.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 29 mar 2024, o 11:28

Nowości Nowości dla Oddam/Przyjmę/Zamienię

Mapa strony Oddam/Przyjmę/Zamienię » Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię

[ GŁOGÓW ] Przyjme kazda ilosc roslin

jak w tytule przyjme kazda ilosc roslin nie zależnie od gatunku
Czytaj więcej : [ GŁOGÓW ] Przyjme kazda ilosc roslin | Wyświetlone : 760 | Odpowiedzi : 0


[Wrcław] Oddam krewetki

Oddam stado krewetek, różnej wielkości, mniejsze, większe... :]
Są to jakieś mieszańce red cherry, czy coś takiego, ale już niemal całkowicie przezroczyste ;)
Dla początkujących, mnożą się same u mnie :-) Będzie ze 20 szt, albo więcej.

Odbiór osobisty za Wrocławiem, za drobną opłatą za bilet mogę je dowieść ...
Czytaj więcej : [Wrcław] Oddam krewetki | Wyświetlone : 898 | Odpowiedzi : 3


[Opole] przyjmę małe rybki do małego akwa

Przyjmę małe rybki do akwarium 40l. Wydałam młode pielęgnice i zbiornik stoi pusty, dojrzały, szkoda spuszczać wodę i wstawiać na szafę. Przygarnę jakieś razborki albo samce gupika, może ktoś ma za dużo galaxy, espei albo bystrzyków amandy? Wątpię, ale zapytać zawsze można. A może ktoś zmienia akwa na większe i chce ryby również na większe wymienić? Odbiorę na terenie Opola i w promieniu kilku km. Kontakt priv, mail apricort@poczta.onet.pl lub ...
Czytaj więcej : [Opole] przyjmę małe rybki do małego akwa | Wyświetlone : 799 | Odpowiedzi : 1


Neonki i Razbory klinowe

Witam mam do oddania 7 neonów innesa i 4 razbory klinowe.Ryby są moim zdaniem w dobrej kondycji,ładnie wybarwione.Oddaje je z powodu diametralnych zmian w akwarium naprawiając tym samym dawne błędy przy zakładaniu zbiornika.Po prostu chce wszystko od nowa zrobić.Odbiór osobisty we Wrocławiu,prosze o kontakt najelpiej na maila ajaxmagiera@gmail.com
Czytaj więcej : Neonki i Razbory klinowe | Wyświetlone : 766 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Duża ilość kryptokoryna wendtii na inne rośliny

Witam tak jak w temacie . Oddam lub zamienię się na kryptokorynę wendtii. Mam tej rośliny sporą ilość .W moim zbiorniku rosły jako 4 roślinki -więc sa naprawdę spore. Jezeli się je porozdziela wyjdzie przynajmniej 20 rośłinek.

Z chęcią przyjmę rośliny do holendra ponieważ próbuję swoich sił na holendrze ,jeżeli się nikt nie znajdzie zamienię na jakieś pifffko.


Pozdrawiam.
Czytaj więcej : [Wrocław] Duża ilość kryptokoryna wendtii na inne rośliny | Wyświetlone : 821 | Odpowiedzi : 1


Oddam glonojada albinosa

Pilnie oddam glonojada albinosa. Pilnie.

Obadam sprawę i zaktualizuję ogłoszenie. Prawdopodobnie półroczny samiec.
Czytaj więcej : Oddam glonojada albinosa | Wyświetlone : 884 | Odpowiedzi : 5


[Przyjmę] Jbl Manado

Witam, potrzebuję substratu JBL manado, jeśli ktoś ma na zbyciu chętnie przyjmę lub odkupię w rozsądnej cenie. Potrzebuję ok. 20-30l
Czytaj więcej : [Przyjmę] Jbl Manado | Wyświetlone : 710 | Odpowiedzi : 0


Przyjmę lub kupię za rozsądną cenę rośliny

Witam:)
Jeśli ktoś z Wrocławia lub okolic mógłby odstąpić lub sprzedać w rozsądnej cenie rośliny na start 112l będę bardzo wdzięczny:)
Czytaj więcej : Przyjmę lub kupię za rozsądną cenę rośliny | Wyświetlone : 701 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Roślinki z przycinki - wymienię lub oddam

W weekend będę robił przecinkę, będzie dużo roślin, chętnie wymienię się za inne gatunki roślin, krewetki albo coś innego.

Na pewno będą:

Glossostigma (glosia)
Ludwigia repens
Hemianthus micranthemoides (duży heniek)
Rotala Indica
Rotala green
Limnophila sessiliflora
Heterantera paskowana
Ceratopteris pteroides (różdżyca pływająca)
Riccia Fluitans (wgłębka)
Pistia
Rogatek sztywny
Pelia
Stringy Moss
Flame Moss
Chrismass Moss
Taiwan Moss
Phoenix Moss
Weeping Moss
Mini pelia
Lemna minor (rzęsa)
Ponikło żyworodne

Może i inne, wyjdzie w praniu. Odebrać ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Roślinki z przycinki - wymienię lub oddam | Wyświetlone : 8551 | Odpowiedzi : 84


[Opole] za pokarm oddam pielęgnice niebieskołuskie

Oddam młode pielęgnice niebieskołuskie za jakiś dobry pokarm dla pielęgnic. Młode, 3-4cm, zdrowe, rosną szybko, jedzą wszystko. Oczywiście proszę pamiętać, że ryby dorastają do 20cm albo i lepiej, więc minimalny zbiornik to jakieś 200-250l, najlepiej gatunkowy lub w towarzystwie innych większych pielęgnic. Ostrzegam, to ryby charakterne, zaczepne, broniące terytorium, czasami agresywne, ale za to wyjątkowo piękne! Odbiór osobisty w Opolu/Metalchem. Proszę o przemyślenie decyzji, żebyście mi ich za kilka tygodni nie odwozili z żalem, że ...
Czytaj więcej : [Opole] za pokarm oddam pielęgnice niebieskołuskie | Wyświetlone : 802 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890