.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 28 mar 2024, o 16:27

Nowości Nowości dla Luźne Polaków rozmowy

Mapa strony Luźne Polaków rozmowy » Dział : Luźne Polaków rozmowy

Rozmowy o wszystkim i o niczym

10 V Idź na wybory.

Cześć,

Tak wiem, forum nie te chyba pomyliłem adresy, ale pytałem się paru znajomych o to na kogo będą głosowali i odpowiedzi zamroziły mi krew w żyłach.
Odpowiedzi pokroju: "Nie idę to i tak nie ma sensu" czy "Głosuję na Plutę bo nie lubię Komorowskiego" są na porządku dziennym.
Ludzie otrząśnijcie się proszę.
Nie, nie chce namawiać, żeby głosować na kogoś konkretnego, nie jestem tu od robienia reklamy czy przekonywania, że kandydat którego wybrałem jest ...
Czytaj więcej : 10 V Idź na wybory. | Wyświetlone : 5870 | Odpowiedzi : 69


LEX SUPERIOR

Witam
Czy ktoś z was koledzy i koleżanki miał doczynienia z ww Kancelarią Prawa rosyłającą wprzedsądowe wezwania do zapłaty , wzamioan za bezprawne rozpowszechnianie danych w sieci?
Czytaj więcej : LEX SUPERIOR | Wyświetlone : 2515 | Odpowiedzi : 10


basen dla akwarysty

Planujemy z mężem budowę domu (na razie planujemy bez końca, ale może w końcu się uda). Lubię ogrody, które żyją, lubię różnorodność i równowagę w środowisku. Tym tropem szukam inspiracji i trafiam czasem na ciekawe pomysły ;)
Tu pomysł na basen, który może się spodobać zwariowanym akwarystom:
http://naturalhomes.org/naturalliving/organicpools.htm

jak wam się podoba?
Czytaj więcej : basen dla akwarysty | Wyświetlone : 4521 | Odpowiedzi : 20


Wesołych Świąt.

Wszystkim forumowiczom i administracji życzę spokojnych i zdrowych świąt przy pięknej pogodzie, która w tym roku jednak chyba pomyliła święta , w pewnych rejonach.
Miłej atmosfery w domowym otoczeniu rodziny, wesołego jajka i mokrego Dyngusa.


https://www.youtube.com/watch?v=DW3KPzD ... e=youtu.be
Czytaj więcej : Wesołych Świąt. | Wyświetlone : 1689 | Odpowiedzi : 2


(Niezbyt) drobna sugestia

Lubię narzekać, zwłaszcza, gdy jestem zmęczona i jednocześnie przesadzę z kawą. A że dzisiaj jest właśnie taki dzień, to postanowiłam pomarudzić publicznie. Siedzę, czytam, kopię w tematach i po prostu mi czegoś brakuje.

Na chwilę obecną DFA, owszem, działa prężnie, lecz jednocześnie sprowadza się do „Oddam/Sprzedam/Przyjmę/POMOCYRATUNKUcoś-się-dzieje-a-ja-nie-umiem-nawet-opisać-jak-wygląda-moja-chora-rybka/Mam takie a takie akwarium i tyle ryb”. Trochę słabo. Artykuły na jakiś konkretny temat zdarzają się w tym morzu raz na jakiś czas, do tego często na zasadzie ciekawostki. ...
Czytaj więcej : (Niezbyt) drobna sugestia | Wyświetlone : 2124 | Odpowiedzi : 17


Praca

Witam koledzy akwaryści!
Jeśli któryś z Was aktualnie poszukuje pracy to widziałem ogłoszenie w Leopardusie w Magnolia Park że poszukują akwarysty. Więcej informacji pewnie w sklepie lub przez telefon :)
Pozdrawiam!
Czytaj więcej : Praca | Wyświetlone : 1712 | Odpowiedzi : 0


Idioci wszędzie

Szukał człowiek projektów nóżek do podróbek Aquasky, a trafił na takie coś.

Cóż, nie trzeba być bogiem ichtiologii, żeby ta ryba zniechęcała samym swoim "wachlarzem" zachowań. Przecież wygląda jak zwłoki. Tam NIE nocujemy, odradzamy wszystkim i tak dalej i tak dalej. Komentarze chyba są zbędne.
Czytaj więcej : Idioci wszędzie | Wyświetlone : 1876 | Odpowiedzi : 2


Wasze nicki w World of Tanks

Witajcie jako, iż paru z nas młóci w tą gierę to może powymieniajmy się nickami :D
Piszmy w tym wątku prośby np o misje w plutonie i wgl poświęćmy ten wątek tematyce tej gry.
Co Wy na to? :)
Czytaj więcej : Wasze nicki w World of Tanks | Wyświetlone : 3472 | Odpowiedzi : 12


Także tego...

Czytaj więcej : Także tego... | Wyświetlone : 2390 | Odpowiedzi : 18


Niechciane oprogramowanie

Witam
Mam nie mały problem z Round World Ads którego za cholere nie mogę się pozbyć .
Próbowałem ADW Cleaner'a, Malwerbytes, nic nie pomaga.
Komp klęknął do tego stopnia, że zwiesza mi się podczas pisania tego tekstu.
CZy ktoś z Was miał doczynienia z tą zarazą ? Jak z tym walczyć ?
Proszę o pomoc

Bartek
Czytaj więcej : Niechciane oprogramowanie | Wyświetlone : 1804 | Odpowiedzi : 7


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890