.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 25 kwi 2024, o 06:12

Nowości Nowości dla Oddam/Przyjmę/Zamienię

Mapa strony Oddam/Przyjmę/Zamienię » Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię

Zbrojnik niebieski 12 cm, ładny

Witam, zamienię lub oddam zbrojnika niebieskiego 4-letniego, ładnie wybarwiony. Najlepiej do akwa powyżej 100 l. Po rybkę zapraszam osobiście w okolice Wołowa. Dokładny adres podam na tel. Moje GG 8137641.
Czytaj więcej : Zbrojnik niebieski 12 cm, ładny | Wyświetlone : 813 | Odpowiedzi : 0


Przyjmę/Kupię kaskada do 25L

Hej :)
Jeżeli komuś zalega gdzieś jakaś kaskada, to chętnie bym przygarnął za piwko. Szukam kaskady do akwaryjka 25L czyli coś typu hbl-501 lub coś podobnego, hbl701 ma szerokość 24cm i nie wejdzie mi na boczną szybę. Mam małą hbl-301 ale jest wg mnie zdecydowanie za mała, dobra do 10L ale nie 25L.
proszę o info tutaj, pw lub gg 6284957
pozdrawiam
Paweł
Czytaj więcej : Przyjmę/Kupię kaskada do 25L | Wyświetlone : 735 | Odpowiedzi : 0


Zamienię ew.oddam pół wiadra roślin -11 gatunków (Wrocław)

Witam wszystkich jakiś czas temu dostałem od użytkownika tego forum Andrzej72 duuuużo roślin.
Dzisiaj mam na zamianę (ewentualnie oddam) ponad pół wiaderka roślin.Rośliny pochodzą z przycinki i jest ich conajmniej 300-35 sztuk!!!!
PIERWSZY PLAN
-1.Cryptocoryne Wendtii
-Eleocharis parvula
DRUGI PLAN:
-Blyxa Japonica
-Micranthemum umbrosum
-Hygrophila Corymbosa
TRZECI PLAN:
-Eusteralis stellata
-heteranthera zosterifolia
-Bacopa monnieri
-rotala rotundifolia
-Ludwigia rapens
-Hemianthus Micranthemoides

Roślin jest ogromna ilość.
Przyjmę za nie każdą ilość krewetek ...
Czytaj więcej : Zamienię ew.oddam pół wiadra roślin -11 gatunków (Wrocław) | Wyświetlone : 792 | Odpowiedzi : 1


Przyjmę Ślimaki

Witam przyjmę każda ilość ślimaków i każdy rodzaj. Wysyłka poczta na mój Koszt.
Czytaj więcej : Przyjmę Ślimaki | Wyświetlone : 678 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Kosiarki (Grubowarg syjamski)

Hej,

Mam do oddania 4 grubowargi syjamskie zwane "kosiarkami". Rybki sa bardzoo zywiolowoe, ale poniewaz chce zamienic pokrywa na belke oswietleniowa boje sie ze moga wyskoczyc z akwarium. Wielkosc ok. 10cm, dlatego dobrze zeby akwarium mialo minimum te 150 litrow. Odbior na Psim Polu.

pozdrawiam
Czytaj więcej : [Wrocław] Kosiarki (Grubowarg syjamski) | Wyświetlone : 985 | Odpowiedzi : 2


{wrocław] przyjme roslinki/slimaki/rybki

Witam przyjme wszystkie nadwyzki hodowlane od kolegow akwarystow tj roslinki, slimaki, rybki, raki doslownie wszystko co jest wam zbedne wiec jesli wywalacie roslinki do smieci to prosze o pw lub mail zulus222@gmail.com lub o smsa 724386557 dzieki wielkie
Czytaj więcej : {wrocław] przyjme roslinki/slimaki/rybki | Wyświetlone : 989 | Odpowiedzi : 4


[Świdnica] wgłębka oddam

jak w temacie odbiór osobisty parę helenek mogę też dorzucić
Czytaj więcej : [Świdnica] wgłębka oddam | Wyświetlone : 700 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] oddam ampularie

Oddam ampularie żółte i brązowopaskowane, średnica muszli ok. 1,5-2,0cm.
Czytaj więcej : [Wrocław] oddam ampularie | Wyświetlone : 902 | Odpowiedzi : 4


[Wrocław] Oddam limnobium rozłogowe, pistię, rzęsę

Oddam rośliny pływające: około 3 sztuki limnobium, kilkanaście sztuk pistii i trochę rzęsy wodnej. Odbiór na Kamieńskiego.
P.S. Znajdzie się również gałązka hygrophili difformis i dębówki meksykańskiej
Czytaj więcej : [Wrocław] Oddam limnobium rozłogowe, pistię, rzęsę | Wyświetlone : 797 | Odpowiedzi : 1


[Wrocław] Helenki

Mam do oddania za piwka (tylko perła) helenki.
Mam ich ponad 20, różna wielkość.
Odbiór na Placu Grunwaldzkim.

kontakt:
gg: 7467427
frikfighter@gmail.com
Czytaj więcej : [Wrocław] Helenki | Wyświetlone : 869 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890

cron