.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 28 mar 2024, o 22:09

Nowości Nowości dla Oddam/Przyjmę/Zamienię

Mapa strony Oddam/Przyjmę/Zamienię » Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię

[Wrocław] 5x Żałobniczka + 2x młode Pielęgnice Kakadu

Witam,
Zamienię 5 sztuk Żałobniczek za krewetki Amano, Red Cherry lub mieszańce. Jeśli ktoś jest chętny to mogę oddać ryby.

Zamienie 2sztuki młodych Pielęgnic Kakadu (samiec + samica) za krewetki Amano, Red Cherry lub mieszańce.

Wymiana na Krzykach albo możemy się umówić gdzieś w centrum.

Obrazek
Czytaj więcej : [Wrocław] 5x Żałobniczka + 2x młode Pielęgnice Kakadu | Wyświetlone : 3328 | Odpowiedzi : 3


[wrocław] oddam samca akary pomarańczowopłetwej i inne

cześć, oddam samca akary pomaranczowopłetwej, okolo 15cm dlugosci lekko wyrzezbiony garb tluszczowy, oddaje z powodu zmiany aranzacji, jak ktos chce jestem w stanie oddac za tydzien badz w ten czwartek. oddam za symboliczną paczke chipsow lays strong/czekolade z orzechami/haribo spaghetti. Odbiór biskupin. Mam także Guinacare Sp Jatapu dokladniej 5 mlodych sztuk oraz jedną mloda pielęgnicę meeke najpewniej samiec, wszystkie z roznych zbiornikow ale jeden do likwidacji, w drugim zmieniam aranzacje to pomyslalem ze oddam na ...
Czytaj więcej : [wrocław] oddam samca akary pomarańczowopłetwej i inne | Wyświetlone : 3297 | Odpowiedzi : 0


Łupki bazaltowe

Jak w temacie , oddam bazalt w różnych gradacjach. Mam jeszcze kilka większych elementów. Jest tego około 10kg. Kontakt pod numerem telefonu 667366860
Czytaj więcej : Łupki bazaltowe | Wyświetlone : 2512 | Odpowiedzi : 0


Bolbitis - oddany, został lotos.

[Za czteropak I czekolade (np mleczną) oddam na wczoraj. Odbiór najlepiej osobisty.
Dzwoń 667366860

Bolbitis znalazł nowego właściciela, zostało okoł 30 sztuk sagitarii która urosła do 30 cm, I kilka małych sztuk cryptoryny green.

-- 17 lip 2019, o 16:24 --

Bolbitis i anubiasy mają nowego właściciela.
W trakcie restartu znalazłem małego lotosa z bulwą.
Szkoda wyrzucić, może ktoś go zechce.
Czytaj więcej : Bolbitis - oddany, został lotos. | Wyświetlone : 3307 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] oddam akwarium 240l - NIEAKTUALNE

Dzień dobry.
Oddam akwarium o wymiarach 40/50/120. W komplecie pokrywa DIY, na dwie świetlówki, dająca dostęp do całości akwarium, podnoszona na zawiasach, jak również pokrywa oryginalna, jednak bez zasłonek na wrzucanie pokarmu. Obie przygotowane do podłączenia filtra zewnętrznego (wycięte otwory z tyłu pokrywy). Dodaję tło do akwarium i filcową podkładkę pod spód. Akwarium szczelne, jedynym mankamentem jest drobne wyszczerbienie na górnej krawędzi (około 4 cm). Akwarium ostatnio nie było używane, stało w piwnicy. Odbiór wyłącznie ...
Czytaj więcej : [Wrocław] oddam akwarium 240l - NIEAKTUALNE | Wyświetlone : 3204 | Odpowiedzi : 0


Oddam rośliny

Hej,
w związku z nadchodzącą likwidacją akwarium oddam wszystkie rośliny (najchętniej jednej osobie).
Dużo rotali, na podłożu monte carlo, trochę staurogyne repens.

Za jakiś browarek (no góra 4) dodatkowo dorzucę roczne aquasubstrate 2+ i resztkę nawozu tropica plant growth
Kontakt 692 700 135
Wrocław Sołtysowice

Pozdrawiam,
Grzesiek
Czytaj więcej : Oddam rośliny | Wyświetlone : 2511 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Oddam Rogatka / Limnofilię / Lobelię Cardinalis

Cześć,
Jak w temacie. Do oddania jest Rogatek + Limnofilia sessiliflora z akwarium 60L więc nie ma tego nie wiadomo ile.
Odbiór Wrocław Krzyki.

24.06.2019r.
Kolejna przycinka. Tym razem jest sporo Rogatka oraz sadzonki Lobelii Cardinalis.
Odbiór Wrocław Krzyki lub centrum/okolice mostu milenijnego. Możliwość wysyłki od 9zł paczkomatem.

Rozdane. Następne gdzieś za dwa tygodnie.
Czytaj więcej : [Wrocław] Oddam Rogatka / Limnofilię / Lobelię Cardinalis | Wyświetlone : 4023 | Odpowiedzi : 3


[Wrocław] Oddam za darmo młodą samicę Endlera (Campoma 9)

Witam,
Wymieniam obsadę w moim 45l (na inne Endlery, prawdopodobnie), pooddawałam już wszystkie osobniki ale niestety przeoczyłam jedną ostatnią sztukę, z którą nie mam co zrobić. Młoda samiczka, zdrowa, aktywna, czysta krew - odmiana Campoma no 9. Na 100% nie jest kotna - nigdy nie przystępowała do rozrodu, bo ostatnich samców pozbyłam się jak była jeszcze w stadium narybku :P Dopóki się z nią nie rozstanę ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Oddam za darmo młodą samicę Endlera (Campoma 9) | Wyświetlone : 2240 | Odpowiedzi : 1


[Oława] barwniak czerwonobrzuchy

Cześć,
oddam kilka samiczek barwniaka czerwonobrzuchego.
Kontakt PW lub 663208874.
Odbiór osobisty niedaleko Oławy, mogę również dowieźć przy okazji w okolice Oławy.
Samiczki naprawdę piękne i zdrowe.
Czytaj więcej : [Oława] barwniak czerwonobrzuchy | Wyświetlone : 2124 | Odpowiedzi : 1


Oddam skalary

Witam
Oddam w dobre ręce 4 szt. dorołych skalarów
3 samce i jedna samiczka
Samiczka mniejsza ma ok. 9 miesięcy
Jeden z samców przywłaszczył sobie samiczkę i wyrażnie idzie ku ikrze.
Samce mają ok 1,5 roku
Hodowane w wodzie PH 7,4
Ryby są zdrowe
Zapraszam do Oleśnicy
tel 665184311
Czytaj więcej : Oddam skalary | Wyświetlone : 1986 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890