.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 26 kwi 2024, o 11:15

Nowości Nowości dla Oddam/Przyjmę/Zamienię

Mapa strony Oddam/Przyjmę/Zamienię » Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię

[Wrocław] - przyjmę rosliny

Witam, robię reset starego akwa, całe 54l i przydałoby się uzupełnić roślinami. Jeśli ktoś ma coś do oddania z chęcią przyjmę niewielką ilość.
Czytaj więcej : [Wrocław] - przyjmę rosliny | Wyświetlone : 714 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Przyjmę Roślinki

Witam DFA!
Powróciłem i mam zamiar zrobić ponownie mały litraż, coś około 20-30 litrów.
Chciałbym poświęcić akwarium tylko dla jednej pary rybek, coś na temat Galaxy.
Chciałbym prosić kogoś, kto mógłby oddać, jakieś roślinki z podcinki.
Nie potrzebuje ich dużo.
Oczywiście perełka w zamian :)
Czytaj więcej : [Wrocław] Przyjmę Roślinki | Wyświetlone : 743 | Odpowiedzi : 2


[Wrocław] Prętniki krłowate

Witam,
mam trzy prętniki karłowate (samiec + dwie samice), Prętniki odbyły już u mnie jedno tarło. Chętnie zamienię na ok 8 szt ślimaków Helenka i przydałby mi się jeszcze roślinki lileopsis brasiliensis oraz jakieś łodygowce czerwone o niewielkich wymaganiach np. ludwigia repens.
Rybki do odbioru we Wrocławiu na Muchoborze Wielkim.
Zainteresowanych proszę o kontakt na GG 4745710, tel. 501 257 126 lub w temacie.
Czytaj więcej : [Wrocław] Prętniki krłowate | Wyświetlone : 872 | Odpowiedzi : 3


Wrocław - 2x SUM CLARIAS ODDAM

Witam, do oddania dwa około półroczne 30cm sumy clarias, nie mam zdjęć - kolor biało-kremowy w ciemne łaty.

Obecnie sumy pływają w akwarium 780l w pizzerii we Wrocławiu, ryby są w pełni zdrowe, oddajemy ponieważ zmieniamy wystrój jak i obsadę akwarium.

Ryby oddajemy za darmo, jedyny warunek to przyjechać i je samodzielnie odłowić (i mieć w czym je przetransportować).

Proszę nie pisać do mnie na priv ani w tym wątku.

Osoby zainteresowane proszę o telefon ...
Czytaj więcej : Wrocław - 2x SUM CLARIAS ODDAM | Wyświetlone : 1011 | Odpowiedzi : 1


[Wrocław]Przyjmę roślinki oraz Helenki

Witam,
w związku z niewielką zmianą aranżacji chętnie przyjmę: lileopsis brasiliensis oraz ludwigia repens. Potrzebuję również Helenki do walki z plagą zatoczaków. Osoby mające nadmiar jednego lub drugiego proszę o kontakt na PW lub GG 4745710.
Czytaj więcej : [Wrocław]Przyjmę roślinki oraz Helenki | Wyświetlone : 704 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Zamienię rośliny, krewetki RC, zbrojniki nieb

Mam do oddania lub zamiany krewetki Red Cherry różnej wielkości oraz rośliny, szczegóły na pw. Krewetek będzie chyba 4 zestawy po 10 sztuk. Chętnie oddam każde 10 krewetek za 3 krewetki RC w celu zmieszania krwi. Dwa małe zbrojniki niebieskie i rośliny do zamiany, szczegóły na pw. Odbiór na Kamieńskiego.
Czytaj więcej : [Wrocław] Zamienię rośliny, krewetki RC, zbrojniki nieb | Wyświetlone : 1022 | Odpowiedzi : 4


[Żórawina/Wrocław] Oddam rośliny

Mam do oddania sporo Bakopy Monneri i Saggitari subulaty. Jak ktoś zainteresowany to piszcie w temacie, na pw, lub gg 6284957.
W zamian może być piwko (perła, złoty denar) lub jakiś pokarm dla ryb (aby nie płatki).
pozdrawiam
Paweł
Czytaj więcej : [Żórawina/Wrocław] Oddam rośliny | Wyświetlone : 961 | Odpowiedzi : 2


[Wrocław] Rośliny + ryby

Witam.
Ponieważ zbliżam się wielkimi krokami do restartu zbiornika będę redukował obsadę i troszkę przerzedzał/wymieniał roślinki.
Najlepiej gdyby wszystko udało się zrobić do niedzieli. Na pewno do zabrania będą zbrojniki niebieskie(ok 6szt.), razbory klinowe (4szt.) olbrzymi lotos zielony rosnący w kokosie jak sałata na polu, kryptokoryna wendta, hygrophila siamensis.
Nie ukrywam, że najchętniej poszedłbym na zamianę na łatwe krewetki (red chery lub amano) lub coś z obsady roślin:
-sagittaria subulata,
-ludwigia repens,
-rotala wallichii,
-alternatera ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Rośliny + ryby | Wyświetlone : 919 | Odpowiedzi : 2


[Wrocław] Przyjmę roślinki w zamian mogę dać helenki

Witam!
Poszukuję roślinek do nowego akwarium 112l. Szukam pogostemon helferi, staurogyne repens, eleocharis parvula, mech nie jawajski:) Inne roślinki też mile widziane:) W zamian mogę dać Anentome helena (mięsożerne ślimaki, pogromcy zatoczków, znajdę ich kilkanaście chyba) lub zapłacę.
Czytaj więcej : [Wrocław] Przyjmę roślinki w zamian mogę dać helenki | Wyświetlone : 787 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Red Cherry oddam ok 10 sztuk

Witam
Jak w temacie oddam ok 10 szt,. Red Cherry - odbiór osobisty na Psim Polu

Pozdrawiam
Czytaj więcej : [Wrocław] Red Cherry oddam ok 10 sztuk | Wyświetlone : 980 | Odpowiedzi : 7


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890

cron