.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 27 kwi 2024, o 03:17

Nowości Nowości dla Oddam/Przyjmę/Zamienię

Mapa strony Oddam/Przyjmę/Zamienię » Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię

[Przyjmę]Rośliny, i Żyjątka ;)

Witam wszystkich użytkowników, jestem tu nowy. Posiadam Akwarium 300l, do którego przyjmę każdą ilość roślin oraz Krewetki czy Kosiarki/otoski. Pozdrawiam.
Czytaj więcej : [Przyjmę]Rośliny, i Żyjątka ;) | Wyświetlone : 835 | Odpowiedzi : 2


wrocław przyjmę rośliny

Witam. Przyjmę rośliny do bańki 240 l
Czytaj więcej : wrocław przyjmę rośliny | Wyświetlone : 784 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Zamienię CR , SW na Raczki Orange lub fajne mchy

Witam
Wymienię krewetki Crystal Red (A-SS), Snow White na Raczki orange lub jakieś ciekawe mchy.
Pozdrawiam
Czytaj więcej : [Wrocław] Zamienię CR , SW na Raczki Orange lub fajne mchy | Wyświetlone : 748 | Odpowiedzi : 1


[Wrocław] oddam helenki

Mam do oddania kilka (może kilkanaście) helenek. Najlepiej wszystkie na raz :)
Czytaj więcej : [Wrocław] oddam helenki | Wyświetlone : 853 | Odpowiedzi : 1


[WROCŁAW] Przyjmę rośliny z przycinki.

Jak w temacie przyjmę rośliny z przycinki albo z nadwyżki. Mam subwassertang mogę się podzielić.
Czytaj więcej : [WROCŁAW] Przyjmę rośliny z przycinki. | Wyświetlone : 751 | Odpowiedzi : 0


przyjmę 2 samiczki mieczyka oraz roślinkę na 1 plan

Witam,

jak w temacie. Przygarnę mieczyczki do swojego 200l.

Dodatkowo potrzebuję coś na 1 plan :)

mogę odwdzięczyć się jakimś dobrym piwkiem.

Możliwy odbiór na trasie Świdnica-wrocław-Gliwice. Bardzo często jestem również w Kamieńcu Ząbkowickim



pozdro
Czytaj więcej : przyjmę 2 samiczki mieczyka oraz roślinkę na 1 plan | Wyświetlone : 708 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] oddam samicę p. niebieskołuskiej PILNE!!

Moja dobrana para pielęgnic niebieskołuskich uwzięła się na pozostałą bez pary samiczkę, biedaczka już ledwo dyszy... Niech ją ktoś przygarnie, ale pamiętajcie, że to duża ryba i jednak pielęgnica, więc nadaje się tylko do obszernego zbiornika z większymi rybami, a nie do małego szkiełka z neonami! Odbiór osobisty okolice bunkra na Stalowej. 505 424 774, apricort@poczta.onet.pl lub priv.
Czytaj więcej : [Wrocław] oddam samicę p. niebieskołuskiej PILNE!! | Wyświetlone : 709 | Odpowiedzi : 0


Przyjmę helenki i rośliny z przycinki

Witam!
Jak w temacie przyjme wszystko co zielone i nie tylko z przycinki i helenki jesli ktos ma za duzo kontakt najlepiej smsowy bo dzieciak spi i czesto mam wyciszony tel 609593988
Czytaj więcej : Przyjmę helenki i rośliny z przycinki | Wyświetlone : 695 | Odpowiedzi : 0


Przyjmę gupiki molinezje mieczyki itp.

Przyjmę gupiki molinezje mieczyki itp.
Jakby ktoś miał w nadmiarze a chciałby się podzielić.
Czytaj więcej : Przyjmę gupiki molinezje mieczyki itp. | Wyświetlone : 871 | Odpowiedzi : 1


[Wrocław] przechowanie 5szt pielęgnic na czas przeprowadzki

Poszukuję tymczasowego domu dla 2szt akar pomarańczowopłetwych (samiec i samica, niedobrane) i 3szt pielęgnic niebieskołuskich (para tarlaków i jedna samiczka extra). Przeprowadzam się 27.10-30.11, nie znam jeszcze dokładnie terminu. W tym czasie chciałabym sprzedać stare akwa 240l i w Opolu postawić nowe. Czy ma ktoś wannę i obsadę, która zniesie takie towarzystwo przez kilka tygodni? Proszę o kontakt na priv, mail apricort@poczta.onet.pl lub tel. 505 424 774.
Czytaj więcej : [Wrocław] przechowanie 5szt pielęgnic na czas przeprowadzki | Wyświetlone : 755 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890