.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 28 kwi 2024, o 18:52

Nowości Nowości dla Oddam/Przyjmę/Zamienię

Mapa strony Oddam/Przyjmę/Zamienię » Dział : Oddam/Przyjmę/Zamienię

[Wrocław]oddam krewetkę filtrującą

wielkość ok. 5cm, kolor brązowy, ćma. Odbiór osobisty gm czernica wrocław wojnów
Czytaj więcej : [Wrocław]oddam krewetkę filtrującą | Wyświetlone : 1803 | Odpowiedzi : 1


[Wrocław] Oddam nieotwarte pokarmy dla welonów firmy HIKARI

Oddam za piwko pokarmy HIKARI dla welonów. Fabrycznie nowe, nieotwierane. Daty ważności na zdjęciach.

Odbiór na gaju. Nie wysyłam.
Czytaj więcej : [Wrocław] Oddam nieotwarte pokarmy dla welonów firmy HIKARI | Wyświetlone : 1479 | Odpowiedzi : 2


oddam/zamienię -endlerki blue japan -ampularie -anubiasy

Witam
nowego domu szukają ampularie, gupiki znajdzie się też trochę szczepek anubiasa może jakieś helenki i świderki.Czekolada lub jakieś krewetki mile widziane ale nie konieczne :D Okolice Lądka Zdroju ew Kotlina kłodzka.
Pozdrawiam Szymon
Czytaj więcej : oddam/zamienię -endlerki blue japan -ampularie -anubiasy | Wyświetlone : 1672 | Odpowiedzi : 0


Oddam Skalara samiec

skalar samiec około 8-10cm
Czytaj więcej : Oddam Skalara samiec | Wyświetlone : 1622 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Oddam lub zamienie za rośliny pyszczaki Malawi

Mam do oddania lub zamiany za roślinki dorosłe pyszczaki Malawi z nadwyżki z mojego akwarium.Pyszczaki są dorosłe: saulosi - 2 samce, maingano 2 sztuki(samiec i samica),niebieski socolofi 2 samce, yellow 2 sztuki (nie wiem jaka płeć).
Czytaj więcej : [Wrocław] Oddam lub zamienie za rośliny pyszczaki Malawi | Wyświetlone : 1611 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Oddam ampularie wyglądają jak chodzące gałęzatki

Jak w temacie mam 4 ampularie. Z powodu likwidacji zbiornika szukam im nowego domu. Niestety z powodu dużej ilość światła ich skorupy obrosły glonem. Gruby zielony kożuch. Wyglądają jak gałęzatki... Pod spodem skorupy kiedyś miały różne kolory. Różowa była, inna niebieska, jedna brązowa i jedna żółta
Ze względów estetycznych żaden sklep ich oczywiście nie przygarnie. Natomiast jako glonożercy dalej są bardzo skuteczne. Chce ktoś może przygarnąć? Można je delikatnie oczyścić ale ja już nie mam ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Oddam ampularie wyglądają jak chodzące gałęzatki | Wyświetlone : 1537 | Odpowiedzi : 0


Oddam pilnie Kiryski Pstre i Spiżowe oraz Zbrojniki Gold

Czesc, dzisiaj likwiduje moje 200l :( z tego powodu muszę gdzies oddać moje ryby denne. Mam do oddania 2 Zbrojniki gold ok 7 cm , 6 kiryskow spiżowych i 4 Kiryski pstre. Jak ktoś może je przyjąć to bardzo bym prosił, bo nie mam akwarium na nje. Do odbioru w śródmieściu Wroclawia.
Czytaj więcej : Oddam pilnie Kiryski Pstre i Spiżowe oraz Zbrojniki Gold | Wyświetlone : 1586 | Odpowiedzi : 0


Oddam Helenki

Hej.
Może ktoś chce helenki?
Robię restart i w czwartek będę miał dużo.
Myślę że koło 30 sztuk będzie do oddania.
Odbiór złotniki. Najlepiej po 18 bo wtedy już wymoczę łapki i będzie ich więcej :D

Jakby ktoś miał w zamian nurzańca to z chęcią przyjmę. Jak nie to oddam.
Czytaj więcej : Oddam Helenki | Wyświetlone : 1487 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Oddam korzeń - akwarystyczne wyzwanie.

Witam
Oddam korzeń z tego akwarium
welonkarium-t6980.html

Niestety mam jakiś błąd i nie mogę dodawać zdjęć :(
OxyOne help.

To akwarium 200l więc widać że korzonek jest całkiem spory. W akwarium wygląda fajnie.
Jedyny problem to że owy korzeń nie tonie. Mimo przebywania w tym akwarium przez rok (!!!) i tego że nawierciłem w nim niezliczona ilość dziur korzeń ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Oddam korzeń - akwarystyczne wyzwanie. | Wyświetlone : 1710 | Odpowiedzi : 2


oddam pelie, wgłębkę i mech.

Witam. Mam do oddania sporo peli, wglebki i troche mchu. Jedyny koszt dla chętnego to wysyłka.
Pozdrawiam
Czytaj więcej : oddam pelie, wgłębkę i mech. | Wyświetlone : 1491 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890