.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 20 kwi 2024, o 00:09

Nowości Nowości dla Oddam/Przyjmę/Zamienię

Mapa strony Oddam/Przyjmę/Zamienię » Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię

[Wrocław]oddam matę pod akwa,karmnik,zaczepy do filtrów

Zrobiłam porządki w szafce, do oddania:

-mata piankowa pod akwa (ja używałam jako tło) 60x30
-karmnik plastikowy przyklajany na przyssawkę
-plastikowe zaczepy do filtrów (takie jakby haczyki do powieszenia na krawędzi zbiornika)
-wspaniałe, przepiękne, gotyckie okno ceramiczne, nada Twemu zbiornikowi mroczny, tajemniczy wygląd (hiehiehie!!)

Oddam za sok Kubuś, małe drewienka, które się zmieszczą do 10l, lub termometr akwariowy, może komuś się wala niepotrzebny.

Odbiór osobisty, kontakt 505 424 774 lub priv.
Czytaj więcej : [Wrocław]oddam matę pod akwa,karmnik,zaczepy do filtrów | Wyświetlone : 806 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław/Opole/Legnica] wymienię brevisy na brevisy ;)

Chciałabym dodać do swojej hodowli nową krew. Wymienię młode brevisy (2-3cm) do wydania ok 15szt. Przyjmę w zamian nawet starsze osobniki. Kontakt priv lub 505 424 774.
Czytaj więcej : [Wrocław/Opole/Legnica] wymienię brevisy na brevisy ;) | Wyświetlone : 794 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] potrzebuję pożyczyć światło na 2-3tyg

Padło mi oświetlenie decolight 9W i potrzebuję pożyczyć coś w tym stylu na czas rozpatrzenia reklamacji. Ile to potrwa to nie wiem, ale podejrzewam że 2-3tygodnie. W zamian mogę dać wielgaśne nurzańce, rzęsę, saszetkę esklarinu ;)
Czytaj więcej : [Wrocław] potrzebuję pożyczyć światło na 2-3tyg | Wyświetlone : 830 | Odpowiedzi : 3


Zielone Danio

Witam,
zamienię 15 szt. Danio zielonych (pasiaste i tygrysie). Najchętniej na microrasbora galaxy. Inne propozycje proszę przysyłać na prv.
Pozdrawiam
Czytaj więcej : Zielone Danio | Wyświetlone : 797 | Odpowiedzi : 0


Wrocław - pielęgnice oddam

Pielęgnice - Akary pomarańczowopłetwe - Aequidens rivulatus zamienię za pożywienie albo rośliny. Wrocław.
Czytaj więcej : Wrocław - pielęgnice oddam | Wyświetlone : 867 | Odpowiedzi : 1


[Wrocław] Eleocharis Vivipara

Do oddania za symboliczne piwko :) mam Eleocharis Vivipara
Poniżej zdjęcia:

Obrazek


Kontakt:
frikfighter@gmail.com
gg: 7467427
Czytaj więcej : [Wrocław] Eleocharis Vivipara | Wyświetlone : 849 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław/Żórawina]

Oddam sporo bakopy monneri i trochę hydrocotyle verticala.
Jakby ktoś byłby chętny,piszcie tu, pw lub gg 6284957.
pozdrawiam
Czytaj więcej : [Wrocław/Żórawina] | Wyświetlone : 789 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Oddam samca barwniaka czerwonobrzuchego

Hej,
oddam ładnego samca barwniaka czerwonobrzuchego.
Odbiór albo u mnie w Żórawinie albo mogę podrzucić w godzinach rannych 9-11 gdzieś we Wrocławiu.
Kontakt PW lub gg 6284957
pozdrawiam :)
Czytaj więcej : [Wrocław] Oddam samca barwniaka czerwonobrzuchego | Wyświetlone : 854 | Odpowiedzi : 0


Oddać czyściki, odmulacze itp! Ale już !

No ten tego.. Jak ktoś ma zbędne w chacie jakieś gadżety przydatne do akwa to:
http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?t=10852
Akwa trafia do chłopaczka z domu dziecka, zakochanego w akwarystyce.
Tak więc jeżeli ktoś dysponuje niepotrzebnymi gadżetami to proszę pisać.
Czytaj więcej : Oddać czyściki, odmulacze itp! Ale już ! | Wyświetlone : 840 | Odpowiedzi : 0


[WROCŁAW] Molinezje x5, ramireza x1, kakadu x2, rak x4

Witam,
Oddam 5 molinezji (samiec żółto-czarny, samica black molly, 2 samce i 1 samica "moro"), jedną pielęgniczkę ramireza (samica), 2 samice pielęgniczek kakadu oraz 4 raki marmurkowe.

Zmiana ekspozycji że tak powiem.
Czytaj więcej : [WROCŁAW] Molinezje x5, ramireza x1, kakadu x2, rak x4 | Wyświetlone : 1137 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890