.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 27 kwi 2024, o 21:32

Nowości Nowości dla Luźne Polaków rozmowy

Mapa strony Luźne Polaków rozmowy » Dział : Luźne Polaków rozmowy

Rozmowy o wszystkim i o niczym

Życzenia Świąteczne !!

A ja bym chciał, tak od siebie, od serca. Złożyć Wam forumowicze Wesołych Świąt, wszystkiego najlepszego, zdrowia, pomyślności i jeszcze piękniejszych zbiorników w Nowym Roku. I oby nasze forum odwiedzało jeszcze więcej osób. Ciekawych pomysłów, jeszcze bardziej zaskakujących pytań, i miejmy nadzieję tyle samo trafnych odpowiedzi.

POMYŚLNOŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czytaj więcej : Życzenia Świąteczne !! | Wyświetlone : 2012 | Odpowiedzi : 18


Zabawa - Mały test przeglądarek Zabawa - Mały test przeglądarek

http://ie.microsoft.com/testdrive/Performance/LiteBrite/

Chrome 39.0.2171.95m 64bit

Logo firefox: 7.37
All: 31.17

A jak wypadają Wasze ? ;)
Czytaj więcej : Zabawa - Mały test przeglądarek | Wyświetlone : 1606 | Odpowiedzi : 4


Karp świąteczny?

Skoro trzęsiemy się nad losem byle kardynałka, kilku gramowej rybki, to dlaczego ma nas nie interesować samopoczucie setek tysięcy ponad kilogramowych kuzynów tej rybki, mających na pewno więcej neuronów odpowiedzialnych za odczuwanie bólu?
Dajcie karpiowi odetchnąć i nie zwiększajcie popytu, a co bardziej podłych sprzedawców może warto przycisnąć odpowiednimi służbami?

http://www.kampaniespoleczne.pl/aktualn ... _i_policji
Czytaj więcej : Karp świąteczny? | Wyświetlone : 4249 | Odpowiedzi : 36


Akwaryści dla WOŚP

Czytaj więcej : Akwaryści dla WOŚP | Wyświetlone : 1437 | Odpowiedzi : 0


Szklarz - Wałbrzych - Poszukiwany

Witam, czy ktoś z was zna dobrego szklarza z wałbrzycha ew. świdnicy który klei akwaria pod wymiar,jeśli tak to proszę o namiary :)
Czytaj więcej : Szklarz - Wałbrzych - Poszukiwany | Wyświetlone : 1879 | Odpowiedzi : 11


WIX.com zapytanie

Witam

Zrobiłem sobie stronę za pomocą ww. strony.

Mam wykupioną domenę na nazwa.pl, ale już niedługo kończy mi się roczny okres (darmowy).

Czy ktoś wie jak połączyć hosting na wix z domeną na nazwa.pl?


Skopiowałem sobie źródło z strony opublikowanej i mółbym to wsadzić na hostingera, żeby pobierało dane z WIX, ale myślę, że to trochę nieuczciwe, co?

Da się to jakoś legalnie i darmowo?

A może znacie jakiś inny fajny DARMOWY kreator stron online ...
Czytaj więcej : WIX.com zapytanie | Wyświetlone : 1276 | Odpowiedzi : 0


Cudeńko z systemowego "kosza"

Robiłam mały porządek na twardzielu i doszukałam się pewnych zdjątek zrobionych gdzieś na końcu świata w Górach Sowich. Aż się prosi, żeby przełożyć to do krewetkarium. Sama nie mam na to chwilowo warunków, ale może komuś innemu się przydadzą?
Czytaj więcej : Cudeńko z systemowego "kosza" | Wyświetlone : 1673 | Odpowiedzi : 4


Sprzedam PS3 + dodatki

Zaczynam od Forum, a później inne aukcje. Mam do sprzedania PS3 i i gry + księga czarów z akcesoriami. Na zdjęciu wszystko ładnie widać , za wszystko chcę 800 zł , sama księga czarów kosztuje 200 zł(ja płaciłem 280 :D ). Zdjęcie pokazuje to co jest, chętnych zapraszam na oględziny ;) .
Jeszcze mam x-boxa360(przerobionego)+ 2 joystiki ...
Czytaj więcej : Sprzedam PS3 + dodatki | Wyświetlone : 2841 | Odpowiedzi : 1


Jaki monitor

Witam wszystkich

Jako iż mój wysłużony już monitor firmy AOC z ery poprzedzającej LCd , LSD i wszelakie inne :lol: :oops: powinien przejść na emeryturkę, szukam nowszego egzemplarza.
Tutaj pojawia się moja prośba a zarazem pytanie, monitorów jakich firm używacie, jakie polecacie do domowego użytkowania.
Chodzi mi o modele wykorzystujące już albo jeszcze technikę led, coś cenowo nie ...
Czytaj więcej : Jaki monitor | Wyświetlone : 6589 | Odpowiedzi : 20


Dlaczego nie Zoo?

Dlaczego nie Zoo? edit. A właściwie "Dlaczego Zoo to zło?"
Do zadania tego pytania skłoniła mnie wypowiedź użytkowniczki Progress
viewtopic.php?p=23693#p23693 .
To umówmy się dość przewrotne pytanie, gdyż z jednej strony cytat gdzieś z internetu "powinno się przestać kolekcjonować jak największą liczbę zwierząt na małej powierzchni i stworzyć im odpowiednie warunki zbliżone do naturalnych. W ogrodach tak małych jak łódzki nie powinno być dużych zwierząt - żyraf ...
Czytaj więcej : Dlaczego nie Zoo? | Wyświetlone : 5405 | Odpowiedzi : 77


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890