.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 25 kwi 2024, o 12:50

Nowości Nowości dla Oddam/Przyjmę/Zamienię

Mapa strony Oddam/Przyjmę/Zamienię » Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię

[Wrocław] oddam galaxy i wernerki

Oddam za sok Kubuś 2szt rasbora galaxy i kilka szt iriatherina wernerii, było 5, ale ostatnio widuję tylko 3szt, więc okaże się ile ich jest dopiero przy wyławianiu z chaszczy ;)
Kontakt: 505 424 774
Czytaj więcej : [Wrocław] oddam galaxy i wernerki | Wyświetlone : 811 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] oddam/zamienię rośliny

Mam do oddania dość sporą porcję roślin:
- rotala zielona
- rotala czerwona
- rotala okrągłolistna
- heternantera paskowana
- ludwigia bravepis
- rotala wallichii
- trochę glosostigmy

Rośliny chętnie zamienię na krewetki.
Roślin nie wysyłam z uwagi na zimę - w grę wchodzi tylko odbiór osobisty

Zainteresowani proszę pisać na PW.

Oferta ważna do poniedziałku do końca dnia - rośliny zostały dziś ścięte.
Czytaj więcej : [Wrocław] oddam/zamienię rośliny | Wyświetlone : 801 | Odpowiedzi : 1


[Wrocław]Oddam rośliny łodygowe

Oddam rośliny (heterantera, dębówka, rotala, ludwigia i coś jeszcze) lub zamienię za niebieskie ampularie.
Czytaj więcej : [Wrocław]Oddam rośliny łodygowe | Wyświetlone : 1059 | Odpowiedzi : 6


Zamienię akwarium 20l na większe

Zamienię akwarium 20l profilowane z pokrywą bez oświetlenia na większe (nie cieknące, nie klejone) bez pokrywy (może być z pokrywą :D )
Czytaj więcej : Zamienię akwarium 20l na większe | Wyświetlone : 766 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] oddam 2 duże anubiasy

Oddam za sok Kubuś 2 duże, ale mocno zjedzone przez Lkę anubiasy, wysokość ok 20-25cm. Odbiór w okolicy bunkra na Grabiszyńskiej, kontakt tel. 505 424 774.
Czytaj więcej : [Wrocław] oddam 2 duże anubiasy | Wyświetlone : 860 | Odpowiedzi : 2


[Wrocław] Oddam muszlowce wielopręgie

Niestety z powodu przeprowadzki muszę zlikwidować akwarium.

Oddam za darmo muszlowce wielopręgie. 3 dorosłe (1 samiec, 2 samice) i całe stadko młodych (z kilku miotów, trudno dokładnie policzyć, ale ok. 30 sztuk).
Rybki zdrowe, w dobrej kondycji.
Wrocław, Partynice - odbiór najlepiej osobisty, ewentualna dostawa do domu do uzgodnienia.

W komplecie: muszle winniczków, kawałek wapienia, mieszanka piasku i drobnego żwiru koralowego.

Mogę tanio odsprzedać niepotrzebny mi zbiornik 60 L z pokrywą, grzałką, filtrem. Akwarium stoi ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Oddam muszlowce wielopręgie | Wyświetlone : 967 | Odpowiedzi : 2


[Wrocław] Przyjmę,kupię rośliny na I i III plan

Witam
Jak w temacie, przyjmę lub odkupię rośliny na I i III plan najchętniej:
Hemianthus callitrichoides, wszystkie rodzaje Rotali, Pogostemon helferi

Ale jestem otwarty na wszelkie propozycje :)
Z góry dziękuje i pozdrawiam!
Czytaj więcej : [Wrocław] Przyjmę,kupię rośliny na I i III plan | Wyświetlone : 790 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Oddam bojownika + 2 samice

Oddam czerwonego bojownika + 2 samice (duża i mała).
Samiec i 1 samica po 2 tarłach. Tarło bezproblemowe, cieszy :)
Oddaję bo kupiłem 20 neonków, z czego 1 po 2 godzinach nie miał ogonka. :(
Bojowniki żyją bezproblemowo z rybkami gabarytowo zbliżonymi do nich. Mniejsze mieszczące się w paszczy są skrzętnie zjadane :) ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Oddam bojownika + 2 samice | Wyświetlone : 820 | Odpowiedzi : 0


oddam/zamienie hydrocotyle sp. japan i kryptokorynę brązową

Tak jak w temacie, oddam lub zamienię hydrocotyle japan duuuuużą ilość oraz kilka sadzonek brązowej zwartki. Odbiór u mnie we Wrocku ( krzyki) Rośliny w misce, im szybciej tym lepiej! kontakt: gg: 3882848 lub PW Pozdrawiam
Czytaj więcej : oddam/zamienie hydrocotyle sp. japan i kryptokorynę brązową | Wyświetlone : 744 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Oddam roślinki

Mam do oddania (za czekoladę lub fajnego ślimaka lub coś innego) w poniedziałek 23 stycznia po 17.00 lub we wtorek do południa roślinki z przemeblowania:
2 sztuki hygrophila corymbosa
4 kryptokoryny (zielona i brązowa)
ok. 10 gałązek rotali rotundifolii - mierny wygląd - w dobrych warunkach będzie ładniejsza:)
2 sztuki hygrophila difformis
trawka brazyliska - matka i 3 małe
5 pistii około 2cm
Proszę o kontakt PW
Roślinki wyjęłam przed chwilą, czy wytrzymają do wtorku ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Oddam roślinki | Wyświetlone : 843 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890

cron