.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

Teraz jest 21 lut 2018, o 15:39

Nowości Nowości dla Oddam/Przyjmę/Zamienię

Mapa strony Oddam/Przyjmę/Zamienię » Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię

[WROCŁAW] Molinezje x5, ramireza x1, kakadu x2, rak x4

Witam,
Oddam 5 molinezji (samiec żółto-czarny, samica black molly, 2 samce i 1 samica "moro"), jedną pielęgniczkę ramireza (samica), 2 samice pielęgniczek kakadu oraz 4 raki marmurkowe.

Zmiana ekspozycji że tak powiem.
Czytaj więcej : [WROCŁAW] Molinezje x5, ramireza x1, kakadu x2, rak x4 | Wyświetlone : 410 | Odpowiedzi : 3

[WRO] Ampularie

Oddam ampularie- takie 2 centymetrowe. Ładne okazy- brązowe z ciemnymi pręgami. Mam ich z 50szt a może i więcej. Chętnie oddam za darmo, ew. jak ktoś chce to za jakieś piwko, albo czekoladę dla żony :P
Odbiór na ul. Ślicznej
Czytaj więcej : [WRO] Ampularie | Wyświetlone : 253 | Odpowiedzi : 2

[Wrocław] Gurami + Pielęgnice meeka

Witam, jak w temacie, mam do oddania samca 2plamistego i samicę żółtą, do tego, lub osobno 2 parki pielęgnic meeka ' za tzw czekolade '
GG 5235670
Czytaj więcej : [Wrocław] Gurami + Pielęgnice meeka | Wyświetlone : 267 | Odpowiedzi : 0

[Wrocław] Dużo roślin, odbiór u sephera

Cześć,
mam sporo roślin do rozdania, duużo heteranthera zosterifolia (heterka paskowana) jakieś 2 gatunki kryptokoryn, jeden brązowy, rośnie do 50cm i jeden zielony, rośnie około 30cm, jest trochę hydrocotyle verticillata, kilka pędów hygrophili polyspermy, i jeszcze jakiś czerwony łodygowiec, do ludwigii podobne.
Do odbioru u sephera, rośliny przycięte dziś (niedziela) od jutra w wiadrze u sephera, więc szybko się decydować i wpadać po nie.
Jakby ktoś jakiegoś browarka zostawił, bym się ucieszył ale nie jest ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Dużo roślin, odbiór u sephera | Wyświetlone : 332 | Odpowiedzi : 1

[WROCŁAW] rotala rotundifolia i inne, zamienię za rośliny

Witam,

Posiadam na wymianę/oddanie około 50 sztuk (10-15cm.) rotala rotundifolia. Fajnie by było gdyby ktoś miał na zamianę jakieś inne rośliny (najbardziej zależy mi na 1 i 2 planie). Jeżeli nie, oddam za darmo. Odbiór okolice C.H. Korona.

P.S. Dla chętnych również nurzaniec, rzęsa wodna i Limnobium rozłogowe.

pozdrawiam
Czytaj więcej : [WROCŁAW] rotala rotundifolia i inne, zamienię za rośliny | Wyświetlone : 221 | Odpowiedzi : 1

wrocław mieczyki przyjme

Witam przyjme kilka mieczyków. gg 756087
Czytaj więcej : wrocław mieczyki przyjme | Wyświetlone : 192 | Odpowiedzi : 0

Mułojady

Mam do oddania 2 mułojady.
Wrocław
Czytaj więcej : Mułojady | Wyświetlone : 234 | Odpowiedzi : 0

helenki

jak w temacie oddam ślimaki za jakieś piwko
Czytaj więcej : helenki | Wyświetlone : 475 | Odpowiedzi : 18

Przyjmę aquael 11 W

Jak w temacie jak ktos ma a mu nie potrzebna to jestem zainteresowany.
Czytaj więcej : Przyjmę aquael 11 W | Wyświetlone : 207 | Odpowiedzi : 0

[Środa Śląska] przyjme Nurzanca

Witam jak w temacie jeśli ktoś ma nadmiar to przyjmę z miła chęcią nurzańca pokrywam wszystkie koszta info na gg 8053482
Czytaj więcej : [Środa Śląska] przyjme Nurzanca | Wyświetlone : 186 | Odpowiedzi : 0

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 42322 • Liczba tematów: 6041 • Liczba użytkowników: 2381