.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 28 mar 2024, o 20:10

Nowości Nowości dla Oddam/Przyjmę/Zamienię

Mapa strony Oddam/Przyjmę/Zamienię » Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię

[Wrocław]Zamienię/oddam samice bojownika pielęg. Ramireza

Cześć,
Zamienię lub oddam trzy samice bojownika. Ryby odhodowane. Kolory: biało-różowa, niebiesko-fioletowa, niebiesko-brunatna. W przypadku wymiany zamieniłbym na Kiryski Pigmeje lub Neony Czarne. Jeden za jeden.

Zamienię trzy pielęgnice Ramireza (1x samiec, 2x samica) na zgodną parę pielęgnic Ramireza. Ewentualnie zamienię/oddam jednego samca na innego samca. Ten za nic nie dogaduje się z tymi samiczkami.

Możliwość dokoniania transakcji na Krzykach (i okolice) albo w centrum Wrocławia.

Jak jest ktoś chętny proszę o pw.

Obrazek

Obrazek
Czytaj więcej : [Wrocław]Zamienię/oddam samice bojownika pielęg. Ramireza | Wyświetlone : 3919 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław]Rotala, Ludwigia Mini sp. , Micrantheum umbrosum

Witam,
Do oddania mam sadzonki:

Rotala rotundifolia
Ludwigia Mini sp. Super Red
Micrantheum umbrosum


Rośliny z przycinki jak na zdjęciach. Możliwość odbioru na Krzykach we Wrocławiu albo gdzieś w centrum. Możliwość wysyłki paczkomatem.
Czytaj więcej : [Wrocław]Rotala, Ludwigia Mini sp. , Micrantheum umbrosum | Wyświetlone : 8171 | Odpowiedzi : 10


[Wrocław] rozszczelnione akwa, oddam obsadę

Cześć,

wczoraj późnym wieczorem u znajomej rozszczelniło się akwarium, miało już swoje lata.
Do oddania mam obsadę, niestety nie wiem dokładnie jaka jest ilość niektórych rybek z danego gatunku, łowienie po nocy na "wariata" nie pomogło w liczeniu i rozpoznawaniu.

- okolo 7 neonów w tym simulans i Inessa,
- okolo 5 kirysków (któryś z tych gatunków: C. julii/C. leopardus/C. trilineatus)
- proporczykowiec samiec,
- piskorek czarny- Pangio oblonga, choć oczywiście przy wyławianiu zbladł, więc ...
Czytaj więcej : [Wrocław] rozszczelnione akwa, oddam obsadę | Wyświetlone : 4009 | Odpowiedzi : 2


Oddam rośliny

Witam
Oddam trochę roślin z przycinki odbiór w Jerzmanowie okolice lotniska
P8290053.jpg

P8290054.jpg

P8290055.jpg


A tych mam kilka wielkości dłoni.

P8290056.jpg
Czytaj więcej : Oddam rośliny | Wyświetlone : 5024 | Odpowiedzi : 6


[Wrocław] 1x samica bojownika

Cześć,
Oddam samiczkę ze zdjęcia. Ma jakieś 4cm. Niestety hierarchia w zbiorniku uległa zmianie i pozostałe samice ciągle ją gonią obgryzając płetwy. Płetwy z czasem odrosną.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Czytaj więcej : [Wrocław] 1x samica bojownika | Wyświetlone : 3749 | Odpowiedzi : 0


Oddam pyszczaki

Witam.
Oddam za darmo pyszczaki. Około 10 sztuk, żółte, niebieski, szare. Dostałem z akwarium ale ich nie chcę, są duże i zadbane. Pływają w beczce i chce się ich pozbyć. Zapraszam z odpowiednim pojemnikiem. Kontakt: jaro_slaw@op.pl, tel.:713960118 do 14tej. Nie mam zdjęć.Pilne.
Czytaj więcej : Oddam pyszczaki | Wyświetlone : 3816 | Odpowiedzi : 1


[Wrocław] Oddam Muszlowce Wielopręgie

Witam,
Oddam cztery Muszlowce Wielopręgie (Neolamprologus Multifaciatus) w dobre ręce.
Dorosłe, płeć bliżej nieokreślona, ale najprawdopodobniej są to samce.
Odbiór osobisty na maślicach.
Czytaj więcej : [Wrocław] Oddam Muszlowce Wielopręgie | Wyświetlone : 3351 | Odpowiedzi : 0


Przyjmę/Wymiana ślimaki ampularie/ampularia na roślinki

Witam

Chętnie przygarnę nadmiar ślimaków ampularii i innych Wrocław, Brzeg Dolny, Legnica i okolice.
Możliwa wymiana na roślinki.
Czytaj więcej : Przyjmę/Wymiana ślimaki ampularie/ampularia na roślinki | Wyświetlone : 3909 | Odpowiedzi : 4


Przyjme/Zamienie rośliny z przycinki

Cześć, jesli mialby ktos jakies rosliny z przycinki, najlepiej z małymi liśćmi na tył akwarium zdrowe, przyjąłbym z checia. za jakies wieksze porcje jestem w stanie dac czekoladę czy coś w tym stylu. Potrzebuje do Low-Techa a nie chce jezdzic do Plantici i innych zeby kupowac 20pln/sztuke. Z góry dzieki. Wrocław
Czytaj więcej : Przyjme/Zamienie rośliny z przycinki | Wyświetlone : 3893 | Odpowiedzi : 2


Oddam Lamprologus multifasciatus

Do oddania Lamprologus multifasciatus.
Najprawdopodobniej bedzie do odebrania 1-2 samce i 2-3 samice. W zależności co darady złapać. Oczywiście ryby w domkach.
Rozsądnie by było mieć już odstane akwarium z warunkami ph 8,1-8,3 do tego gh 16 kh 15. Jak będzie twardziej to jeszcze lepiej.
Jak będzie to jednogatunkowe akwarium. To populacja szybko się rozrośnie.
Dla zdecydowanej osoby mogę poczekać nawet jakiś czas. Tylko wtedy musi być to zdecydowana osoba.
Czytaj więcej : Oddam Lamprologus multifasciatus | Wyświetlone : 3248 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890