.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 20 kwi 2024, o 10:59

Nowości Nowości dla Oddam/Przyjmę/Zamienię

Mapa strony Oddam/Przyjmę/Zamienię » Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię

[Wrocław] [Zamienię] P. Boliwijska

Chętnie wymienię się pielęgniczką boliwijską (Mikrogeophagus altispinosus) - oddam samca, w zamian przyjmę samicę. Kupiłem te rybki jak były jeszcze małe i nie wiedziałem jak u nich rozróżnić płeć. Mam 4 sztuki, jak się z czasem okazało są to 3 samce i samica. Dobrała się parka, mają za sobą już 3cie tarło.
Jak dojdzie samica za samca, jest szansa, że dobierze się druga parka. Rybki są zdrowe i wyglądają na zadowolone. Prześlicznie ubarwione. Fotka zrobiona ...
Czytaj więcej : [Wrocław] [Zamienię] P. Boliwijska | Wyświetlone : 716 | Odpowiedzi : 0


Chętnie przyjmę roślinki

Witam chętnie przyjmę roślinki do nowo założonego baniaczka 112l
Pozdrawiam Łukasz
Czytaj więcej : Chętnie przyjmę roślinki | Wyświetlone : 745 | Odpowiedzi : 0


[Przyjmę] Zatoczki/pistia

Jak ktoś ma na zbyciu zatoczki różowe albo pistię to chętnie bym przyjeła :) Preferowany odbiór osobisty we Wrocław-Fabryczna
Czytaj więcej : [Przyjmę] Zatoczki/pistia | Wyświetlone : 755 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Oddam pelię

Jak w temacie, oddam sporo pelii przymocowanej do kratki o wymiarach około 5cm x 8cm.
Odbiór wyłącznie osobisty na Placu Grunwaldzkim.
Czytaj więcej : [Wrocław] Oddam pelię | Wyświetlone : 728 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław-Zakrzów]Oddam jednego kardynałka chińskiego, zdrowy

Jak w tytule. Rybka zdrowa, oddaję bo muszę zredukować obsadę a tego jednego mam przez zupełny przypadek, poza tym mam w zbiorniku za wysoką dla niego temperaturę.
Dorzucić mogę sadzonkę hygrofilii, z przycinki, ale już z porządnym korzeniem.
Obiór we Wrocławiu, w rozsądnych granicach od Zakrzowa/Psiego Pola sam go dowiozę i oddam.
Czytaj więcej : [Wrocław-Zakrzów]Oddam jednego kardynałka chińskiego, zdrowy | Wyświetlone : 878 | Odpowiedzi : 4


[Wrocław] kryptokoryny wymienię

Witam,
jak w temacie mam ok 25 szt kryptokoryny różnej maści i chętnie wymienię na Helenki lub dobry pokarm dla pielęgniczek lub czekam na inne propozycje :). Proszę pisać w temacie lub PW.
Czytaj więcej : [Wrocław] kryptokoryny wymienię | Wyświetlone : 778 | Odpowiedzi : 3


[Środa Ślaska] przyjme rosliny

Witam przyjmę z miła chęcią rośliny mało wymagające odbiorę osobiście.
Czytaj więcej : [Środa Ślaska] przyjme rosliny | Wyświetlone : 667 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Oddam szkło 160l

Oddam z powodu sprzedaży mieszkania szkło 160l - 80x40x50 + szafkę DYI + grzałka Tetra 300.
Do odebrania najlepiej do jutra wieczora.

Jak nie znajdzie się chętny to wyrzucam na śmieci.

Pisać tu na forum lub PW z nr tel to zadzwonię. Odbiór osobisty ulica Kamieńskiego.

Pozdrawiam,
Rafał
Czytaj więcej : [Wrocław] Oddam szkło 160l | Wyświetlone : 813 | Odpowiedzi : 1


[Wrocław] Oddam rośliny

Witam!
Oddam trochę roślin, żadna rewelacja, ale może jest ktoś chętny:
kryptokoryna
ludwigia palustris - zielona
o widocznej na zdjęciu sagittarii nie wspomnę, bo raczej w złej kondycji, ale można poczekać aż nowe listki wypuści.
W sprawie roślin proszę o PW.
Czytaj więcej : [Wrocław] Oddam rośliny | Wyświetlone : 786 | Odpowiedzi : 1


[Wrocław] przyjmę rogatek sztywny

Witam, jak w temacie potrzebuję pilnie rogatek i na wymianę mogę oddać np. krewetkę Red Cherry mam kilka szt. Zależy mi na czasie więc jak dzisiaj ktoś dobry mógłby mi oddać trochę tej roślinki byłoby super.
O info proszę w temacie lub PW.
Czytaj więcej : [Wrocław] przyjmę rogatek sztywny | Wyświetlone : 800 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890