.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 25 kwi 2024, o 05:50

Nowości Nowości dla Oddam/Przyjmę/Zamienię

Mapa strony Oddam/Przyjmę/Zamienię » Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię

[WRO] Ampularie

Oddam ampularie- takie 2 centymetrowe. Ładne okazy- brązowe z ciemnymi pręgami. Mam ich z 50szt a może i więcej. Chętnie oddam za darmo, ew. jak ktoś chce to za jakieś piwko, albo czekoladę dla żony :P
Odbiór na ul. Ślicznej
Czytaj więcej : [WRO] Ampularie | Wyświetlone : 901 | Odpowiedzi : 2


[Wrocław] Gurami + Pielęgnice meeka

Witam, jak w temacie, mam do oddania samca 2plamistego i samicę żółtą, do tego, lub osobno 2 parki pielęgnic meeka ' za tzw czekolade '
GG 5235670
Czytaj więcej : [Wrocław] Gurami + Pielęgnice meeka | Wyświetlone : 900 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Dużo roślin, odbiór u sephera

Cześć,
mam sporo roślin do rozdania, duużo heteranthera zosterifolia (heterka paskowana) jakieś 2 gatunki kryptokoryn, jeden brązowy, rośnie do 50cm i jeden zielony, rośnie około 30cm, jest trochę hydrocotyle verticillata, kilka pędów hygrophili polyspermy, i jeszcze jakiś czerwony łodygowiec, do ludwigii podobne.
Do odbioru u sephera, rośliny przycięte dziś (niedziela) od jutra w wiadrze u sephera, więc szybko się decydować i wpadać po nie.
Jakby ktoś jakiegoś browarka zostawił, bym się ucieszył ale nie jest ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Dużo roślin, odbiór u sephera | Wyświetlone : 977 | Odpowiedzi : 1


[WROCŁAW] rotala rotundifolia i inne, zamienię za rośliny

Witam,

Posiadam na wymianę/oddanie około 50 sztuk (10-15cm.) rotala rotundifolia. Fajnie by było gdyby ktoś miał na zamianę jakieś inne rośliny (najbardziej zależy mi na 1 i 2 planie). Jeżeli nie, oddam za darmo. Odbiór okolice C.H. Korona.

P.S. Dla chętnych również nurzaniec, rzęsa wodna i Limnobium rozłogowe.

pozdrawiam
Czytaj więcej : [WROCŁAW] rotala rotundifolia i inne, zamienię za rośliny | Wyświetlone : 871 | Odpowiedzi : 1


wrocław mieczyki przyjme

Witam przyjme kilka mieczyków. gg 756087
Czytaj więcej : wrocław mieczyki przyjme | Wyświetlone : 796 | Odpowiedzi : 0


Mułojady

Mam do oddania 2 mułojady.
Wrocław
Czytaj więcej : Mułojady | Wyświetlone : 828 | Odpowiedzi : 0


helenki

jak w temacie oddam ślimaki za jakieś piwko
Czytaj więcej : helenki | Wyświetlone : 1426 | Odpowiedzi : 18


Przyjmę aquael 11 W

Jak w temacie jak ktos ma a mu nie potrzebna to jestem zainteresowany.
Czytaj więcej : Przyjmę aquael 11 W | Wyświetlone : 805 | Odpowiedzi : 0


[Środa Śląska] przyjme Nurzanca

Witam jak w temacie jeśli ktoś ma nadmiar to przyjmę z miła chęcią nurzańca pokrywam wszystkie koszta info na gg 8053482
Czytaj więcej : [Środa Śląska] przyjme Nurzanca | Wyświetlone : 837 | Odpowiedzi : 0


[WROCŁAW] Cambarellus puer, młode raczki w dobre ręce

Oddam kilka dorodnych egzemplarzy 3-miesięcznych puerów płci obojga. Raczki są dynamiczne, pomysłowe, nie niszczą roślin, choć uwielbiają na nich przesiadywać, ryb nie tykają, chyba że któraś wyjątkowo blisko podpłynie kilka razy to może liczyć się z obskubaniem płetw. Odbiór tylko osobisty.





poprawiłem linki
victus
Czytaj więcej : [WROCŁAW] Cambarellus puer, młode raczki w dobre ręce | Wyświetlone : 1406 | Odpowiedzi : 9


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890

cron