.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 26 kwi 2024, o 23:08

Nowości Nowości dla Oddam/Przyjmę/Zamienię

Mapa strony Oddam/Przyjmę/Zamienię » Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię

[Wrocław] przyjmę mech Phoenix moss Fissidens fontanus

Witam. Jak ktoś ma nadmiar chętnie wezmę
Czytaj więcej : [Wrocław] przyjmę mech Phoenix moss Fissidens fontanus | Wyświetlone : 750 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Oddam krewetki Red Cherry

Jestem nowym użytkownikiem tego forum wiec wszystkich witam serdecznie.
Jak w temacie mam ich sporą ilość i mogę oddać tak z 50 - 60 szt.
info proszę na priv.
Czytaj więcej : [Wrocław] Oddam krewetki Red Cherry | Wyświetlone : 1849 | Odpowiedzi : 19


[Wrocław]ODDAM Kirysek pigmej Corydoras Pygmaeus

Jak w temacie,
ze stadka, które miałem została mi jedna sztuka. Chętnie oddam komuś kto ma już kilka szt tak aby czuł się dobrze w nowym domu.
Odbiór tylko osobisty we Wrocławiu (Muchobór Wlk).
Czytaj więcej : [Wrocław]ODDAM Kirysek pigmej Corydoras Pygmaeus | Wyświetlone : 901 | Odpowiedzi : 1


[WROCŁAW/LEGNICA/ZŁOTORYJA] Mieczyki, Molinezje, Rośliny

Witam,
mam do oddania, sprzedania, wymiany sporo narybku Molinezji i Mieczyków. Ryby te systematycznie się rozmnażają, a póki co nie mam sumienia podawać ich jako żywy pokarm dla większych ryb.
Dodatkowo mam do oddania wgłębkę, i kilka innych roślin, które również pochodzą z nadmiaru w zbiornikach.
Możliwy osobisty odbiór w okolicach Złotoryi, bądź mogę dostarczyć do Legnicy , Jawora, Wrocławia
Pozdrawiam serdecznie
Czytaj więcej : [WROCŁAW/LEGNICA/ZŁOTORYJA] Mieczyki, Molinezje, Rośliny | Wyświetlone : 742 | Odpowiedzi : 1


[Wrocław] Przyjmę krewetki i neonki

Witam. Jeżeli ktoś posiada nadmiar krewetek i neonek, lub nie pasują mu do obsady, to u mnie na pewno znalazły by miejsce. Byłbym bardzo wdzięczny :D.
Pozdrawiam
Darek
Czytaj więcej : [Wrocław] Przyjmę krewetki i neonki | Wyświetlone : 715 | Odpowiedzi : 0


.

.
Czytaj więcej : . | Wyświetlone : 1497 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Oddam zbrojniki

Tak jak w temacie oddam 2 zbrojniki samiec i samica (mniejsza bez poroża) o ile dobrze przypuszczam z chęcią przyjmę jakieś rośliny albo rybki w zamian :)
Czytaj więcej : [Wrocław] Oddam zbrojniki | Wyświetlone : 746 | Odpowiedzi : 2


Kłodzko !!! Kupię Roślinki !!!

Kupię roślinki w okolicach kłodzka powiedzmy ok 20km od kłodzka max :D
Czytaj więcej : Kłodzko !!! Kupię Roślinki !!! | Wyświetlone : 735 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] oddam mech i pokarmy

Oddam mchy - duża kępa (stringy+cośtam), więc po kąpieli w nadmanganianie idealna do baniaka tarliskowego. W siatce od wczoraj, toteż szybkie decydowanie się wskazane ;).
Oraz próbki pokarmów - głównie dla pielęgnic i innych dużych ryb.
Odbiór koło Pasażu Grunwaldzkiego, telefon podam na pw.
Czytaj więcej : [Wrocław] oddam mech i pokarmy | Wyświetlone : 941 | Odpowiedzi : 6


[Przyjmę] Rośliny Akwariowe

Tak jak w temacie, moje padły - jak by ktoś miał jakieś zbędne to z chęcią przyjmę.

Pozdrawiam.
Czytaj więcej : [Przyjmę] Rośliny Akwariowe | Wyświetlone : 695 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890

cron