje również ekologie, etologie i rozród ryb. Ciekawym zagadnieniem poruszanym na szkoleniu będzie również hodowla żywego pokarmy dla ryb. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie ...
Czytaj więcej : Szkolenie „Nowoczesne metody hodowli ryb ozdobnych” | Wyświetlone : 1676 | Odpowiedzi : 0


Czy warto czekać

Witam, planuję zakupić niedługo 112l akwarium.
I nie wiem czy poczekać z zakupem do targów zoologicznych w hali stulecia, czy kupić normalnie akwarium z pokrywą i grzałką w sklepie.
Chciałbym trochę zaoszczędzić, a do sklepu mam kawałek, muszę przejechać cały Wrocław. Czy na tych targach taki sprzęt będzie tańszy?
Czytaj więcej : Czy warto czekać | Wyświetlone : 1906 | Odpowiedzi : 6


Detailing, czyli pięlęgnacja naszych aut

Hej,
chciałem się dopytać czy może mamy na forum jakiegoś zakamuflowanego speca albo kogoś z wiedzą na ten temat? :v:
Czytaj więcej : Detailing, czyli pięlęgnacja naszych aut | Wyświetlone : 4612 | Odpowiedzi : 25


Nie żyje Takashi Amano

Informacja przekazana przez salon akwarystyczny peHa68:
Z przykrością przekazujemy taką informację :( Nie żyje twórca Akwarystyki Naturalnej, guru wielu akwarystów, wizjoner... Zmarł w wieku 61 lat na skutek zapalenia płuc.
Czytaj więcej : Nie żyje Takashi Amano | Wyświetlone : 2096 | Odpowiedzi : 7


Sklepy Zoologiczne Jelenia Góra

Jako, że to mój pierwszy post na DFA pragnę najpierw wszystkich serdecznie powitać.
Koledzy, robię małe badanie rynku i chciał bym się dowiedzieć od osób zamieszkujących Jelenią i okolice, czy da się tam znaleźć fajny sklep zoo ? Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam Wojtek
Czytaj więcej : Sklepy Zoologiczne Jelenia Góra | Wyświetlone : 4359 | Odpowiedzi : 18


Busa poszukuję - na wyjazd.

W terminie 06-17 sierpnia wyporzyczę busa 8+1. Marka nie ważna, mile widziana wersja long, najlepiej bez limitu kilometrów. Ważne aby był stosunkowo nowy, z asistance na europę .
Czytaj więcej : Busa poszukuję - na wyjazd. | Wyświetlone : 2817 | Odpowiedzi : 2


Pokaż swoją bryke.

Co nie którzy mówią, "że człowieka można poznać po tym czym jeździ", więc nie wstydź się i nie patrząc na to czy to rupieć czy nie pokaż swoją BRYKE :) :v:

Ja zacznę :
Seat Leon 1.6 8V z 2006 roku, autko jest zagazowane więc totalny ekonomik :) Przyjechało do mnie ...
Czytaj więcej : Pokaż swoją bryke. | Wyświetlone : 6733 | Odpowiedzi : 56


Jan Smit- podobają się?

Coś mnie tknęło i zastanowiło czy Wam podoba się tego typu muzyka i język.
Mi bynajmniej tak, facet czysto śpiewa i z sercem, w Holandii to gwiazda młodego pokolenia i ma wielką rzeszę fanów.
Mawiają o nim " złodziej serc" i najszczęśliwszy człowiek. W swoich piosenkach opisuje epizody ze swojego życia. To wzrusza.
Mnie tylko interesuje Wasza opinia, czy się podoba? Jak dla mnie fajne do auta i do ogólnego posłuchania.




Czytaj więcej : Jan Smit- podobają się? | Wyświetlone : 2036 | Odpowiedzi : 7




Wodorosty proszą o pomoc

W wielkim skrócie: banda wariatów i miłośników wielkomorszczy gruszkonośnych z paskudnego-i-złego Zachodu robi projekt badawczy dotyczący powierzchni lasów wodorostów i jej zmian.
Pomóc im w tym może każdy, kto ma dostęp do internetu. Wystarczy, że popatrzy sobie na zdjęcia, obejrzy kawałek świata (prawie jak wycieczka na Malediwy :roftl: ) i obrysuje zielone plamy na tle oceanu. Szczególnie piję do "słonych ludzi", którym powinno leżeć na zachowaniu habitatu ...
Czytaj więcej : Wodorosty proszą o pomoc | Wyświetlone : 1568 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890