.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 23 kwi 2024, o 17:34

Nowości Nowości dla Luźne Polaków rozmowy

Mapa strony Luźne Polaków rozmowy » Dział : Luźne Polaków rozmowy

Rozmowy o wszystkim i o niczym

Giełda na Świebodzkim

Wie ktoś czy to czynne jeszcze jest bo chciał bym się tam dziś wybrać
Czytaj więcej : Giełda na Świebodzkim | Wyświetlone : 1646 | Odpowiedzi : 1


Prośba o fotke 200 i 240 litrów z człowiekiem :-D Prośba o fotke 200 i 240 litrów z człowiekiem :-D

Witam
Obecnie mam zielone światło od żonki na nowy zbiornik tylko pozostaje kwestie 100x40x50 czy 120x40x50.
Chciałem pokazać żonie jaka jest różnica i dlaczego dłuższe jest lepsze ( jak zawsze zresztą :D ).
Pojeździliśmy dziś po wrocku po sklepach i nie ma nigdzie 240l na wystawce. Wiadomo sklepowe akwa nawet jak mają długość 120 to wysokość handlowych zbiorników na regałach nie przekracza 35 cm.
Zresztą na ...
Czytaj więcej : Prośba o fotke 200 i 240 litrów z człowiekiem :-D | Wyświetlone : 3026 | Odpowiedzi : 38


Koszmar z olx

przedam-rybki-akwarium-sprzet-2-filtry-grzalka-termometr
Matko Boska. Odpalam olxa a tam... Aż mi się kawy odechciało (a to wyczyn).
Chyba trzeba założyć obok "Humoru" "Dramat". Ktoś sobie jaja robi, czy serio uważa, że tak jest dobrze? Może trzeba urządzić akcję ratunkową dla tych biednych zwierząt?
Czytaj więcej : Koszmar z olx | Wyświetlone : 14045 | Odpowiedzi : 118


Korzenie , gdyby ktoś poszukiwał .

NIe wiem czy to już było ale według mnie to korzeniowy raj dla akwarystów :mrgreen:
https://www.google.pl/search?newwindow= ... B500%3B375
Czytaj więcej : Korzenie , gdyby ktoś poszukiwał . | Wyświetlone : 1894 | Odpowiedzi : 10


Kanał YouTobe portalu akwarium.info.pl

Witajcie akwaryści!
Chciałbym serdecznie zaprosić Was na oficjalny kanał YouTube portalu akwarium.info.pl
Link bezpośredni: https://www.youtube.com/channel/UC53xEx ... irmation=1

Zachęcam do obejrzenia znajdujących się tam filmów. Wszelkie uwagi odnośnie prezentowanych treści są wskazane i mile widziane! :-)
Czytaj więcej : Kanał YouTobe portalu akwarium.info.pl | Wyświetlone : 1638 | Odpowiedzi : 0


Uwaga na pocztę T-Mobile

Witam.Proszę zwracać uwagę na e-maile z fakturą jest tam załącznik spakowany o rozszerzeniu zip. to trojan.Jeśli ktoś ma dobry program antyvirusowy to może mieć spokojną głowę.
Czytaj więcej : Uwaga na pocztę T-Mobile | Wyświetlone : 1658 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890

cron