.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 29 mar 2024, o 09:16

Nowości Nowości dla Oddam/Przyjmę/Zamienię

Mapa strony Oddam/Przyjmę/Zamienię » Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię

[Wrocław] Rogatek oddam

Witam,
Do oddania jest miska rogatka. Rośliny z przycinki jak na zdjęciach. Możliwość odbioru na Krzykach we Wrocławiu albo gdzieś w centrum. Możliwość wysyłki paczkomatem.

Obrazek
Czytaj więcej : [Wrocław] Rogatek oddam | Wyświetlone : 3347 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Przyjme red cherry

Witam
Swojego czasu gdy forum tętniło życiem obdarowałem krewetkami za free ze 20 forumowiczów.
Dziś przyszedł czas że sam potrzebuje. Nie ma ktoś kilku red cherry na wydaniu?
Czytaj więcej : [Wrocław] Przyjme red cherry | Wyświetlone : 3575 | Odpowiedzi : 10


Przyjmę Rośliny

Przyjmę rośliny z przycinki jeśli ktoś ma nadwyżkę, najlepiej z wysyłką , chyba ze jest ktoś z okolic Opola, Brzegu, Niemodlina.
Przyjmę także krewetki z nadwyżki.
Czytaj więcej : Przyjmę Rośliny | Wyświetlone : 3352 | Odpowiedzi : 0


Przyjmę rośliny z przycinki w zamian oddam Lotosa czerwonego

Witam
Chętnie przyjmę roślinki z przycinki.W zamian mogę oddać kilka lotosów czerwonych.
Dojadę do Wrocławia i okolic.
Czytaj więcej : Przyjmę rośliny z przycinki w zamian oddam Lotosa czerwonego | Wyświetlone : 3327 | Odpowiedzi : 0


Pyszczaki/gibiceps/małe

W związku z przeprowadzaną rewitalizacją zbiorników zamienię/sprzedam dorosłe pyszczaki, 15cm gibicepsa, tetry królewskie, molinezje, mieczyki, kardynałki, fluo danio etc... zamienię za rośliny bądź ryby z CA. Czyli cała obsadę 240 + 2 x 45. Szczegóły na priw.
Czytaj więcej : Pyszczaki/gibiceps/małe | Wyświetlone : 3657 | Odpowiedzi : 0


[wrocław] moczarka , i inne łatwe rosliny przyjme

witam wszystkich. chetnie przygarne za przysłowiowego browara proste w uprawie rosliny od akwarysty z wrocławia.
Koniecznie bez slimakow, wlasnie czysciłem i zniszczyłem rosliny. pozdrawiam.
Czytaj więcej : [wrocław] moczarka , i inne łatwe rosliny przyjme | Wyświetlone : 3730 | Odpowiedzi : 0


[WROCŁAW] ODDAM ROGATKA

IMG_20191117_123208_Easy-Resize.com.jpg
IMG_20191117_123217_Easy-Resize.com.jpg
Witam, oddam za dobre piwko rogatka, to co na zdjęciu.
Czytaj więcej : [WROCŁAW] ODDAM ROGATKA | Wyświetlone : 3804 | Odpowiedzi : 0


Oddam 5 brzanek sumatrzańskich. Pilnie.

Witam,

Do oddania 5 brzanek. Zdrowe i aktywne. Rozmiar około 3 cm. Do odebrania przy granicy Wrocławia i Radwanic.
Dzięki. Pozdrawiam.
Czytaj więcej : Oddam 5 brzanek sumatrzańskich. Pilnie. | Wyświetlone : 3895 | Odpowiedzi : 0


Jesienne porządki w akwa :)

Witam

W związku z jesiennymi porządkami w akwa poniżej link do moich ogłoszeń :)

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/H8oz/

Pozdrawiam
Adam
Czytaj więcej : Jesienne porządki w akwa :) | Wyświetlone : 3878 | Odpowiedzi : 0


Przyjmę/Kupię rośliny łatwe w uprawie, zbiornik LT

Cześć wszystkim,

mam na imię Denis. Przez długi czas miałem akwarium z pielęgnicami. Nigdy nie miałem akwarium roślinnego. Jestem na etapie zakładania LT, 40l. Przez około 6 miesięcy czytałem informację wszelaką na temat roślinniaków i doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie zacząć od LT. Będę zobowiązany jeśli ktoś odstąpi lub sprzeda mało wymagające rośliny w ilości wystarczającej do startu 40l. Odbiorę we Wrocławiu lub okolicach.

Pozdrawaim
Czytaj więcej : Przyjmę/Kupię rośliny łatwe w uprawie, zbiornik LT | Wyświetlone : 3884 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890