.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 28 kwi 2024, o 14:07

Nowości Nowości dla Oddam/Przyjmę/Zamienię

Mapa strony Oddam/Przyjmę/Zamienię » Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię

[Wrocław] Oddam narybek molinezji

Tak jak w temacie, rybki są po czarnym tacie i żółtej mamie także nie są jednego koloru.
Oddam w dobre ręce, nie jako pokarm!
Czytaj więcej : [Wrocław] Oddam narybek molinezji | Wyświetlone : 1670 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Przyjmę mchy

Witam może znajdzie się ktoś kto ma nadwyżki mchów, chętnie przyjmę trochę dla moich krewetek. Mogę zamienić na szczepki anubiasa. Pozdrawiam
Czytaj więcej : [Wrocław] Przyjmę mchy | Wyświetlone : 1957 | Odpowiedzi : 4


[Wrocław] Gurami dwuplame _ DO USUNIĘCIA

Witam wszystkich,
Mam do oddania samca gurami dwuplamego ok 7_8 cm
Pozdrowienia
Krzysiek
Czytaj więcej : [Wrocław] Gurami dwuplame _ DO USUNIĘCIA | Wyświetlone : 3054 | Odpowiedzi : 2


[Wałbrzych] rośliny

Cześć, potrzebuję : bolbitis H. lub mniejsze odmiany. Przyjmę ;) , wymienię na coś, kupię. Info priv.
A może ktoś ma valisneria torta?
Czytaj więcej : [Wałbrzych] rośliny | Wyświetlone : 1574 | Odpowiedzi : 0


Zamienię 2 sztuki korzeni na roślinki bądź jakieś rzucie

Witam,
Tak jak w opisie chętnie zamienię 2 korzenie za jakie kolwiek rzucie do 112l (roślinki krewetki itp)
Uprzadzqm korzenie nie widziały dawno wody trochę będą tonac)
Mam 100km do wro ale czasem bywam na weekend i zawsze jakoś się dogadamy co do odbioru
Czytaj więcej : Zamienię 2 sztuki korzeni na roślinki bądź jakieś rzucie | Wyświetlone : 1668 | Odpowiedzi : 2


[Wrocław] Oddam 2 pary skalarów, kiryski, glonojady itp

Nieakutalne! Ryby oddane.

Witam,

mam do oddania 2 pary dorosłych skalarów ze zlikwidowanego zbiornika znajomego. Tylko do dużych zbiorników.
Niestety nie pasują one do mojej obsady także oddam lub chętniej zamienię na drobnicę lub krewetki.
Posiadam także do oddania kiryski, 2 duże kosiarki, glonojady i razbory chyba klinowe.

https://zapodaj.net/d3990b258efcf.jpg.html
https://zapodaj.net/0eead1f2426ca.jpg.html
https://zapodaj.net/1d165e5f573fc.jpg.html
Czytaj więcej : [Wrocław] Oddam 2 pary skalarów, kiryski, glonojady itp | Wyświetlone : 2122 | Odpowiedzi : 4


Helenki

Oddam ślimaki Helenki ok 50 szt Zapraszam i pozdrawiam

-- 11 sty 2019, o 21:20 --

Wrocław (przepraszam że nie zaznaczyłam)
Czytaj więcej : Helenki | Wyświetlone : 1493 | Odpowiedzi : 0


ODDAM SLIMAKI

Mam do oddania ok.50 szt. slimaczkow (rozdetka pospolita) roznej wielkosci do 5mm, pokarm dla: kolcobrzuch, żółw , Wroclaw fabryczna
Czytaj więcej : ODDAM SLIMAKI | Wyświetlone : 1500 | Odpowiedzi : 1


[Wrocław]filtr ikola 400 maxx

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Mam do zaoferowania filtr ikola 400 maxx który sprawdzał się w moim zbiorniku 200l, ale na skutek zmian postanowiłam z niego zrezygnować i na tą chwilę stał się zbędny, więc jeżeli ktoś ma coś sensownego na wymianę to bardzo chętnie się zamienię. (Najchętniej na neony czerwone, krewetki, Lotos tygrysi, bucephalandry ) Inne propozycje... Zapraszam:)
Czytaj więcej : [Wrocław]filtr ikola 400 maxx | Wyświetlone : 2205 | Odpowiedzi : 2


Przyjmę ślimaki

Witam
Przyjmę slimaki na pokarm dla żółwia
Czytaj więcej : Przyjmę ślimaki | Wyświetlone : 1532 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890